PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıbrıstan SaygıLarLa-2 :)

Serkoloji
24/04/2016, 15:21
Tampon altına takılan LİB hakkındaki fikirlerinizi alayım arkadaşlar :)

Tunaboylu
24/04/2016, 16:30
Hoşgeldiniz öncelikle. Açıkçası pek hoşuma gitmedi benim sanki emanet durmuş biraz. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

Serkoloji
24/04/2016, 19:57
Hoşgeldiniz öncelikle. Açıkçası pek hoşuma gitmedi benim sanki emanet durmuş biraz. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

Tşk ederim tunaboyLu :) İlk taktırmayı düşündüğümde kafamda soru işaretleri vardı ama taktırdıktan sonra çok hoşuma gitti 👍
En güzel yanıda yere 4 cm kalmış olması 😎

Ezeldenberi
24/04/2016, 21:14
Eklenen aksesuarların biraz karışık olduğunu düşünüyorum.Biraz daha sade olabilirdi.Mesela ön lip çok sırıtmış,plakada ki ekstra renkli şeyler çok sırıtmış,tamponda ki ya yazı kalsın yada aslar,yine tampondaki çifte renk hoş olmuş üstünde ki arma sırıtmış arma olmasaydı iyi olurdu.
Kaputta ki farla üstü uzanan siyah şerit çok güzel olmuş.Elinize sağlık kazasız belasız binlerce kmler inşallah...

krk17
25/04/2016, 02:10
Kardeşim Kıbrıs'ta isen malum trafik ters yedek parçacı varsa geri vites lambası arka tampon için bulabilir misin?

Serkoloji
25/04/2016, 12:53
Eklenen aksesuarların biraz karışık olduğunu düşünüyorum.Biraz daha sade olabilirdi.Mesela ön lip çok sırıtmış,plakada ki ekstra renkli şeyler çok sırıtmış,tamponda ki ya yazı kalsın yada aslar,yine tampondaki çifte renk hoş olmuş üstünde ki arma sırıtmış arma olmasaydı iyi olurdu.
Kaputta ki farla üstü uzanan siyah şerit çok güzel olmuş.Elinize sağlık kazasız belasız binlerce kmler inşallah...

Yorumlarınız için çok tşkler 👍 Dikkate alarak birdaha gözden geçireyim 😉

Serkoloji
25/04/2016, 12:54
Kardeşim Kıbrıs'ta isen malum trafik ters yedek parçacı varsa geri vites lambası arka tampon için bulabilir misin?

Kardeşim araştırayım bulursam sana özelden yazarım 😉👍

krk17
25/04/2016, 13:48
Kardeşim araştırayım bulursam sana özelden yazarım 😉👍
Sağol kardeşim çok teşekkür ederim [emoji6] [emoji106]