PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz tatili için neresi iyidir?

ykaya1983
21/02/2016, 15:10
Arkadaşlar iki yıldır yaz tatillerinde fethiyeye gidiyorum.Sürekli aynı yere gitmek sıktığı için bu yıl Allah kısmet ederse farklı bir yer düşünüyorum.Sizce kuşadası mı,didim mi,datça mı,dikili mi?

besyo3454
21/02/2016, 16:03
Antalya side tek geçerim. Hatta sueno otel var side de çok çok iyi. 1 haftalık tatili 16 güne çıkarmıştım :-)

D6603 cihazımdan gönderildi

yavuzselim
21/02/2016, 16:39
Bana gore son yillarda en hareketli ve canli yer marmaris. Ama sizin secenekler icinden datca yi tercih ederdim.

timbaz
21/02/2016, 17:14
antalya kaş....

heondan999
21/02/2016, 17:17
Kuşadasına gittim güzel tavsiye ederim, dikiliye gidicekseniz bademli tarafına gitmenizi öneririm

tayfux
21/02/2016, 17:24
Hocam Didim'de evim var. istersen gele sana dublex ferah ferah ev tutalım istersen gayet uygun aile pansiyonları ve otelleri var. ben bunca sene ege de yaşadım Didim kadar maddi açıdan uygun bir yer görmedim. eğlence hayatı Kuşadası Fethiye bodrum Marmaris yada Antalya kadar olmasa da fena değildir. Deniz dersen orada dur Muhteşemdir derim :)

halilimo
21/02/2016, 17:54
Didim ve kusadasini tatil surenizi ikiye bolerek iki yeride gorebilirsiniz. Hatta bir yerden gunu birlik gidilip gelinebilir. Kusadasinin cevresinde gidelecek tarihi yer falan coktur. Kusadasina gelmeyi karar verirseniz elimizden geldigince yardimci oluruz.

ozkancavus5916
21/02/2016, 18:15
Alanyanin gece ortami super kusadasinin manzarasi on numara marmaris icmeler gitmistim orasi cukurda ve basik geldi bana doga olarak guzel .alanya kusadasi marmarisin hotel fiyatlari cesme didim fethiyeye gore bir tik ucuz .

ykaya1983
21/02/2016, 18:42
Hocam Didim'de evim var. istersen gele sana dublex ferah ferah ev tutalım istersen gayet uygun aile pansiyonları ve otelleri var. ben bunca sene ege de yaşadım Didim kadar maddi açıdan uygun bir yer görmedim. eğlence hayatı Kuşadası Fethiye bodrum Marmaris yada Antalya kadar olmasa da fena değildir. Deniz dersen orada dur Muhteşemdir derim :)

Bakalım hocam gelme durumu olursa sizinle irtibat kurarım.Açıkçası ben de herşey dahil otel pahalı geleceği için daha uygun olmasından dolayı ev tutmayı düşünüyorum.

ethemyigit
21/02/2016, 19:07
hareketli tatil mi istiyorsun ailece vs gidip kafa dinlemek mi?
hareketli yer istiyorsan marmaris bambaşkadır bodrum da ıyıdır ama doga vs kafa dinlemek istiyorsan kaş gayet iyi izmir dikili tarafına nedense hic isinamadım güney ege ve akdeniz varken :)

cihanin
21/02/2016, 21:32
11-12 yıldır kesintisiz her yaz bir hafta on gün olimpos yapar kafamı dinlerim sonrasında başka yerlere giderim ama olimposun yeri hep başkadır bende.

Discovery cihazımdan gönderildi

gorillaz
22/02/2016, 20:43
Ben de bu sene icin Side Manavgat'i ayarladim. Bir sonraki tatiller için buradaki yorumlari dikkate alacağım kesinlikle.
Forum candır [emoji5]

besyo3454
22/02/2016, 22:06
Ben de bu sene icin Side Manavgat'i ayarladim. Bir sonraki tatiller için buradaki yorumlari dikkate alacağım kesinlikle.
Forum candır [emoji5]

manavgat on numara beş yıldız :) tabı gıdecegınız otel önemli

tayfux
22/02/2016, 23:16
Yunus hocam beklerim..Alo demen yeter..ev çok..

Mehmet gokhan aba
23/02/2016, 10:12
Arkadaşlar iki yıldır yaz tatillerinde fethiyeye gidiyorum.Sürekli aynı yere gitmek sıktığı için bu yıl Allah kısmet ederse farklı bir yer düşünüyorum.Sizce kuşadası mı,didim mi,datça mı,dikili mi?

kuşadasında milli parkta bir sürü plaj var deniz temiz orman içinde istersen taşlık istersen kumluk plajlar var gezilecek efes harabeleri yedi uyuyanlar meryemana evi ve zeus mağrası mutlaka gitmelisin adaland ( turkiyenın en buyuk su parkı ) gezılecek yeri cok.

