PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Double din ses sistemi önerisi yardımı

Badabat
01/03/2016, 19:02
Öncelikle herkese merhabalar.
2008 model Fiat Punto aracıma double din ses sitemi almak istiyorum. Piyasada navimex var fakat radyo iyi çekmiyormuş sanırım.
Bende Sony-Alpine-Kenwood-Pioneer gibi markalardan düşünüyorum. Bütçem 1000-1500 TL civarı.
istediğim özelikler
Bluetooth ile telefon görüşmesi yapmak.
arka kamera
navigasyon olabilir-olmasada olur.
Disk çaları olsun gibi özellikler. Önerebileceğiniz ürünler nelerdir?

mavi59
02/03/2016, 09:05
eğer bütçen uygunsa pioneer dan şaşma double din olmayacak bu arada indach olması gerekiyor ana ünite pioneer 6300 bt öneririm ben kullanıyorum muhteşem bir cihaz dediğin tüm özellikler var

timozz
03/03/2016, 12:09
Ben yurtdisindan din 1 ekranlı pioneer teyp aldım. 3.5inc ekranlı geri görüş kameralı bluetoothlu. Dvh 875 olması lazım. Fena değil. Ama türkiyede çok pahalı ben 450tlye almıştim burada 800tl civarı.

HTC Desire 500 cihazımdan gönderildi

evren iskent
03/03/2016, 21:12
Ben yurtdisindan din 1 ekranlı pioneer teyp aldım. 3.5inc ekranlı geri görüş kameralı bluetoothlu. Dvh 875 olması lazım. Fena değil. Ama türkiyede çok pahalı ben 450tlye almıştim burada 800tl civarı.

Turkiye'de bu seri yurt disi garantili ile cok nadir bulunuyor. Jvc avx serisi benzer ozellikte zamaninda cok satildi. Belki ikinci eli bulunur. Avx 33 kullanmistim zamaninda. Ekran renginin sabit olmasi disinda guzel bir modeldi. Simdi pioneer 9750bt kullaniyorum. Ses karakteri, ozellikleri cok guzel ama estetik olarak daha guzel olabilirdi. Ana uniteyi kapatma tusu olmayip source tusuna uzun basilma zorunlilugu bazen cihazin baska kaynaga gecmesine neden olup acik kalmasina yol aciyor. Aux gibi bos kaynakta kalirsa farkedilmeyebiliyor.

Saygilarimla.

SM-T810 cihazımdan gönderildi

timozz
03/03/2016, 21:19
Hemen hemen aynı uzun basmak gerekiyor. Fakat ses olarak tatmin edici. Yurtdisindan indash almaya çekindim açıkçası. Gerçi alsaydım olurdu. Cunki neredeyse onlarda yarı yarıya. Ben usb olduğu için aux arkadan diye baglatmadim. Bu bile eski teybe göre çok büyük nimet. Bluetooth olayı özellikle. Tek dez avantajı ekren çözünürlüğü biraz zayıf geldi. Birde tema gibi özelliklere sizin demiş olduğunuz gibi izin vermiyor. Birde estetik olarak konsolla uyum olayı. Fakat Oem ürünlerin sağlıklı olmadığını düşündüm için bunları gözardı ediyorum.

evren iskent
03/03/2016, 21:32
Hemen hemen aynı uzun basmak gerekiyor. Fakat ses olarak tatmin edici. Yurtdisindan indash almaya çekindim açıkçası. Gerçi alsaydım olurdu. Cunki neredeyse onlarda yarı yarıya. Ben usb olduğu için aux arkadan diye baglatmadim. Bu bile eski teybe göre çok büyük nimet. Bluetooth olayı özellikle. Tek dez avantajı ekren çözünürlüğü biraz zayıf geldi. Birde tema gibi özelliklere sizin demiş olduğunuz gibi izin vermiyor. Birde estetik olarak konsolla uyum olayı. Fakat Oem ürünlerin sağlıklı olmadığını düşündüm için bunları gözardı ediyorum.

Indash bizim araclarda orta bolumu kapadigi icin cok kullanisli degil aslinda. Havalandirma izgaralarini perdeliyor, bu tolere edilebilir ama kapi kilitleme flasor dugmesini tam engelliyor.

Saygilarimla.

