PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakarya Akgün Yetkili Servis Hataları

GRKM54
01/05/2016, 16:50
04.04.2016 tarihinde Akgün Otomotiv Ticaret ve San. (Sakarya) aldığım aracımı 22.04.2016 tarihinde yenilenen programının yüklenmesi için servise götürdüm. Akşam aracımı almaya gittiğimde bir servis personelinin aracımın sol arka tamponunu çarptığını, pasta cila ile kapatmaya çalıştıklarını fakat başarılı olamadıklarını söylediler. Servisten sıfır olarak aldığım aracımda yine servisin sebebi ile maddi zarara uğradım.
Olayla ilgili herhangi bir tutanak veya resmi kayıt tutulmadı. Beni arayıp çözüm bulacaklarını söylediler. Aradıklarında buldukları çözüm ise boyamaktı. Bu çözüm aracımı daha sonra satacağım zaman maddi zararımı daha da arttıracak bir uygulama. Servis bana açtığı maddi zarar için herhangi bir uzman kaydı yapmadı ve saçma sapan çözümlerle beni arıyorlar. Satış sonrası sunamadıkları hizmetlerden ve verdikleri maddi zarardan mağdur durumdayım.

Ezeldenberi
01/05/2016, 17:25
Görkem bey, çok geçmiş olsun.O servise de söylenecek söz kalmamış.Direk olarak Fiat genel merkezi arayıp durumunuzu anlatın ve boyanmış tampon istemediğinizi söyleyin. Gerekiyorsa mahkeme yoluna gidersiniz.