PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖTV+KDV+%168=

EMRE ALTINOK
08/11/2016, 21:12
"Bir araba alıp onunla yaşlanmak" hayalim gerçek olacak sonunda.. Yaşasın!

https://teknoseyir.com/araclarda-yeni-otv-oranlari-etkileri

J5pjkK5HfUw

Ezeldenberi
09/11/2016, 09:58
Yerli otomobilimiz hele 2099 da piyasaya çıksın , o zaman 20 bine araç alırız. Elin malının üzerinden ( BMW, mercedes, Fiat.....) hic alın teri dökmeden bedavadan para kazanmanın ki, buna kazanım denirse ne kadar ahlaki olduğu ortada. Gavur milyon dolarlar yatırımlar yapsın arge yapsın, sen oturdugun yerden kendi milletini nasıl daha fazla soyayım derdine düş! Büyüyen sanayi, falan filan..

EMRE ALTINOK
12/11/2016, 21:15
Son 10 senedir nerdeyse içi dışı aynı puntişler yollarda.. Ne kadar güzel herkes eşit..herkeste aynı araba var.. mevcut puntoları 10-15 sene daha kullanıp çocuklarımıza devrederiz.. fiat da ticariye doblo,filoya linea dayayıp devam etsin.. senede 10 milyar zama da devam.. böyle devam etsinler.. sonradan görme zenginler araba ve telefon değiştirmeye devam etsinler.. Bizler de puntişlerimizle yaşamaya devam edelim.. Allah arabası OLAN yada olmayan herkese punto nasip etsin.

"Araçların amaç olmadığı, herşeyin paraya endekslenmediği,sevginin hiç olmazsa kırıntılarının kaldığı daha aklı başında bir dünya dileğiyle.."

EMRE ALTINOK

SinanTR
12/11/2016, 23:14
karamsar olmak istemiyorum ama bu ötv zammı sıfır ve ikinci el piyasasında nasıl bi etki yapacak merak ediyorum

burada ben her zaman kendi insanımızı halkımızı suçluyorum kendimide katarak kimse sıfır araba almasın kimse keyfi kullanmasın bakın nasıl düşürüyor fiyatları araç alınsın diye vergi indirimi hatta terşvik bile yapmazlar mı?

adamlar akıllı nasıl olsa bizim insanımız cebindeki olmayan para ile sıfır araba alabiliyor araba firmaları tvlerde bangır bangır test sürüşü yapın diye reklam yapıyor hatta öyleki test sürüşü bile yapana çekilişle araba vereceğini vaad ediyor insanımız alıyor sıfır arabayı daha 2 yaşını doldurmadan hatta daha borcu bitmeden üst modeli alıyor uyanık dururmu biliyor işi basıyor vergiyi

fawori
19/11/2016, 00:59
Daha araba yapmamisiz ucak yapacakmisiz yavas gel yavas

LG-H815 cihazımdan gönderildi

AyBEROZ
19/11/2016, 10:43
MÜS-TE-HAK-IZ

punto1414
19/11/2016, 11:07
Emperyalizm geri kalmış ülkeleri nasıl ele geçiriyor… / Siyaset / Milliyet Blog (https://blog.milliyet.com.tr/emperyalizm-geri-kalmis-ulkeleri-nasil-ele-geciriyor-/Blog/?BlogNo=431647)

BU YAZIYI ŞİDDETLE OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM..HERŞEY AÇIK BİR ŞEKİLDE ANALİZ EDİLMİŞ BU KONU İLE İLGİLİ.

puntociho
10/11/2018, 14:55
Şaka gibi ücretlere araç alabiliyoruz. Yazık günah gerçekten. Diğer ülkelere bakınca durumu daha iyi görüyoruz.