SM-T810 cihazımdan gönderildi

Badabat
06/03/2016, 23:47
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. uzun aratırmam sonucunda teyibi değiştirmeyeceğim. Bluetooth ve mp3 aux lu bir sistemi teyibe bağlayıp ayrıca spotify kullancağım telefondan. Fakat bu sefer komple set yapıyım dedim. Aşağıdaki ürünler ile ilgili yorumunuz nedir.
Sony XS-NW1202E 30 cm Orijinal Kabinli Slim 'İnce' Subwoofer
Sony XS-N 1620 C 16 cm 350 Watt Mid Bass Takımı Komponent
Sony XM-N 1004 4 Kanallı 1000 Watt Oto Amfi

halilimo
07/03/2016, 00:41
Navitech CBT-6300 3” Araç Multimedya Oynatıcı Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/navitech-cbt-6300-3-arac-multimedya-oynatici-p-OTDELCBT6300)
Bu cihaz nasildir arkadaslar fiyati uygun bt geri camerada var boyle birsey onerirmisiniz.

Not: Badabat arkadasim farkli konu actigin icin buraya yaziyorum.

Badabat
07/03/2016, 11:01
Navitech CBT-6300 3” Araç Multimedya Oynatıcı Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/navitech-cbt-6300-3-arac-multimedya-oynatici-p-OTDELCBT6300)
Bu cihaz nasildir arkadaslar fiyati uygun bt geri camerada var boyle birsey onerirmisiniz.

Not: Badabat arkadasim farkli konu actigin icin buraya yaziyorum.

Ben cihazı araştırdım fakat pek iyi şeyler duymadım. O yüzden kendi teyibine birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Aşağıdaki linkteki cihazı alıp araca monte edeceğim. Müzikleri flash bellekten ve spotify dan dinleyeceğim.

Tahmini Teslimat Zamanı (https://tr.aliexpress.com/item/DC-12V-Car-Auto-Digital-USB-AUX-Bluetooth-MP3-Music-Decode-Board-Module-Radio-HiFi-Amplifier/32384068035.html?detailNewVersion=1)

halilimo
07/03/2016, 17:15
Ben cihazı araştırdım fakat pek iyi şeyler duymadım. O yüzden kendi teyibine birşeyler yapmaya çalışıyorum.

Aşağıdaki linkteki cihazı alıp araca monte edeceğim. Müzikleri flash bellekten ve spotify dan dinleyeceğim.

Tahmini Teslimat Zamanı (https://tr.aliexpress.com/item/DC-12V-Car-Auto-Digital-USB-AUX-Bluetooth-MP3-Music-Decode-Board-Module-Radio-HiFi-Amplifier/32384068035.html?detailNewVersion=1)

Ürunu biliyorum lakin extra yer kaplamasi geri camera gibi etkenlerden dolayi kucuk bir multimedya dusunmustum.

Badabat
07/03/2016, 17:23
Ekstra yer kaplama sorununu havalandırmanın altındaki yere montajlayacağım. bitirince resimleri paylaşırım.

Badabat
10/03/2016, 13:31
Arkadaşlar uzun karar verme sürecinden sonra navimex 9934 hd plus modelini aldım. haftasonu montaj yapacağım. ürün ile ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

kalite kontrol
12/03/2016, 17:23
merhaba arkadaşlar 2008 grande punto aracıma şu linkteki multimedya cihazını alsam ses sisteminde iyileşme vs vs ben hiç anlamıyorum. geri görüş kamerası,navigasyon filan var sizce alıyımmı hiç anlamıyorum elektronik bilgisi olan
arkadaşlardan yardım bekliyorum alınırmı alınmazmı? başka önerisi olan varmı? konu açmak yerine uygun buldugum bu konu altında sormak istedim şimdiden teşekkürler...

kalite kontrol
12/03/2016, 17:24
Fi?at Grande Punto 2008 Dvd Multi?medya Dvd Oem Navi?gasyon Orji?nal 198 - n11.com (https://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/fiat-grande-punto-2008-dvd-multimedya-dvd-oem-navigasyon-orjinal-P71249728?icid=990007_prudsys_productdetail_crosss ell)

kalite kontrol
12/03/2016, 17:25
Fi?at Grande Punto 2006 Dvd Multi?medya Dvd Plus Navi?gasyon Orji?nal 183 - n11.com (https://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/fiat-grande-punto-2006-dvd-multimedya-dvd-plus-navigasyon-orjinal-P71248383?cid=604001&gclid=CPmuhui4u8sCFcyRGwodA1kO-g&gclsrc=aw.ds)