PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G.P Cd Çalar ses düğmesi boyası soyuldu ...

cucuko
02/06/2016, 19:26
Slm,

geçen gün ses düğmesinden beyaz bir nokta gördüm boya sıçramıştır diye tırnağımla kazıyınca siyah altından beyaz daha da büyüdü.

Bu düğme değişir mi ? Ya da teybi sökmeden bu düğmeyi sökmenin bir yolu var mı ?

Siyah kalem ile boyanabilir ama renk tam siyah olmayacağı için sırıtacaktır. Tam renk koyu füme sanırım.

Tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum, tşk ederim

ORS15
02/06/2016, 22:13
Ses düğmesi 25 TL idi gecen sene, düğmeyi aslın cıkar yerinden. Ben değiştirmiştim 2 dakika bile sürmüyor.

cucuko
03/06/2016, 09:47
Nerede satılıyor ses düğmesi , servislerde mi ? Yani fiat servislerde mi ?

ORS15
03/06/2016, 09:52
Nerede satılıyor ses düğmesi , servislerde mi ? Yani fiat servislerde mi ?

Yok Aksaray'da blaupunkt un servisi var orada satılıyor. Ben adresini Fiat yetkili servisinden almıştım. Zaten onlarda garanti işlemi olunca teypleri oraya gönderiyorlardı.

cucuko
03/06/2016, 10:10
Yok Aksaray'da blaupunkt un servisi var orada satılıyor. Ben adresini Fiat yetkili servisinden almıştım. Zaten onlarda garanti işlemi olunca teypleri oraya gönderiyorlardı.

Kadıköy e yakın bir Blaupunkt servisi bulmam lazım o zaman...

arenas
03/06/2016, 11:08

Telefon bilgisi mevcutsa alabilir miyim?cd çalmıyor benimki,bi fiyat alayım

Sent from my iPhone using

feyzullah
03/06/2016, 12:53
Cd kalemi ile boyayabilirsiniz açılan kısmı. Ben öyle yaptım eskisinden çok daha iyi oldu. Dikkatli bakılmadıktan sonra ayırt edilmiyor.

ORS15
03/06/2016, 13:19
Telefon bilgisi mevcutsa alabilir miyim?cd çalmıyor benimki,bi fiyat alayım

Sent from my iPhone using

Kartını almıştım ama nereye koydum bilmiyorum eve bir bakmam gerek ama forum da bazı arkadaşlar paylaşmış
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/18700-istanbulda-blaupunkt-servisleri.html buradan baka bilirsiniz

olgacn
13/09/2016, 22:21
33980
Merhaba fotograf yukleyebildim mi bilmiyorum telefondan girdiğim icin ancak cvp ekrana gelince anlayacagim. Fotografta da goruldugu üzere aux icin degisik bir yöntem denemis evdekiler. Bu tuş takımı satiliyor mu? Nereden bulabilirim?