PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto teyp sökme

kerimdemirkan
02/11/2016, 17:43
Merhaba Arkadaşlar İnternetten Bir Siteden Fiat punto İçin Aux kablosu Aldım bildiğiniz üzere Bu Kabloyu Takmak İçin Teybi Sökmeniz Gerek Bende bir nalburdan aldığım kalın demirleri u sekline getirip işe kalkıştım demirleri deliklere sokuyorum ama bir türlü çıkaramadım teybi yerinden oynamıyor bile bunun nedeni ne olabilir daha önce teybi söken arkadaş varsa nasıl yaptığını belirtebilirmi acaba demirler ince veya kalın gelebilirmi açılmaması nedeni bu olabilirmi Yardımınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

erkmanas
30/12/2016, 18:57
deliklere girecek incelikte olsun yeter.önce bir taraf sonra diğer tarafı yerinden kurtararak daha kolay çıkıyor.

mdevrim35
30/12/2016, 21:50
ben dört tane ince düz tornavida ile sökülebiliyor.

erkan1907
01/01/2017, 09:18
Auxtan cizirti sesi gelmesi normalmidir

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dz9727
01/01/2017, 10:00
kablo ve bağlantı kalitesine bağlı aux tan genelde çok iyi ses alınamaz ama çok cızırtı da yapmaması lazım

dz9727
01/01/2017, 10:09
Merhaba Arkadaşlar İnternetten Bir Siteden Fiat punto İçin Aux kablosu Aldım bildiğiniz üzere Bu Kabloyu Takmak İçin Teybi Sökmeniz Gerek Bende bir nalburdan aldığım kalın demirleri u sekline getirip işe kalkıştım demirleri deliklere sokuyorum ama bir türlü çıkaramadım teybi yerinden oynamıyor bile bunun nedeni ne olabilir daha önce teybi söken arkadaş varsa nasıl yaptığını belirtebilirmi acaba demirler ince veya kalın gelebilirmi açılmaması nedeni bu olabilirmi Yardımınız İçin Şimdiden Teşekkürler...

teyp ilk kez sökülüyorsa zor olur fabrikadan çıkarken teyplerin üzerine siyah bir bant yapıştırılıyor bu bant varken çıkartmak çok zor aldığınız demirler deliğe tam oturmamalı ve sağa sola esnetilebilmeli demiri deliklere soktuktan sonra sağa ve sola esnetin biraz, sonra çekin teyp kendini dışarıya atması gerekir .