PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu aracın ortalama fiyatı nedir acaba?

mehmetheleloy
13/06/2015, 16:56
Merhaba,

Geçtiğimiz gün bir tanıdığımdan aşağıda özelliklerini yazdığım aracı aldım.
Sizce fazla mı ödedim?

2012 Evo Dynamic Multiair Punto
1.4 Benzinli
54.000km
Sunroof,
Çelik janttan park sensörüne,
yağmur sensöründen cruize kontrole kadar her şeyi var.
En fullü bu sanırım.

Yalnız kaput ve sol çamurluk değişmiş.
not: soldan kamyon çarpmış. bu sebeple değişmiş.
tramer kaydından çarpma yazıyor, tutar yok.

Ekspere gösterdim, 1 saat aracı incelediler. Direk ve şasede 1mm bile oynama yok, motor ve elektrik aksamı mükemmel dedi.

120km'de hızda 99bg motor gücüne ulaştığını söyledi.

33.750tl'ye aldım. Sizce fazla mı verdim? Yoksa ederi bu mudur?

bilgehan48
13/06/2015, 17:09
bizim milletimiz takıntılıdır , uzun süre kullanacaksanız pek sorun olmaya bilir , ama acil bir durum olursa , satarken sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum

mehmetheleloy
13/06/2015, 17:11
bizim milletimiz takıntılıdır , uzun süre kullanacaksanız pek sorun olmaya bilir , ama acil bir durum olursa , satarken sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum

Ben biniciyim,

Satıcı kişiyle de aramızda anlaşma yaptık. 1 yıl içinde satmaya karar verirsem, sattığı fiyatın 1000tl altına alacağına dair sözleşme yaptık.

feyzullah
13/06/2015, 17:15
Merhaba,

Geçtiğimiz gün bir tanıdığımdan aşağıda özelliklerini yazdığım aracı aldım.
Sizce fazla mı ödedim?

2012 Evo Dynamic Multiair Punto
1.4 Benzinli
54.000km
Sunroof,
Çelik janttan park sensörüne,
yağmur sensöründen cruize kontrole kadar her şeyi var.
En fullü bu sanırım.

Yalnız kaput ve sol çamurluk değişmiş.
not: soldan kamyon çarpmış. bu sebeple değişmiş.
tramer kaydından çarpma yazıyor, tutar yok.

Ekspere gösterdim, 1 saat aracı incelediler. Direk ve şasede 1mm bile oynama yok, motor ve elektrik aksamı mükemmel dedi.

120km'de hızda 99bg motor gücüne ulaştığını söyledi.

33.750tl'ye aldım. Sizce fazla mı verdim? Yoksa ederi bu mudur?

Hayırlı olsun aracınız. Binici iseniz hiçbir kaybınız olmaz. On numara araba multiairler. Fiyatta donanıma göre iyi. Mekanik aksamda sorun yoksa başınız ağrımaz kazadan dolayı.

bilgehan48
13/06/2015, 17:17
sözleşme güzel, söylenecek söz yok ozaman hayırlı olsun derim

arpadan
13/06/2015, 18:30
Ben biniciyim,

Satıcı kişiyle de aramızda anlaşma yaptık. 1 yıl içinde satmaya karar verirsem, sattığı fiyatın 1000tl altına alacağına dair sözleşme yaptık.

o ne güzel satıcıymış öyle :) heralde çarpmayı bozulan aksamları falan hesaba katmıştır.

mehmetheleloy
13/06/2015, 18:47
o ne güzel satıcıymış öyle :) heralde çarpmayı bozulan aksamları falan hesaba katmıştır.

Bu aracı sana satan benim; alırken de burasında bu var, şurasında şu var demem dedi.

Ekspertiz raporuna göre aracın sıkıntı yok. Zaten biniciyim, satmak için almadım.

Kadir00906
13/06/2015, 18:52
Bence iyi fiyata almışsınız, dediğiniz donanımlar ek olarak sunroof ta varsa iyi, dediğiniz gibi biniciyseniz de takıntı yapmayın değişenleri, size uzun vade de mekanik sorun çıkarmadığı sürece on numara kullanılır. Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

byadrenalin
13/06/2015, 22:13
Fiyat çok iyi. Araç full. Km güzel, yaş güzel. Daha ne olsun. Eğer kırmızıysa bir de tadından yenmez :)