PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göğüs değişimi sonunda yapıldı

Ozdede
12/08/2015, 19:46
Birçoğumuzun başına gelen yolcu tarafı airbag çatlağı sorunum bugün itibari ile son bulmuştur. İki hafta önce değişimin ücretsiz yapılacağını bildiren telefon ile şok oldum. :drool000: nihayet bu sorundan kurtulmuş bulunmaktayım. Darısı bu sorun ile uğraşan arkadaşlarımın başına :notworth:

https://i.hizliresim.com/N4E7yX.jpg

szchake
12/08/2015, 20:03
arkadaşlar işte bu azmin sonucudur bu sebeple de söylemek lazım fiat hiç bir şey yapmaz diye bir şey yok müşteri diretirse ve haklıysa her marka talepi yerine getirmek zorunda .

feyzullah
12/08/2015, 20:13
Hayırlı olsun geçmiş olsun. Konuyla ilgili evrak paylaşabilirseniz çok güzel olur

GPEMREE
12/08/2015, 20:59
Valla bende sok oldum hayirli olsun gozun aydin diyeyim :)
Gıcır gıcır gogus valla gule gule kullanin :)

edll
12/08/2015, 20:59
Geçmiş olsun. Darısı diğer arkadaşların başına.

Ozdede
12/08/2015, 21:12
Teşekkürler arkadaşlar değişim ile ilgili elimde malesef evrak yok.umarım bu sorunu yaşayan arkadaşlar da en kisa surede çözüme kavuşur.

byadrenalin
12/08/2015, 21:13
Hayırlı olsun. Her ne kadar hatalı üretim olsa da araca dikkat edersek aslında sorun yaşatmıyor göğüs. Sattığım iki Puntomda da sorun yoktu. Göğüse o yıkamacılarda bulunan süt vs. parlatıcı hiç bir madde sürmeyin ve mümkün olduğunca tam Güneş altına çekmeyin aracınızı :) Kazasız belasız sürüşler.

feyzullah
12/08/2015, 21:53
Hayırlı olsun. Her ne kadar hatalı üretim olsa da araca dikkat edersek aslında sorun yaşatmıyor göğüs. Sattığım iki Puntomda da sorun yoktu. Göğüse o yıkamacılarda bulunan süt vs. parlatıcı hiç bir madde sürmeyin ve mümkün olduğunca tam Güneş altına çekmeyin aracınızı :) Kazasız belasız sürüşler.

+++ özellikle güneş çok önemli arabanın plastik aksamını bitiriyor.

ORY
12/08/2015, 22:43
Hayırlı olsun. Bende başvurdum. 2012 Puntomda başlangıç vardı. Bakalım beklemedeyim. Darısı ben ve diğer arkadaşlara. Önce %80 diyorlar ama ben şuan direttim haber bekliyorum.

ykaya1983
12/08/2015, 23:08
Helal olsun valla azmin zaferi.Bu arada göğüs cillop gibi duruyor.Hayırlı olsun güle güle kullanın.Topçuğlu servisinin bunu yaptığına inanamıyorum.Kesin bu ilk ve son olacak.

Ozdede
12/08/2015, 23:19
Helal olsun valla azmin zaferi.Bu arada göğüs cillop gibi duruyor.Hayırlı olsun güle güle kullanın.Topçuğlu servisinin bunu yaptığına inanamıyorum.Kesin bu ilk ve son olacak.

Teşekkür ederim, Servis çalışanları gerçekten çok ilgili her gittiğim de aracımla ilgilenmeleri hoşuma gidiyor, değişim konusunda son sözü genel merkez söylüyor. Şikayete başlayış ve bitiş tam bir yıl sürdü :)

szchake
12/08/2015, 23:34
valla özdede ninde dediği gibi topçuoğlunun işine geliyor değiştirmek emin olun sıkıntı genel merkezde şikayet siteleri vs. her yere yazın şikayetinizi dile getirin pes ediyolar

YaYa
13/08/2015, 10:08
Bende de yaklaşık 10 cm lik bir çatlak var, çok önemsemiyordum şimdiye kadar ama madem bu bir kronik sorun o halde bunu değiştirecekler arkadaşlar, biraz önce şikayet vara konuyu yazdım ilanın yayınlanmasını bekliyorum.

srkn15
13/08/2015, 10:49
gerek city olsun gerek bu son olay ben fiat'ın müşterisine yaklaşımını çok beğeniyorum.

servisleri de ucuz ve ilgili. yedek parçası vb kaliteli. punto, bravo gibi belli bir kalitede arabaları gönül rahatlığıyla kullanılır.

aegea güzel bir fiyattan girse de alsak keşke. türkiye montaj olmasına rağmen c segmenti olacağı için inş. iyi bir araç çıkar ortaya.

