PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracım hangi paket

Goktay
15/07/2016, 00:38
Merhabalar. 2010 model Grande Punto aracım var. 1.4 77 beygir. Aracımın hangi paket olduğunu Nasıl öğrenebilirim ?

halilimo
15/07/2016, 01:29
HANGIPAKET yazip 2367 e gonderin..

Ezeldenberi
15/07/2016, 01:54
Halil senin bu espriyi varya kırk yıl düşünsem aklıma gemezdi:)
Aslında Halil bey'de haksız sayılmaz soruda çok zor yerden gelmiş:)

Göktay bey, aracınızı alırken kullanma kılavuzu ve yanında garanti vesaire ilk kullanici ve bunun yanında aracın hangi paket olduğunu belirten bilgilerin olduğu bir kart olmalı. Olmadı fiat servise giderek aracınızın şase nodan size bilgi verirler. Punto'ların paketleri o kadar çok ve extradan 0 alırken alan kişinin de eklettigi opsiyonlar olabilir.
Arkadaşlara aracınızın bildiğiniz donanımlarını esp, cam tavan, gibi ozelliklerini belirtir iseniz belki tahmin edilebilir.

ibrahimaydin
15/07/2016, 09:18
HANGIPAKET yazip 2367 e gonderin..

:) :)

ibrahimaydin
15/07/2016, 09:30
Akıllı telefonunuzdan fiat yol arkadaşım uygulamasını kullanarak, şase numarası ile profil oluşturunca aracın tüm bilgileri elinizde oluyor. Garanti süresi, bakım tarihleri ve km bilgileri, aracın boya kodu ve hangi paket olduğu, vs. vs. bence herkes kullanmalı. çok detay olmasa da işe yara bilgilere ulaşabilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fiat.amvg.main&hl=tr

ZippO
15/07/2016, 11:16
Akıllı telefonunuzdan fiat yol arkadaşım uygulamasını kullanarak, şase numarası ile profil oluşturunca aracın tüm bilgileri elinizde oluyor. Garanti süresi, bakım tarihleri ve km bilgileri, aracın boya kodu ve hangi paket olduğu, vs. vs. bence herkes kullanmalı. çok detay olmasa da işe yara bilgilere ulaşabilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fiat.amvg.main&hl=tr

Güzel bir uygulamaymış teşekkür ederim.Ben baktım araçta N.punto 5P active yazıyor.Buradaki 5p'nin ne anlama geldiğini bilen varmı acaba

ibrahimaydin
15/07/2016, 11:21
Güzel bir uygulamaymış teşekkür ederim.Ben baktım araçta N.punto 5P active yazıyor.Buradaki 5p'nin ne anlama geldiğini bilen varmı acaba

Rica ederim, 5P; 5 kapı demek.

feyzullah
15/07/2016, 12:35

Active yazıyorsa aracınız en alt donanımdadır. Dijital kliması, deri direksiyon ve vites Topuz'u gibi özellikler bulunmaz.

ZippO
15/07/2016, 13:54
Active yazıyorsa aracınız en alt donanımdadır. Dijital kliması, deri direksiyon ve vites Topuz'u gibi özellikler bulunmaz.

Active'nin anlamını biliyorum ben 5P ne demek onu sormuştum.

skirsan
15/07/2016, 15:51
Aracın faturası bir ihtimal duruyorsa orda yazıyor. Kullanma klavuzu kitapçık ve kartlarda yazmıyor, kartta sadece güvenlik kodu yazıyor. Ekim ayında aracımı sıfır km aldım ordan biliyorum.