PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vites Körüğü ve Direksiyon Tuş Boyama İşlemi

Ekrem34
08/06/2015, 14:46
Merhaba Arkadaşlar

Aracın şimdilik içerisinde bir iki değişiklik yaparak, yırtık vites körüğü ve tuş takımı çerçevesini boyattım, en yakın zamanda içten kapı açma kolunu, cam açma çerçevesini boyatmayı ve kapı döşemesini yenilemeyi düşünüyorum.

İhtiyacı olan varsa özelden msj atarak İstanbul Cevizlibağ'da uygulamayı yapan ustanın bilgilerini paylaşabilirim. Direksiyon kaplamada çok başarılılar.
Maliyet 40TL indirim yaptırılabilir

byadrenalin
08/06/2015, 14:50
Çok başarılı olmuş :)

Kryguns
08/06/2015, 14:55
güzel olmuş güle güle kullan

Kadir00906
08/06/2015, 16:28
Hoş olmuş, güle güle kullanın.

suhaakin
08/06/2015, 17:57
benim vites topuzunu sıkınca tam ters şekilde kalıyor. alttan bir dişe bir şey sarıpta mı sıksam başka yöntem var mıdır?

Ekrem34
09/06/2015, 11:52
Çok başarılı olmuş :)

güzel olmuş güle güle kullan

Hoş olmuş, güle güle kullanın.

benim vites topuzunu sıkınca tam ters şekilde kalıyor. alttan bir dişe bir şey sarıpta mı sıksam başka yöntem var mıdır?

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar..

Benim vites topuzumda aynı şekilde ters duruyordu usta tek seferde dişliyi tam oturttu ve sorun ortadan kalktı :) o yüzden pazarlık bile yapmadım fiyatta beni büyük dertten kurtardı. Benin planım çelik macunu ile yapıştırmaktı tabi sonra arıza çıkarsa büyük sorun olacaktı neyse ki halledilmiş oldu.

Ekrem34
09/06/2015, 11:58
Şimdiki düşüncem torpidodaki renk uyumunu kapı açma kolunda ve cam düğmesinde aynı tonlarda uygulamak :) abartmış olmam umarım ...

feyzullah
09/06/2015, 12:02
Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler

arpadan
13/06/2015, 14:35
araç 1.4 2007 fire mı benimkine çok benziyor. benimkinde de tayip düğmeleri komple gitmiş durumda ve direksiyon fonksiyonları karışıyor. yani ses açmaya basıyorum mute oluyor gibi sanırım tozlanmış. bu işlemleri halledebilir miyiz orada?

Ekrem34
14/06/2015, 10:43
Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler

Teşekkürler.

araç 1.4 2007 fire mı benimkine çok benziyor. benimkinde de tayip düğmeleri komple gitmiş durumda ve direksiyon fonksiyonları karışıyor. yani ses açmaya basıyorum mute oluyor gibi sanırım tozlanmış. bu işlemleri halledebilir miyiz orada?

Aynı teyp sorunu bende de vardı sprey sıktım düzeldi açtıklarında sende aynı işlemi yaparsan sorun çözülür diye düşünüyorum. Teyp için sadece tuş takımı satılıyor sticker almanı önermem.

Ekrem34
14/06/2015, 10:51
Sticker uygulamam bir gün kaldı geri söktüm arka kapıdaki damalar haricinde olan kısmı. Farklı renklerde bu çalışmayı yaptırmayı düşünüyorum.
1-İtalyan bayrak renginde olacak
2-kaliperleri yeşile boyamayı düşünüyorum tabi jant olmadan bu pek belli olmayacaktır.
3-Kapı aralarındaki mat folyo da piano black sticker ve rüzgarlık ile tamamlayacağım.
.....Bitmek bilmiyor bu araçla oynama işleri paracıklar paracıklar gidiyor :)