PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekirdağ Yolunda ki Beyaz Punto Evo'dan Özür Dilerim

teo53
26/05/2015, 22:44
Arkadaşlar merhaba bugun aracımla Tekirdağa yolculuk yaparken beyaz renkli bir punto arkadaşımı malesef tehlikeye düşürecek bir harekette bulundum forum logosu var mıydı ? hatırlamıyorum benim aracımda forum logosu var belki ziyaret eder sitemizi kendisiniden burdan defalarca özürümü dilerim. Olayın gelişme süreci şu şekilde oldu sol şeritte 110km ile seyir halindeydim sol şeritte siyah bir forda yaklaşık 550 600 metre öteden selektör attım ancak kendisi yol vermedi takip mesafemi korudum ve asla sağlamak istemedim sabırla bekledim ki SAĞI BOŞTU ! kornla ile kendisinide uyardım defalarca selektör attım yaklaşık 1-2 km ye yakın bu şekilde seyrettik en sonunda hızlanıp sağa çıktım beyaz bir puntoyu gördüm tekrardan sol şeride girdim puntoyu geçmeyi bekledim ki sağa geçeyim o sırada önümde ki öküz frene basınca birde sinyal vermeden sağa geçer gibi yapınca bende hızlı bir şekilde sağ şeride attım kendimi o sıra arkamda ki puntodan haklı şekilde selektör yedim tabikide kendisini tehlikeye düşürmeye hakkım yoktu belki kaza bile yapabilirdi ve buna sebep olabilme ihtimali bile gerçekten üzücü eğer kendisi forumdansa yada sırf bundan dolayı ziyaret ederse ben kendisinden çok özür diliyorum nederse haklı daha sabırlı olabilmem gerektiğini anladım allahtan kimse bir bedel ödemedi normalde böyle bir sürücü değilim ama şu sol şeridi işgal edenler yüzünden delirmemek elde değil :/

halils2
26/05/2015, 23:01
Arkadaşlar merhaba bugun aracımla Tekirdağa yolculuk yaparken beyaz renkli bir punto arkadaşımı malesef tehlikeye düşürecek bir harekette bulundum forum logosu var mıydı ? hatırlamıyorum benim aracımda forum logosu var belki ziyaret eder sitemizi kendisiniden burdan defalarca özürümü dilerim. Olayın gelişme süreci şu şekilde oldu sol şeritte 110km ile seyir halindeydim sol şeritte siyah bir forda yaklaşık 550 600 metre öteden selektör attım ancak kendisi yol vermedi takip mesafemi korudum ve asla sağlamak istemedim sabırla bekledim ki SAĞI BOŞTU ! kornla ile kendisinide uyardım defalarca selektör attım yaklaşık 1-2 km ye yakın bu şekilde seyrettik en sonunda hızlanıp sağa çıktım beyaz bir puntoyu gördüm tekrardan sol şeride girdim puntoyu geçmeyi bekledim ki sağa geçeyim o sırada önümde ki öküz frene basınca birde sinyal vermeden sağa geçer gibi yapınca bende hızlı bir şekilde sağ şeride attım kendimi o sıra arkamda ki puntodan haklı şekilde selektör yedim tabikide kendisini tehlikeye düşürmeye hakkım yoktu belki kaza bile yapabilirdi ve buna sebep olabilme ihtimali bile gerçekten üzücü eğer kendisi forumdansa yada sırf bundan dolayı ziyaret ederse ben kendisinden çok özür diliyorum nederse haklı daha sabırlı olabilmem gerektiğini anladım allahtan kimse bir bedel ödemedi normalde böyle bir sürücü değilim ama şu sol şeridi işgal edenler yüzünden delirmemek elde değil :/
Size ve diğer arkadaşa geçmiş olsun. Bahsettiğiniz türde ... çok piyasada, dalaşmaya bıktım artık, 2 defa sellektör atarım baktım kaçmıyor bende hiç sallamam sağdan soldan geçip giderim. Yapacak bir şey yok ... lük parayla değil ya.

alivepro
26/05/2015, 23:34
Maalesef trafikte böyle danalar çok (ford sürücüsü) bende benzer bi olay yüzünden takla atmıştım daha 2000 km deki honda civic pert oldu, çok şükür bende bişey yoktu.

