PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikte makas atanlar bu görüntüye iyi bakın!

fthaksu
16/01/2016, 13:58
Fizyoterapistin ölümüne neden olan kaza kamerada - Türkiye Videoları (https://www.haberturk.com/video/haber/izle/istanbulda-fizyoterapist-hulya-ersah-gencerin-olumune-neden-olan-trafik-kazasinin-yeni-guvenlik-kamera-kayitlari-ortaya-ciktiiha/163919)

Bu videoya iyi bakın arkadaşlar. En sağ şeritten en sola makas atan bir kişi arkasındaki arabadaki bir kadının ve bebeğinin ölmesine sebep oldu. Burada belki bir çok kişi terörü lanetleyen mesajlar atıyor ama bunun terörden farkı nedir? Takla atmasına rağmen kendisi ölmemiş bu arada iyi olmuş inşallah çürür hapislerde. Ayrıca yine bu forumda makas atmayı müthiş bir marifet gibi gösterenler var, maharetinizin sonuçları bunlar makas atmak bir yetenek değil, psikolojik bir hastalıktır. Umarım bu kişi de müebbet hapis cezası ile yargılanır. Makas atmayı bir maharet bir yetenek olarak gören kişilerde isterse takla atsın umrumda değil açıkçası kendi eden kendi bulur ama şu insanları zevk için öldürmek tek kelimeyle cinayettir.

feyzullah
16/01/2016, 15:22
Fizyoterapistin ölümüne neden olan kaza kamerada - Türkiye Videoları (https://www.haberturk.com/video/haber/izle/istanbulda-fizyoterapist-hulya-ersah-gencerin-olumune-neden-olan-trafik-kazasinin-yeni-guvenlik-kamera-kayitlari-ortaya-ciktiiha/163919)

Bu videoya iyi bakın arkadaşlar. En sağ şeritten en sola makas atan bir kişi arkasındaki arabadaki bir kadının ve bebeğinin ölmesine sebep oldu. Burada belki bir çok kişi terörü lanetleyen mesajlar atıyor ama bunun terörden farkı nedir? Takla atmasına rağmen kendisi ölmemiş bu arada iyi olmuş inşallah çürür hapislerde. Ayrıca yine bu forumda makas atmayı müthiş bir marifet gibi gösterenler var, maharetinizin sonuçları bunlar makas atmak bir yetenek değil, psikolojik bir hastalıktır. Umarım bu kişi de müebbet hapis cezası ile yargılanır. Makas atmayı bir maharet bir yetenek olarak gören kişilerde isterse takla atsın umrumda değil açıkçası kendi eden kendi bulur ama şu insanları zevk için öldürmek tek kelimeyle cinayettir.

Kanuni çerçevede bir çözüm sunulmalı makas atarak trafik güvenliğini tehdit eden sürücüler için. Çok sıkı bir şekilde takip edilmeli, sürücünün gelir seviyesi göz önünde bulundurularak en ağır yaptırımlar uygulanmalı.

krm1983
16/01/2016, 17:47
Kasıtlı adam öldürmekten yargılamak lazım.

Sent my iPhone using

teo53
16/01/2016, 20:49
Makas Atan cogu aracın plakasını bildiriyorum polise he birşey oluyormu olmuyor tabi . Rutin kontrollerde filme ceza kesmekten başka bir halta yaradıkları yok. Buda onların yanına kar kalıyor emin olun biyerlerde tanıdığıda vardır 2 ay yatar çıkar ölen öldüğü ile kalır yazıklar olsun böyle sisteme kadere :/ Geçen teyzemi hastaneye kaldırdık beylıkduzunden esenlere gitmeye çalışıyorum dörtlülerim yanıyor ve sol şeritten yol istiyorum ısrarla vermeyen mi dersin ! Sola çıkmak istediğinde yol vermeyen mi dersin o halde gelip benle makas atmaya çalışan mı dersin herkes ruh hastası olmuş trafikte !!!!!

Gorky
16/01/2016, 23:15
yalnız makas atan araç kendisi vuruyor bariyere. başka bi araca deydiğini görmedim? bahsettiğiniz kişi aracın içinde olabilir mi

timbaz
16/01/2016, 23:19
bariyere carpinca firlayan tas karsi seritteki aracin on camindan o bayana carpiyor...

timbaz
16/01/2016, 23:20
Fizyoterapist ve bebeğinin ölümüne neden olan kazadan dehşet görüntüler (https://www.hurriyet.com.tr/fizyoterapist-ve-bebeginin-olumune-neden-olan-kazadan-dehset-goruntuler-40041213)

ethemyigit
17/01/2016, 00:40
maalesef ulkemızde cinayet işlemenin en kolay yolu trafik kazası git çarp öldür ondan sonra tansiyonum cıktı başım döndü de gözaltına bile almıyorlar
yeterki nasıl kıvıracagını bil sen git o kazayı kıbrısta yap trafik polisi yakalasın seni bak ne oluyo
bır keresınde E-5 te marmara park onu yokus asagı ınıyorum hızım 70 cıvarı bi golf bi makas atıp önüme kırdı sagımdan onume kırdı
adamın sol on tekerı resmen havaya kalktı tekerlek yerden havalanıp sonra yere ındı tabı aracta ESP olmalı sonra basıyo gıdıyor
onumden bu olay 3-4 sene once oluyor mılletın yuzunden sucumuz yok bız olecegız dıye sırf korkudan arabamı degıstırmıstım aklıma hep bu olay gelıyor
aman dıkkat yollar katil dolu ..

ethemyigit
17/01/2016, 14:13
bu arada dun sılıvrı merkezdeki BP nin önünde bi punto ortalıgı fena karıştırdı emniyet şeridine biraz hızlı girdi sanırsam

Facia gibi kaza 1'i ağır 17 yaralı (https://www.sha.com.tr/3sayfa/facia-gibi-kaza-1-i-agir-17-yarali-h14893.html)