PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evoya teyp yorumlar

serdalKYZ
13/07/2015, 00:24
orjinal teybin usb girişi yok usbli bir teyp taktırıyım diyorum çok bi para vermek niyetinde değilim iki düşünce kafamda
1) direksiyon tuşları kullanılmaz diyorlar zaten orjinal teybin tek faydası cd de şarkı değiştiriyor başka bir faydasını göremedim direksiyon tuşunda

2) yeni usbli bir teyp taktırırsam teyp çerçevesini eski orjinal teybin rengi gibi parlak siyah renge nasıl benzetecem

erolozfirat
13/07/2015, 02:32
Duble ekran teypleri direksiyon kumandasiyla degisim yapiyor teybin arkasinda bir aparat var direksiyondan gelen kablolari ona takinca direksiyon tuslari calisiyor 7 inç ekranli usb çıkışlı ve microsd okutan teypler var ortalama 800 ila 1200 tl arası tabi bu fiyata geri görüş kamerasi navigasyon ve tv anteni dahil

parola1818
13/07/2015, 03:08
Görünüm orjinal olsun dersen arkadaşın bahsettiği multimedialar en iyisi. Ayrıca kullanışlı. Bende almayı düşünüyorum bu cihazlardan ama fiyatın düşmesini bekliyorum 5 aydır gram düşmedi ☺

ecuadorm
13/07/2015, 18:48
31817
Bu sekilde teyp takabilirsiniz. Resimde ilk cerceve mevcut. Daha sonra yurt disindan orjinalini siparis gectim. Renk piano black e cok yakin. Fazla belli olmuyor. Yenisinin resmi olmadigi icin eskisini koydum. Teyp pioneer deh x 8650 BT.

serdalKYZ
09/08/2015, 20:57
guncel yorumlar?

cihankarakas
28/09/2015, 21:21
orjinal teybin usb girişi yok usbli bir teyp taktırıyım diyorum çok bi para vermek niyetinde değilim iki düşünce kafamda
1) direksiyon tuşları kullanılmaz diyorlar zaten orjinal teybin tek faydası cd de şarkı değiştiriyor başka bir faydasını göremedim direksiyon tuşunda

2) yeni usbli bir teyp taktırırsam teyp çerçevesini eski orjinal teybin rengi gibi parlak siyah renge nasıl benzetecem

Teyp için bütçenizi bilmediğim için bişey önermiyorum
Pioneer kenwood jvc olabilir isteğe göre CD USB aux veya sadece USB aux
Teyp çerçevesi olarak orjinale en yakın olarak Fiat Yeni Linea Teyp Çerçevesi - Yedek Parça ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 175385437 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-fiat-yeni-linea-teyp-cercevesi-175385437/detay)