PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya'dan görüntüler

Evren_c
29/07/2015, 10:43
Fiat'ın vatanında dolaşırken çektiğim birkaç fotoğrafı göndereyim dedim. Her yer Smart ve Fiat 500 kaynıyor (neredeyse scooterdan çok). Hatırı sayılır miktarda Punto da var tabii. Birkaç tane de standart (Evo sonrası, Abarth vs. değil, düz model) Punto gördüm, arka lastiklerde disk fren vardı.

İnsanın 500 alası geliyor :)

ASerifoglu
29/07/2015, 14:29
Ne güzel üretiyorlar biniyorlar :)

7.resimde park halindeki 500 lerde dikkatimi çeken nokta; park çizgileri sanki 500 e göre yapılmış normal bir sedan araç sanki sığmaz o aralığa :)

arenas
29/07/2015, 15:59
Hiç mi kirli tozlu araba olmaz yaw.
Şehirleri temiz tabi adamların

Evren_c
29/07/2015, 16:38
Vallahi gezip gördüğümüz ülkeler arasında en kirlisi İtalya, öyle düşünün :) Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde oto yıkamacı görmüştüm ama bizdekiler gibi dandik bir yer hayal etmeyin.

7. fotoda ben de aynı şeyi düşünmüştüm. O kadar çok 500 var ki, herhalde park yerleri de ona göre :)

Mesai bitiminde kamu binalarından çıkan kelli felli, takım elbiseli adamların düdük kadar Smart'a ya da scooter'a binip gitmesi çok güzel. Bizde biliyorsunuz S serisinden aşağı makam arabasına bineni dövüyorlar. Hele toplu taşıma kullanırsanız linç bile edilebilirsiniz.

1 haftada sadece bir adet Ferrari gördüm, o da otelin otoparkında. Bağdat caddesine gitseniz herhalde günde 10 tane farklı Ferrari görürsünüz.

SinanTR
29/07/2015, 21:44
hakikaten güzelmiş ya oralar gitmek isterdim ama puntomla tabi yol tecrübeside çok önemli resimler için teşekkürler