PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalova-Gemlik otobanı..

tayfux
04/07/2016, 15:55
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim. Şimdiden Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Allah tekrarını nasip etsin. Arkadaşlar Osmangazi köprüsünden geçtik fakat Yalova-Gemlik'e kadar giden otoban şu anda aktif mi? giden arkadaşım var mı? ücretli mi? şimdiden cevaplar için teşekkürler..

GPEMREE
04/07/2016, 16:27
Sizinde Bayram'ınız kutlu olsun. Valla ben de geçtim cumartesi Osmangazi köprüsünden. Otoyol devam etmiyor. Ama yine de çok aşırı trafik vardı ve yandex sayesinde o trafiği atlatıp dağ yolundan geçtik. Daha sonra tekrar otobana bağlandık zaten.

Sent my iPhone using

tayfux
04/07/2016, 16:44
Sizinde Bayram'ınız kutlu olsun. Valla ben de geçtim cumartesi Osmangazi köprüsünden. Otoyol devam etmiyor. Ama yine de çok aşırı trafik vardı ve yandex sayesinde o trafiği atlatıp dağ yolundan geçtik. Daha sonra tekrar otobana bağlandık zaten.

Sent my iPhone using
hocam şu anda devam ettiğini söyleyenler var. acaba gerçekten öyle mi? ücretli mi? bayramın 2.günü yola çıkacağım da ona göre bilgi almak istedim.

GPEMREE
04/07/2016, 17:05
Osmangazi Köprüsü ve otobanlar ücretsiz. Şöyle birşey var. Köprüden sonra otobana devam edenlerden büyük bir çoğunluk veya hepsi gidiş yolundan geri dönüyorlardı. Nedenini bilemiyorum. O yüzden kimse devam etmiyordu zaten otobandan.

Sent my iPhone using

MKavruk
04/07/2016, 17:32
haberlere göre açılmış, lakin karayollarını arayarak öğrenmek en iyisi olur.

Mega projede Altınova-Gemlik güzergahı tamamlandı - Sayfa 1 - Galeri - Türkiye - 04 Temmuz 2016 Pazartesi (https://www.ahaber.com.tr/galeri/turkiye/mega-projede-altinova-gemlik-guzergahi-tamamlandi)
Dev Projenin Altınova-Gemlik Arasındaki 42 Kilometrelik Bölümü 21 Nisan'da Ulaşıma Açılıyor (https://www.haberler.com/dev-projenin-altinova-gemlik-arasindaki-42-8370877-haberi/)

krm1983
04/07/2016, 22:04
Arkadaşlar iyi forumlar dilerim. Şimdiden Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Allah tekrarını nasip etsin. Arkadaşlar Osmangazi köprüsünden geçtik fakat Yalova-Gemlik'e kadar giden otoban şu anda aktif mi? giden arkadaşım var mı? ücretli mi? şimdiden cevaplar için teşekkürler..

Altınova (Yalova'dan) İznik girişine kadar otoyol açıl. Oradan Gemlik birkaç km.

Sent my iPhone using

GPEMREE
04/07/2016, 23:59
Bu arada trafikten kurtulmak için yandexin götürdüğü dağ yolu dediğim "İznik Güney yolu" yeni aklıma geldi [emoji4]

Sent my iPhone using

krm1983
05/07/2016, 00:16
Bu arada trafikten kurtulmak için yandexin götürdüğü dağ yolu dediğim "İznik Güney yolu" yeni aklıma geldi [emoji4]

Sent my iPhone using

Otoyol :)

Sent my iPhone using

powermoon
05/07/2016, 11:59
Köprü ücretsiz. Otoyol 8.35TL.

krm1983
05/07/2016, 12:35
Köprü ücretsiz. Otoyol 8.35TL.

Bayram süresince otoyolda ücretsiz değil mi?

Sent my iPhone using

tayfux
05/07/2016, 14:49
belli ki bir muamma var ama açık olmasaydı eğer bence direk girişten kapatılırdı. dediğiniz gibi karayollarını arayıp öğrenmek lazım. mayıs ayında açık olduğunu biliyorum akrabamız Altınova dan girip Gemlik te çıkmışlar ve 9 liraya yakın bir para kesti diyor. şu anda açık mı? açıksa ücretli mi ücretsiz mi?

MKavruk
05/07/2016, 16:38
Geçiş Ücreti Hesaplama – OTOYOL A.Ş. (https://isletme.otoyolas.com.tr/?page_id=3956)

bu linkte yer alan noktalar arası güzergah açıktır diye düşünüyorum. Fiyatı hesaplanabiliyorsa açılmıştır :)

arenas
05/07/2016, 18:28
İstanbuldan gemlik girişine kadar açık,cuma gidip ctesi döndüm o yolu

Sent my iPad using

GPEMREE
05/07/2016, 20:24
Bayram süresince otoyolda ücretsiz değil mi?

Sent my iPhone using

Pazartesi sabah 07:00 ye kadar ücretsiz.

Sent my iPhone using