PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öğretmenler gününüz kutlu olsun

baycep
23/11/2007, 22:43
forumdaki ve ülkemizdeki tüm öğretmenlerimizin mutlu gününü kutluyorum..

İYİKİ VARSINIZ..

Korhan
23/11/2007, 22:51
İyi hatırlattın. Bizim hanım da öğretmen. Ne hediye alacaz bakalım. Off ya bitmiyo şu hediye alma işi.

baycep
23/11/2007, 22:57
İyi hatırlattın. Bizim hanım da öğretmen. Ne hediye alacaz bakalım. Off ya bitmiyo şu hediye alma işi.

Allah yardıcın olsun .. Allah sanki özel günleri onlara hediye almak için yaratmış . Doğum günü, ilk tanışdığımız gün ,evlenme teklif ettiğin gün, nişanlılık yıldönümü ,evlilik yıl dönümü , resmi bayramlar, sevgililer günü. öğretmenler günü .. o sizi hatırlamaz, ama en ufak ayrıntıları bile unutmaz, ancak unutma sakın ha sen hatırlamak zorundasın!!!!..

cadencepunto
23/11/2007, 23:51
sevgi ve saygı ile ögretmenlerimizin ellerinden öpüyorum

Halook!!!
23/11/2007, 23:59
Cumartesi günü sınav yapan öğretmenlerime burdan teşekkür ediyorum ve bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum... :D :D :D

İbrahimKC
24/11/2007, 01:10
Başta Annem ve Babam ve üzerimde emeği olan tüm öğretmenler olmak üzere, forumumuzda bulunan tüm öğretmenlerin öğretmenle gününü kutlarım..

Umarım Türkiye'de hak ettikleri değeri en kısa zamanda kazanırlar. Dünyadaki en zor ve emek isteyen işlerinden biri olan insan yetiştirmek için özveri ile çalışanların önünde saygı ile eğiliyorum..

Linos
24/11/2007, 01:11
Tüm öğretmenlerin ellerinden öpüyorum...