PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracınızı götürdüğünüz servise mutlaka dikkat edin

since1453
16/06/2016, 15:27
Arkadaşlar gecen yıl eşim aracın sağ çamurlusunu sürttü kaskom şampo Japon olduğu için aradım ve Kartal'da anlaşmalı ekspres servislerinin olduğunu ve yılda 1 onarımda hasarsızlığın bozulmadığını söyledi. Bende aracı bıraktım sağ ön çamurluğa lokal boya yapıcaz dediler. Ayrıca mini onarım hakkım olduğunu janttaki çizikleri temizleyeceklerini bunun trimer kaydına işlenmediğini söylediler gelelim sonrası yaşananlara

1- mini onarım 300 tl hasar kaydı olarak Trimere işli(mini onarım ifadesi var)
2- bugün aracı sattım aracı ekspere götürdük aracta sağ çamurluğun tamamı sağ üst barın tamamı sağ arka çamurluğun bir kısmı boyalı çıktı. Hayvan herifler boya tonunu tutturmak için 30-40 cm çizik için aracı duman etmişler
3- mini onarımda bana sormadan bagaja lokal boya atmışlar( yumruk büyüklüğünde)

Aracı alan arkadasa Okadar mahcup oldum ki anlatamam gidip servis müdürünün ağzını burnunu kıracaktım salla

halilimo
16/06/2016, 16:10
Gecmis olsun. Neyse ki komple boyamamislar. 1 hafta once tas izleri icin servise gosterdim araci bide ne desinler komple boyuycaklarmis. Bakakaldim ole. Dalga mi geciyorsunuz kamera nerde el sallayim dedim. Bide ciddiyiz saka degil diyor hey allahim.

occupyist
16/06/2016, 17:01
Gecmis olsun. Neyse ki komple boyamamislar. 1 hafta once tas izleri icin servise gosterdim araci bide ne desinler komple boyuycaklarmis. Bakakaldim ole. Dalga mi geciyorsunuz kamera nerde el sallayim dedim. Bide ciddiyiz saka degil diyor hey allahim.

Yetkili servisler ve mini onarım hizmeti veren yerler ne yazık ki rötuş boyası yerine parçayı komple boyama yoluna gidiyorlar. O nedenle o taş izlerini en güzeli kendiniz aracınızın tonunda boya ve çok ince bir fırça bulup yapabilme yoluna gidebilirsiniz.

since1453
16/06/2016, 17:49
tavan barına boya nedemek adi serefsizler müberrak gün epey beddua ettim

ermanadakale
16/06/2016, 19:00
siznkine benzer olay başıma geldi 2014 model lounge paket multijet araç aldım tanıdıktan kendisinden başka kimse arabaya binmiyor satış yapmadan önce bi kontrol ettirelim dedik sağ arka kapı yarım parça çok ince boya çıktı arcı fiat servisinde sıfır iken boyamışlar çok hafifi bi çizikten alan tanıdığıma söylememişler aldığı servise gittik ağzına ne geldiyse söyledi herkes kıpkırmızı kesildi yok bakım pakedi hediye edelim falan filan ayak yaptılar bizim tanıdık yıkadı pakladı bidaha sizden almam başka bayiden alırım dedi çıktık devmalı fiat kullanıyor yani servisler vicdansız ahlaksız olmuş hepsi değil tabiki bir kısmı her gün gözümün önünde duran araç boyasız diye biliyorduk arka kapı yarım boya çıktı :) neyse geçmiş olsun size de
herkese hayırlı ramazanlar.