PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgili arkadaşlar yardım

alidindar
12/01/2016, 21:35
Aracımı yeni aldım 1.4 yarı otomatik aldğım kişi 95 bg dedi acaba diğer teknik özellikleri ve hangi paket olduğunu nasıl öğrenebilirim fotolarını yüklüyorum

feyzullah
12/01/2016, 21:55
Aracımı yeni aldım 1.4 yarı otomatik aldğım kişi 95 bg dedi acaba diğer teknik özellikleri ve hangi paket olduğunu nasıl öğrenebilirim fotolarını yüklüyorum

Hayırlı olsun. Kabin içini de görebilseydik daha ayrıntılı yorum yapabilirdik. Ama dışarıdan göründüğü kadarıyla donanım seviyesi düşük olan bir araca benzemiyor. En azından çelik jantlar, gövde rengi kapı kolları, sis farları vs. ilk bakışta göze çarpıyor.

biancoangelo
12/01/2016, 22:03
Park sensörü orjinal olsaydı en dolusu idi ama bu araç jantlar sonradan takılmadıysa ara versiyon. Jantlar sonradansa başlangıc paketi olabilir. Aracınız içinden foto koyarsanız yardımcı olabiliriz.

alidindar
13/01/2016, 15:35
arkadaşlar kabin ve motor fotoğrafını yükledim araç 2011 model

alidindar
13/01/2016, 15:48
Hayırlı olsun. Kabin içini de görebilseydik daha ayrıntılı yorum yapabilirdik. Ama dışarıdan göründüğü kadarıyla donanım seviyesi düşük olan bir araca benzemiyor. En azından çelik jantlar, gövde rengi kapı kolları, sis farları vs. ilk bakışta göze çarpıyor.

güncelledim kardeşim bakabilrsen sevinirim

gorillaz
13/01/2016, 17:06
Hoşgeldiniz Ali hocam. Bi ara ilanlarda görmüştüm bu araci. Hayırlı olur inşallah.
Ayni araç ben de var. Motor konusunda detaylı bakmam lazim ama paket olarak ara paket paket diye geçer. Activelerden doluyuzdur dymaniclerden bosuzdur.

Simdi gördüm ilave olarak senin aracta guvenlik paketi de var Ali hocam.
Motor konusunda da Starjet ise 95bg,fire ise 77bg dir

halilimo
13/01/2016, 17:58
Bunlari bilmeden nasil satin alabildiniz hayret dogrusu

cavalier79
13/01/2016, 18:00
Hayırlı olsun , Digital kliması olmayan bir Starjet görmedim ama , teknik olarak internette aratmak lazım . Tek takıntım benim bu park sensörlerini siyah bırakmaları , bunu anlamıyorum :) araç beyaz sensörler siyah

Güle güle kullanın kazazsız belasız.

feyzullah
13/01/2016, 19:11
güncelledim kardeşim bakabilrsen sevinirim

Arkadaşlar fotoğraftan görüldüğü kadarıyla aracı değerlendirmişler. Şu hali ile tam dynamic değil ama sis farları, çelik jantları vs. active de çok uymuyor. Biraz ara paket bir araç. Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.

alidindar
13/01/2016, 19:27
Hoşgeldiniz Ali hocam. Bi ara ilanlarda görmüştüm bu araci. Hayırlı olur inşallah.
Ayni araç ben de var. Motor konusunda detaylı bakmam lazim ama paket olarak ara paket paket diye geçer. Activelerden doluyuzdur dymaniclerden bosuzdur.

Simdi gördüm ilave olarak senin aracta guvenlik paketi de var Ali hocam.
Motor konusunda da Starjet ise 95bg,fire ise 77bg dir

teşekkürler

Hayırlı olsun , Digital kliması olmayan bir Starjet görmedim ama , teknik olarak internette aratmak lazım . Tek takıntım benim bu park sensörlerini siyah bırakmaları , bunu anlamıyorum :) araç beyaz sensörler siyah

Güle güle kullanın kazazsız belasız.

teşekkürler

Arkadaşlar fotoğraftan görüldüğü kadarıyla aracı değerlendirmişler. Şu hali ile tam dynamic değil ama sis farları, çelik jantları vs. active de çok uymuyor. Biraz ara paket bir araç. Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.

teşekkürler

timbaz
13/01/2016, 20:53
fotoda gorunen motor 8v 77ps fire...

