PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbag gögüs çatlağı

SilentFear
15/07/2015, 15:34
Merhaba;
15 gün önce arabamda sürücü tarafında airbag kısmında çatlak meydana geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve servıse götürüp şikayetimni bildirdim.
Haber geldi, arabamın garantisi bitmesine rağmen ücretsiz değişim yapacaklarmış. aldığım en sevidirici haberdi bugun :)

pasali3418
15/07/2015, 16:16
oo çok güzel hangi servis acaba,çünki kimi bu şekilde bitmesine rağmen yaptırıyo kimi serviste değiştirmiyo.

SilentFear
15/07/2015, 16:27
servise bağlı değil, benım aracım 62500 de garantisi bitmesine ragmen, sureklı bakımlarını servıste yaptırırım. bundan dolayı sadık musterı polıtıkası var...

Ozdede
16/07/2015, 02:42
servise bağlı değil, benım aracım 62500 de garantisi bitmesine ragmen, sureklı bakımlarını servıste yaptırırım. bundan dolayı sadık musterı polıtıkası var...

Güzel haber, bende servis müşterisiyim bu iyiliği bana yapmadılar. Yazıklar olsun fiat'a çatlağa baka baka biniyorum.

fawori
16/07/2015, 10:35
Hocam kabul gorenler evo veya punyo yeni seri bende ana
anlamiyorum bu anlayisi genelde grandelerde oluyor sanki grandeyi baskasi uretti evom var ama size katiliyorum bu durum bariz var evoya hemen degisim grandeye yok cekemek tam bir fiyasko ve bir daha fiat zor 2. Putim 2.fiatim ama boyle seyler tiksindirdi artik