PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto, Emotion Kapı Altı Logo Uygulaması Hk.

onuralyaz
09/08/2016, 12:01
merhaba arkadaşlar

Grande 1.3 Mjet - Emotion(Tek kapı) aracımda orjinal fabrikasyon kapı altı aydınlatması mevcut. Yani kapıyı açtığımda sarı renkli fabrikasyon bir aydınlatma yere vuruyor.

Ben Fiat Logosu taktırmak istiyorum. Sanıyorum ki bu kapı altı aydınlatması hiç olmayan arabalardan daha şanslıyım. çünkü tavan lambasından elektrik tesisatı çekilmesinden falan bahsediyorlar. Benim orada hazır elektrik tesisatı ve yanan bir ampul mevcut.

Benim aracıma uygun bir Fiat logo aydınlatması arıyorum. daha önce uygulayan var mı acaba.

ürün şu
https://www.batangemi.com/images/Hayalet_logo_ozellik.jpg

bu acaba uyar mı büyük mü gelir küçük mü gelir
Arıza lambası yakar mı ?

yardımlarınızı rica ederim.

Castell
09/08/2016, 12:34
Arıza lambası yaktırmaz ama bu ürünlerin aşağı vuran ışığı düşündüğün kadar net ve aydınlık değil, bence beyaz led görsel açıdan daha başarılı olabilir............

onuralyaz
09/08/2016, 12:57
Logo beni baya bi heyecanlandırıyor. ama soluk, bulanık veya piksel piksel bir görüntü olursa hoşuma gitmez tabii ki beyaz led işi kolay hemen uygularız

edll
09/08/2016, 22:28
ben sonradan yaptım bu işlemi. internetten getirttirdim ve taktırdım. bir süre sonra logo görünmez oldu. sadece beyaz yuvarlak ışık yanıyor. bence böyle daha iyi.

Ezeldenberi
09/08/2016, 22:53
Hoş bir görünüm vermiş güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Nette kapı içi benzer aydınlatmalar da görmüştüm. Logo neden gitti acep.

edll
09/08/2016, 23:12
ısıdan yandı sanırım üzerindeki resim ama bu daha hoş oldu bence. ancak takma işi zahmetli. uğraştırıyor. eüer internetten almıyorsanız mutlaka aldığınız yere taktırmayı deneyin. ben 19 tl vermiştim buna, taktırmaya 30 lira verdim :)
iki yıldır kullanıyorum.

onuralyaz
10/08/2016, 10:03
ısıdan yandı sanırım üzerindeki resim ama bu daha hoş oldu bence. ancak takma işi zahmetli. uğraştırıyor. eüer internetten almıyorsanız mutlaka aldığınız yere taktırmayı deneyin. ben 19 tl vermiştim buna, taktırmaya 30 lira verdim :)
iki yıldır kullanıyorum.

plaka ışıklarının olduğu yerdeki soketleri bilirsiniz iki tane olur tırnağından çeker çıkartır ve ampul değiştirirsiniz. benim aracın kapı altında da aynı onlardan var tırnaktan çıkartıyorum ampulün olduğu yeri
internette orjinal soketli logo aydınlatmalar var 150 tl istiyorlar ama zahmetsiz direk takıyorsun benim bulduğum ucuz ama yuvarlak ince el feneri gibi
acaba oraya tutturabilir miyiz para boşa gider diye korkuyorum

edll
10/08/2016, 16:59
face deki grupta birisi almıştı sadece beyaz ışık olandan. nendekiyle aynı ve sade olanı. fiyatıda baya uygundu 5-10 tl civarı. o dediğin yere sabitlersen hiç bir işleme gerek kalmaz. hatta o tırnaklı olan çerçeveye delik açılıp yapıştırılabilir. bizler gibi uğraşmazsın senin iş kolay.