didim altınkum plajı var uzun bir plaj ve cok sıg bır su 20 metre gıt su dızlerde :)

datça ya gitmek nasıp olmadı ama doğa deniz sessiz sakin miş

dikili ye hiç yanaşma

ben geçen yıl kuşadasında şehitrin içinde çadır kampı var ailemle oraya gittim elektrik su havuz duş tuvalet güvenlik hepsi var 3 kişi 25 liyara geceledik )

kuşadasını tavsiye ederim

z91yilmaz
14/07/2018, 14:17
Açıkçası bence Antalya Alanya civarı çok güzel. Özellikle bu tür tatillerde benim en çok dikkat ettiğim husus temizlik meselesi ailemizle bir yere giderken veya kendi kadın arkadaşlarımla bir yere giderken. O yüzden mutlaka temiz yerleri tercih ediyorum. Ha bazen şehir dışına çıkacak imkanımız olmuyor veya çok sınırlı oluyor, o zaman da https://kadinlarplajiservisi.com/ üzerinden arkadaşlarla servise atlayarak altınkum kadınlar plajına gidiyoruz. Bu şekilde yaz dönemini bitirmiş oluyoruz. Arkadaşlarında dedikleri gerçekten güzel yerler ama :)

fiatpuntocu
07/09/2018, 09:55
Sarımsaklı. Hiç gitmediyseniz gerçekten çok güzel bir yer. Nezih. Sessiz. Sakin. Tam kafa dinlemelik. Denizide güzel. Aktivite arayıp koşturcaksanız farklı bir yer tercih edin.

tayfux
07/09/2018, 16:52
98 den beri tatilimi Didim de yaparım. Ölü denizi çok severim. Kuşadası'nı bir türlü sevemedim. benim için deniz çok önemlidir ve Didim de bu süper. Çocuk için de çok iyi çünkü deniz sığ. Dalga denen bir şey yok. Çarşaf gibi deniz.Ayrıca diğer tatil yörelerine göre çok daha ucuz..

edll
07/09/2018, 17:24
Tatil için en güzeli kendi evin. Masraf yapmamış oluyorsun. Araban yıpranmıyor. Tekrar bakım derdin yok. Yakıt bitti yakıt al yok. Otel masrafın yemek içme masrafın yok. Bide tatil diyoruz ama daha fazla yorgun dönüyoruz. 1 hafta evden çıkmayıp 24 saat aileyle zaman geçirmek en güzeli. 😀
Şimdi volkan diyecek ki zaten tatil yerindesin ama insan herşeyden bıkıyor. Nerde yaşarsan yaşa sonunda Sakin rahat bir yer istiyor insan. Kusura bakmayın iç karartıcı oldu ama bizim yaşlarda böyle oluyor 😀
Herkese iyi tatilller.

tayfux
07/09/2018, 17:37
Tatil için en güzeli kendi evin. Masraf yapmamış oluyorsun. Araban yıpranmıyor. Tekrar bakım derdin yok. Yakıt bitti yakıt al yok. Otel masrafın yemek içme masrafın yok. Bide tatil diyoruz ama daha fazla yorgun dönüyoruz. 1 hafta evden çıkmayıp 24 saat aileyle zaman geçirmek en güzeli. ��
Şimdi volkan diyecek ki zaten tatil yerindesin ama insan herşeyden bıkıyor. Nerde yaşarsan yaşa sonunda Sakin rahat bir yer istiyor insan. Kusura bakmayın iç karartıcı oldu ama bizim yaşlarda böyle oluyor ��
Herkese iyi tatilller.
Kesinlikle katılıyorum. orda burada gezmek arabayla çocukla bana perişanlık gibi geliyor. yazlığım olmasa en fazla 3-5 gün gider gelirim sonra evime..

ykaya1983
07/09/2018, 19:59
98 den beri tatilimi Didim de yaparım. Ölü denizi çok severim. Kuşadası'nı bir türlü sevemedim. benim için deniz çok önemlidir ve Didim de bu süper. Çocuk için de çok iyi çünkü deniz sığ. Dalga denen bir şey yok. Çarşaf gibi deniz.Ayrıca diğer tatil yörelerine göre çok daha ucuz..

Hocam sizin gibi eski üyeleri forumda görmek beni çok mutlu ediyor.Şu an hala astra h dizel mi kullanıyorsunuz?Bu yıl yine fethiye'deydim.Bu gidişle en sonunda o taraflara yerleşeceğim galiba:)

tayfux
07/09/2018, 20:17
Hocam sizin gibi eski üyeleri forumda görmek beni çok mutlu ediyor.Şu an hala astra h dizel mi kullanıyorsunuz?Bu yıl yine fethiye'deydim.Bu gidişle en sonunda o taraflara yerleşeceğim galiba:)

Yunus bey çok teşekkür ederim. Ben de aynı düşüncelere sahibim :) Evet halen Astra-H dizel kullanıyorum. Bu kurlarla araba değiştirmeye korkuyorum inanın ki :) Fethiye çalışlar plajında ben de kaldım 2 gün. Muğla çok güzeldir. Didim tarafına gelirsen beklerim artık önümüzdeki yaz. Eğer oralara yerleşince iş problemin olmazsa bence hiç düşünme :)

gptrcaner
15/10/2018, 11:47
Hocam kafa dinlemek mi istiyorsunuz. Yoksa ben güzelce eğleneyim mi diyorsunuz. Kafa dinleyecekseniz sakin sessiz ege sahilleri var. Eğlenmek istiyorsanız Antalya taraflarında çok güzel yerler var. Kamp yapabilirsiniz aynı zamanda doğal güzellikleri olan bir yerde.

fiatpuntocu
29/11/2018, 09:31
Bana kalırsa paramızın değerli olduğu bir ülkeye gitmek çok mantıklı. Hep adamlar mı gelecek bizim ülkemize :P
Gidin Ukrayna'ya gidin Çin'e arkadaş :D En yakınlarda birde Rusya var. Alırlarsa gidin kaçırmayın :D Çok bir bütçeye gerek olmadan gayet lüks bir tatil yapabilirsiniz.
Paraları bizimkine göre baya değersiz: https://piyasa.paratic.com/doviz/rus-rublesi/
En azından ülkemizdekine kıyasla iyi bir tatil yapacağınız garanti diye düşünüyorum :D