PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto ön panjur

oncuozkan
27/06/2015, 02:29
Merhabalar herkeze
Grande punto alma arefesindeyim bir sorum olacak
active donanımlı puntoların bazılarının ön panjuru krom kaplı bazılarının normal siyah plastik krom kaplı active donanım da orjinali hangisi? Krom kaplı olanlar değiştiği için mi farklı yoksa bazı yıllar da active donanım krom panjur mu var?

anlsvss
27/06/2015, 03:58
bildigim kadarıyla hiçbiri krom degil gri boyalı panjurlar var. activler de siyah standart panjur olması lazım

arenas
27/06/2015, 14:54
Active in üzerine yanlışım olabilir ama ya konfor paketiydi ya da still paketi mi ne alınırsa,değişiyor o panjur.ama kapı kolları ve aynalar da boyalı geliyor,ayrıca kapı direklerinde siyah kaplamalarla birlikte.yani hepsi tek pakette,karşılaştırırken aklınızda olsun

oncuozkan
27/06/2015, 15:25
gri panjur olupta aynaları boyasız olanlarda var aynlar boyasız ise ve panjur gri ise buradan bu panjurun değiştiğini mi çıkarmalıyım?

sipahi
27/06/2015, 16:16
Fikir vermesi için söyleyeyim. Benim Dynamic araçta spor paket var ve bahsettiğiniz panjur gri.

arenas
27/06/2015, 18:53
gri panjur olupta aynaları boyasız olanlarda var aynlar boyasız ise ve panjur gri ise buradan bu panjurun değiştiğini mi çıkarmalıyım?

Emin değilim tam olarak.
Siz panjurdan yola çıkarak aracın önden kazası olup olmadığını tahmin etmek mi istiyosunuz?
Panjur,ayna,farlar keyfe keder de değiştirilen şeyler..mesela benim araç active ama üzerinde karartılmış farlar ve sisler var.zevkine değiştirdim.

oncuozkan
27/06/2015, 20:47
Emin değilim tam olarak.
Siz panjurdan yola çıkarak aracın önden kazası olup olmadığını tahmin etmek mi istiyosunuz?
Panjur,ayna,farlar keyfe keder de değiştirilen şeyler..mesela benim araç active ama üzerinde karartılmış farlar ve sisler var.zevkine değiştirdim.

önden ufak tefek kazalar cok önemli değil ama yinde kaza bela hakkında fikir yürütmek için merak etmiştim çünkü malum sitede genelde araçların hatalarını yazmıyorlar. yorumlar için teşekkürler.