ASerifoglu
13/08/2015, 11:39
Böyle haberler almak güzel, Hayırlısı olsun, çatlaksız kullanımlar inşallah :)

frter
13/08/2015, 11:45
Nasıl bir prosedür uyguladınız? Benim torpidoda da çatlak var. Ben de hemen harekete geçeyim.

tayfux
13/08/2015, 13:01
gerek city olsun gerek bu son olay ben fiat'ın müşterisine yaklaşımını çok beğeniyorum.

servisleri de ucuz ve ilgili. yedek parçası vb kaliteli. punto, bravo gibi belli bir kalitede arabaları gönül rahatlığıyla kullanılır.

aegea güzel bir fiyattan girse de alsak keşke. türkiye montaj olmasına rağmen c segmenti olacağı için inş. iyi bir araç çıkar ortaya.

Serkan hocam şu yorumu bu forumda ilk defa duyuyorum yani özellikle city de fiat ın davranışından memnun olmanız şaşırttı beni..inşallah memnuniyetiniz devam eder..

arenas
13/08/2015, 15:01
@srkn15 hangi servisse memnun kaldığınız,bizimle de paylaşır mısınız?

GPEMREE
13/08/2015, 15:56
İlk once servise mi gitmek lazim yoksa sanal ortamda mi sikayette bulunmak gerek? Hani taktik olarak once hangisi yapilmali?

YaYa
13/08/2015, 17:21
İlk once servise mi gitmek lazim yoksa sanal ortamda mi sikayette bulunmak gerek? Hani taktik olarak once hangisi yapilmali?

Ben önce şikayet vara yazdım, servise falan gitmedim.

ouzh34
13/08/2015, 20:16
Helal olsun,emsal teşkil eder bu durum

comanchee
14/08/2015, 12:18
2012 de benim kaza nedeni ile airbag açınca değişmişti.ama araç çoğu zaman kapalı garajda olduğu için son 3 senede pek sıkıntı olmadı.

srkn15
14/08/2015, 14:13
Serkan hocam şu yorumu bu forumda ilk defa duyuyorum yani özellikle city de fiat ın davranışından memnun olmanız şaşırttı beni..inşallah memnuniyetiniz devam eder..

ben city sorunuyla karşılaşmadım ama forumdan okuduğum kadarıyla değişimler ücretsiz yapılıyordu. bu konuda yanılıyor olabilirim tabii.

@srkn15 hangi servisse memnun kaldığınız,bizimle de paylaşır mısınız?

üstad erzurum çimenler, erzurum şen oto ve ankarada kavaklıdere dışında servise gitmedim. bunların üçünden de çok memnunum. hatta daha ucuz olur diye özel servis ihtimalini düşünmeyecek kadar memnunum diyebilirim.

hatta arabayı satmayı düşünüyorum. kafama göre araba bulsam başka marka bile olsa baktırmaya ankaradaysam kavaklıdereye, erzurumdaysam çimenlere götürmeyi düşünüyorum.

biraz geç fark etmiş olabilirim cevap için kusura bakmayın. belki de ben puntodan çok memnun olduğum için her şeyiyle gözüme hoş gözüküyordu. periyodik bakım dışında uğramadım servise o aralarda gayet iyiler ne bileyim :)

arenas
14/08/2015, 14:15
ben city sorunuyla karşılaşmadım ama forumdan okuduğum kadarıyla değişimler ücretsiz yapılıyordu. bu konuda yanılıyor olabilirim tabii.

üstad erzurum çimenler, erzurum şen oto ve ankarada kavaklıdere dışında servise gitmedim. bunların üçünden de çok memnunum. hatta daha ucuz olur diye özel servis ihtimalini düşünmeyecek kadar memnunum diyebilirim.

hatta arabayı satmayı düşünüyorum. kafama göre araba bulsam vw bile olsa baktırmaya ankaradaysam kavaklıdereye, erzurumdaysam çimenlere götürmeyi düşünüyorum.

Biz istanbulda sizin kadar şanslı değiliz maalesef.

srkn15
14/08/2015, 14:18
Biz istanbulda sizin kadar şanslı değiliz maalesef.

doğrudur benim genel yorumum da aslında sadece 3 servisi kapsıyor :)