Evolution37
27/05/2015, 00:07

Kardeşim çok geçmiş olsun...

teo53
27/05/2015, 00:34
Herkese çok teşekkür ediyorum şu sol şeridi işgal edenleri gerçekten anlamıyorum istanbulda özellikle sağ şerit her zaman daha hızlı seyrediyor malesef kendimi ve bir başkasını hatta fordu bile tehlikeye attım gerçekten üzgünüm bunun için

ASerifoglu
27/05/2015, 08:18
Geçmiş olsun hepinize.
Bu hassasiyette olan bir sürücü olduğun için ayrıca size teşekkür etmek isterim. Fakat malesef trafikte herşey sizin dikkatinize kalmıyor. Herkeze güvenli sürüşler.

suhaakin
27/05/2015, 09:28
geçmiş olsun iki puntoya da..

mertvural90
27/05/2015, 09:32
yol vermemek nedir abi ya nasıl insan bunlar.

fotobelit
27/05/2015, 10:09
Malesef sellektörü hakaret sayan,geçilmeyi acizlik gören insanlar var..Geçen sellektör yüzünden öğretmen katledilmişti..

Zafer92
27/05/2015, 11:04
Çok geçmiş olsun ikinizede.
Bende ankara-İstanbul otobanında yaşadım bu olayı gerçekten sollamak bile cesaret ister oldu. Arkadaşlar vızır vızır geçiyorlar ne yapacağını şaşırıyor insan. Kendin her zaman dikkatlisindir ama karşındaki insana asla güvenemezsin ne yapacakları belli olmaz.. Herkese dikkatli ve keyifli sürüşler.

fct1071
27/05/2015, 11:20
selektörü hakaret sayan mı, arabası hızlı diye sol şeriti babasının malı sayan mı, anayola çıkana yol vermeyi gurur meselesi yapanı mı... hangi birini konuşalım cemil bey. toplumsal cinnet geçiriyoruz kimse farkında değil.

ASerifoglu
27/05/2015, 12:05
Malesef sellektörü hakaret sayan,geçilmeyi acizlik gören insanlar var..Geçen sellektör yüzünden öğretmen katledilmişti..

Aynen öyle. Durum bu haddeye gelmişken gerçekten dikatli olmak gerek. Zira kimin ne psikolojide, ne fikirde olduğunu anlamak güç.

onure
27/05/2015, 21:44
Merhaba arkadaşlar. Özellikle İzmit-Çayırova arası (derince, körfez, dilovası, gebze) ağır ticari araçlar sinyalsiz, umursamaz bir şekilde ansızın şerit değiştirebiliyorlar (3 şerit olan çoğu yerde 1 kamyon öndekini solluyor, arkasındaki de en sol şeritten sollayan kamyonu solluyor). Sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu bu yörelerde maalesef ağır ticari araç sürücüleri duyarsız. Bu güzergahı sıklıkla kullanıyorum ve kullanacak olanları daha dikkatli olmaları yönünde uyarmak isterim. Saygılar.

Berkantonlu
27/05/2015, 21:55
dostlar trafikte her zaman sakin olalım bir sellektörü dahi gururuna yediremeyip pislik çıkaran dünya insan var bu memlekette..defalaca yaşadığım için söylüyorum..

GPEMREE
28/05/2015, 11:26
Oncelikle gecmis olsun. Daha gecen gun bir arkadasim en sol seritte cok yavas ilerleyen araca sellektor yapti diye bayrampasa-esenler otogarinin ustundeki viyadukte en sol seritte aracini durdurup asagi inmis. Allahtan arkadasin sansina arkasinda da trafik polisi varmis :) sozum ona milleti anlamak cok zor.

SunDrow
28/05/2015, 11:37
Valla geçmiş olsun. Gerçekten büyük badire atlatmışsınız. Yine de sakin olmak gerekli.