PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emotion Donanıma Ses Sistemi

teo53
28/05/2015, 14:42
Arkadaşlar merhaba emotion donanım aracımda bulunan hi-fi ses sisteminden çok memnundum ancak sağ arka hoparlör patladığı için değiştirmiştim Kamosonic diye dandik bir marka taktı tesisatçı abi çok iyi abi müthiş abi bu aracın içindekinden daha kaliteli fiat zaten bu işi bilmiyor süper olacak bilmem ne beğenmezsen sökeriz on tane takla attı bana komple değiştirdik tabi sonuç berbat adama söyledim sök beğenmedim diye abi amfisiz olmaz başladı bu sefer baya sözlü tartışmaya girdik iş karşılıklı tehdite dönüşünce allah belanı versin diyip 250 lira isteyincede 100 lirayı yere bırakıp çıktım şimdi ise eski kolonları taksam mı diyorum yoksa SONY XM N502 modelini alıp bağlatsam mı bilemedim istediğim tek şey kalite öyle bas gümbür gümbür olmayacak aslında orjinal sistem yetiyordu bana fazlasıyla :)

Gorky
28/05/2015, 17:13
eski kolonlara amfi bağlayın

teo53
28/05/2015, 17:50
Suanda ses sistemi yaptıyorum ancak orjinal bas bağlanmaz sistemini yakar diyorlar onun tartışmasını veriyoruz bende bagaj kapanmasın diye orijinali Kalsın diyorum bakalım ne olacak

erenemre
28/05/2015, 19:40
böyle .erefsiz esnafları duyunca deli oluyorum ALLAH korkun olmasa gidip gece dükkanını cam çerçeve kırıp kundaklama yapacaksın bak nasıl aklı başına gelecek böyle köpeklere hiçbir şey yaptırmamak lazım benim mesleğim gereği elimden geldiğinden bu tür elektrik işlerini kendim yapmaya çalışıyorum emin ol para için değil bu tür hayvan sürüsü esnafla uğraşmamak için

teo53
29/05/2015, 00:39
Montaj aşamasında daha fazla konu uzamasın diye küçük jbl bass koyduk sistem istediğim gibi oldu 4 mid takımı 2 adet frekans dengeleyici 2 adet tiz küçük hoparlör 1 aux kablosu 1 amfi 1200 lük jbl marka hepsi bass çeviciriciler kablosu işçilik 1500 lira gibi bi tutar ödedim banada yüksek geldi fiyat birkere yaptırdık işte ama keyifli oldu en azından istediğim sesi tam olarak aldım internetten de takılan parça model fiyatlarına baktıgımda arada hep 10-15 liralık farklar vardı o yüzden çokda fazla ses etmedim :) tek sorun gaza bastığımda gelen ıslık sesi çeviriciden kaynaklı dedi onu çözdüm mü tam olacak ama :)