PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tecrübelerden Tavsiye Arıyorum..;)

Pasa38
21/07/2015, 09:37
Arkadaşlar merhaba..
Öncelikle yeterince basık olan aracıma kimine göre çirkin kimine göre güzel olan jantımızı sımdılık taktık.. :evet:
Yaptırmayı dusundugum bır kac sey var fikirleriniz önemli..

1- Ön tampon lip, siyah kauçuk tarzdaki liplerden (polo lip düşünmüyorum bence çok çıkıntılı hoş durmuyor)

2- Ön plakalık altı siyah vinyl (Bu artık olmazsa olmazlardan)

3- Sisler takılacak (siyah tabanlı)

4- Amerikan Park takılacak

5- Ve en önemlisi, arka tampon vw golf r32 lerdeki difüzör tarzında bişey puntoya gidermi. ortadan çift egzoz çıkışıyla beraber bana hoş olacak gibi geldi ama yaptırmaya cesaret edemedim fikir almadan..

6- Olabilecek yada şık durabılecek farklı onerılerınızıde beklıyorum.
:bye10000::bye10000::bye10000:

selcukkrs
19/08/2015, 14:15
Bence lip olarak ww polo lipi takrır

Okanozgul48
25/08/2015, 01:25
Ön plakalık alti vinly yazmışsıniz onu nerden bulabiliriz.
Birde polo lip gayet hoş duruyor bilginize :)

cdogu
25/08/2015, 03:06
Plakalık altı vinyl'den ziyade,pleksi plakalık düşünün derim. Gerçekten çok güzel duruyor. Eğer isteyen olursa mühürlü app ve pleksi plakalık konusunda yardımcı olabilecek çok iyi bir esnaf arkadaşım var. On numara APP plaka ve pleksi plakalık,anahtarlık yapıyor. Bilginize.

Şimdi o kadar yıllık üyeyim,umarım reklamdan banlanmam :) Ticari hiç bir ilişkim yoktur.

cgty2014
28/08/2015, 14:56
Arkadaşlar merhaba..
Öncelikle yeterince basık olan aracıma kimine göre çirkin kimine göre güzel olan jantımızı sımdılık taktık.. :evet:

1- Ön tampon lip, siyah kauçuk tarzdaki liplerden (polo lip düşünmüyorum bence çok çıkıntılı hoş durmuyor)

5- Ve en önemlisi, arka tampon vw golf r32 lerdeki difüzör tarzında bişey puntoya gidermi. ortadan çift egzoz çıkışıyla beraber bana hoş olacak gibi geldi ama yaptırmaya cesaret edemedim fikir almadan..

Dedikleriniz benim aracımı anlatıyor sanki :D
Bi bakın isterseniz fikir olur sizin içinde

volkan1065
28/08/2015, 18:09
Polo lip mi bence çok çirkin abart tamponları ınceleyip ona göre karar verin. Plaka olarak app kullnım. Birde yanlara abarth şerit olursa süper olur.

burcinkarabacak
04/09/2015, 14:41
lip güzel ama çok çıkıntı takılmış biraz geride takılsa daha iyi olur sanki

saygılar

Emre08
12/09/2015, 12:46
Arkadaşlar merhaba..

Fazla gözükmesede ben daha yeni taktırdım. Abarth tampona gerek kalmadı gerçekten :))

Arrest
12/09/2015, 19:55
Plaka alti karartma yapmanizi onermem