krm1983
13/01/2016, 22:13
Aracın motoru fire 1.4 l 77bg

Sent from my iPhone using

SinanTR
14/01/2016, 09:37
dizel multijetlerde motor içinde beynin üstündeki etikette yazıyor benzinlide yazıyor mu bilmiyorum ama kaputu açık bakın isterseniz

timbaz
14/01/2016, 09:53
3269232693

punto1414
14/01/2016, 10:02
Bende ilk aldığımda hangi paket olduğunu bilmiyordum yani punto nun bu kadar paketi olduğunu bilmiyordum:)Hoşuma gitti temiz olunca almıştım.Bnde foruma konu açmıştım.Aracımın tipi sizinkiyle aynı jantlar sis farları koltuk döşemeleri,direksiyon,iç donanım rengi vs,park sensörleri beyaz tabi.Benim araç 1.3 dizel.
Bagajda aydınlatma yoksa en boşu ile orta paket arasında bi şey dediler stil paket olarak geçiyormuş..Boş pakete işte jant ile sis farı ekliyorlarmış.Hayırlı olsun kaça aldınız?

feyzullah
14/01/2016, 12:58
3269232693

Bu araç 77hp fire gibi duruyor. Ama Gökten'in paylaşımındaki motor kodu ruhsattan karşılaştırılarak hangi versiyon olduğu kolaylıkla anlaşılır.

alidindar
14/01/2016, 14:33
Bende ilk aldığımda hangi paket olduğunu bilmiyordum yani punto nun bu kadar paketi olduğunu bilmiyordum:)Hoşuma gitti temiz olunca almıştım.Bnde foruma konu açmıştım.Aracımın tipi sizinkiyle aynı jantlar sis farları koltuk döşemeleri,direksiyon,iç donanım rengi vs,park sensörleri beyaz tabi.Benim araç 1.3 dizel.
Bagajda aydınlatma yoksa en boşu ile orta paket arasında bi şey dediler stil paket olarak geçiyormuş..Boş pakete işte jant ile sis farı ekliyorlarmış.Hayırlı olsun kaça aldınız?

31 bin km58binde nasıl sizce

punto1414
14/01/2016, 16:40
Kaza boya değişen yoksa bence iyi ..Bagajda aydınlatma varmı usta:)

feyzullah
14/01/2016, 19:12
Km. ve fiyat iyi araç orjinal ise.

alidindar
14/01/2016, 21:08
Km. ve fiyat iyi araç orjinal ise.

değişen kaza bela yok sağ etek boyalı park ederken sürtmüş sadece o var

feyzullah
14/01/2016, 21:24
değişen kaza bela yok sağ etek boyalı park ederken sürtmüş sadece o var

Bu model araçta ufak tefek bazı işlemler olabilir. Mekanik aksamda ağır bir kusur bulunmadıktan sonra fiyat ve araç iyi tekrardan hayırlı olsun

alidindar
14/01/2016, 21:32
Kaza boya değişen yoksa bence iyi ..Bagajda aydınlatma varmı usta:)

aydınlatma yok abi

arenas
14/01/2016, 23:19
Aracınız hayırlı uğurlu olsun.
Donanım ismi 1.3 multijet (punto 2011 active dinamik olarak değil,1.3 multijet artı stil,güvenlik,skydome ekstra paketleriyle üretildi)
Paket olarak ta stil paketi ve güvenlik paketi alınmış.

Sent from my iPad using

SinanTR
14/01/2016, 23:41
Aracınız hayırlı uğurlu olsun.
Donanım ismi 1.3 multijet (punto 2011 active dinamik olarak değil,1.3 multijet artı stil,güvenlik,skydome ekstra paketleriyle üretildi)
Paket olarak ta stil paketi ve güvenlik paketi alınmış.

Sent from my iPad using

abi sanırım araç benzinli 1,4 dediğine göre

arenas
14/01/2016, 23:43
abi sanırım araç benzinli 1,4 dediğine göre

Pardon en önemli yeri atlamışım
Grande 1.4 o zaman

Sent from my iPad using

SinanTR
14/01/2016, 23:46
Pardon en önemli yeri atlamışım
Grande 1.4 o zaman

Sent from my iPad using

fiatın aptal saçma işleri bunlar buna benzer diğer otomobil markalarında ara paketler çıkardığı araçları varmıdır acaba

timbaz
15/01/2016, 00:33
fiatın aptal saçma işleri bunlar buna benzer diğer otomobil markalarında ara paketler çıkardığı araçları varmıdır acaba

arac fabrikadan ciktiginda cama yapistirdiklari kagitta donanim ve ilave bilgilerin hepsi var ama... bir kopyasini mesela vw gibi donanim ismi ve kodlari print edip kitapciga da yapistirsa kalocimolir ve ileride sorun cikmaz aslinda...
(ara donanim vw de oluyor... special, business vs gibi bir kac kere denk geldi)