PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara punto.

Hymhym
14/04/2015, 20:00
Arkadaşlar Bursa ' dan yazıyorum.
Ankara ' da bir araç buldum hakkında bilgisi olan var mıdır ?
Yada ben parayı transfer etsem aracı orada ekspere sokabilecek arkadaşımız mevcut mudur ?

İlan no : 208812219

elbruz
14/04/2015, 21:57
Yerinde olsam o kadar paraya active almam...

volkan1065
14/04/2015, 22:19
İlk olarak aracın servis kayıtlarını araştırın sonrasında tramer sorgusu iel e devlet sorgusu yapın bakalım aracın geçmişi nasıl. Daha sonrasında expertiz olayına bakarsınız.

Ankaralı arkadaşlar kızmasın ama Ankaradan araç alacaksan iki defa değil on defa düşüneceksin.

EVOCU
15/04/2015, 10:00
0 507 641 58 58 Beni Ara Sana Yardımcı Olayım.

1923qw
15/04/2015, 10:27
İlk olarak aracın servis kayıtlarını araştırın sonrasında tramer sorgusu iel e devlet sorgusu yapın bakalım aracın geçmişi nasıl. Daha sonrasında expertiz olayına bakarsınız.

Ankaralı arkadaşlar kızmasın ama Ankaradan araç alacaksan iki defa değil on defa düşüneceksin.

Hocam kızmadım ama niye böyle düşündüğünü inan çok merak ettim

EVOCU
15/04/2015, 11:12
3 Kaıtçının Biri Ankarada Tokatlamıştır Hepsinin Oyle OLmadığını Gösterelim Diye Yazdım Numaramı Arkadaşa Yardımcı Olalım Dedim Ama Foruma Bakmıyo Sanırım Konu Sahibi..

Hymhym
15/04/2015, 12:47
27-28 civarı var mı peki düşük km önerebileceğiniz araç ?
İlanda olan vs ?

EVOCU
15/04/2015, 13:58
Ankarada Görüşürsek Benim Araca Bakıp Fikir Edinirsin.. Telefonda da Söylediğim Gibi O Fiyat Active İçin Çok. Şu İlanlaraa Bi Göz At Sadece

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet 1.3 Multijet 2011 Model 31.750 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 206287009 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-model-full-plusfull-bir-punto-komple-cam-tavan-sanrouf-206287009/detay/)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bakmadan-gecme-bu-fiyata-bulamazsin-197633699/detay/

Onurhan
15/04/2015, 14:27
https://forum.grandepuntotr.com/satilik-araba/56816-2008-grande-punto-1-3-mjet-dynamic.html

Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Dynamic 2008 Model 27.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 205660653 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-boyasiz-kazasiz-kirmizi-grande-punto-205660653/detay/)

volkan1065
15/04/2015, 16:04
Allaha şükür kimse tokatlamadı. Ancak Puntomu alacağım zaman anakaradan hangi araca baktıysam satan kişi aracım sıfır orjinal gibi dediyse ya servis kayıtlarında yada tramer sorgusunda gerçek ortaya çıktı.

Hele bir tanesi var aracım orjinal diyor tramerde 7 defa kaza kaydı var. Dedim bu aracın 7 tane kaydı var adam bana ben aldığımda bişi yoktu şöyleydi böyleydi. Onun içinmi Ankara ddedimi oturp bir düşünürüm. Ankaralı arkadaşlar kızmasın ama kaç defa Ankaradan araç araştırdıysak sonu hep benzer çıktı.

Araç almadıkmı 3 hafta önce enişteye uno aldık ankaradan .

gorillaz
15/04/2015, 16:25
Allaha şükür kimse tokatlamadı. Ancak Puntomu alacağım zaman anakaradan hangi araca baktıysam satan kişi aracım sıfır orjinal gibi dediyse ya servis kayıtlarında yada tramer sorgusunda gerçek ortaya çıktı.

Hele bir tanesi var aracım orjinal diyor tramerde 7 defa kaza kaydı var. Dedim bu aracın 7 tane kaydı var adam bana ben aldığımda bişi yoktu şöyleydi böyleydi. Onun içinmi Ankara ddedimi oturp bir düşünürüm. Ankaralı arkadaşlar kızmasın ama kaç defa Ankaradan araç araştırdıysak sonu hep benzer çıktı.

Hocam Samsunluyum ama aracimi Ankaradan aldım. Sonrada tayinim Ankaraya cikti. Inanin pislik yapmak isteyen her yerde yapar ve kendi memleketim de bile cok yalan söyleyeni gördüm. Umarim arkadaş hayırlı saticilarla karsilasir.[emoji5]

Hymhym
15/04/2015, 16:56
Valla kafayı yemiş durumdayım , temiz ve düşük km li araştırıyorum birde.

messi78
15/04/2015, 17:16

Hemşerim 25 yıl Karabükte yaşadım orda doğdum büyüdüm Karabük'ün çocuğuyum. 2,5-3 senedir de Ankarada yaşıyorum. Burası büyük bir şehir doğal olarakta dolandırıcı ve 3 kağıtçı çok. Ancak Ankara diğer büyükşehirlere göre yine en iyi araç satınalabileceğin şehirlerden biri. Alternatif bol. 06 plaka Karabük'te değerlidir ayrıca. Rahat satılır. 100 araçtan belki 20 si sorunludur senin aradığının içinde ama sen geriye kalan 80e değil sürekli sorunlu olan 20 araç denk gelmiş olabilir. Yinede büyükşehirlere göre kefeye koyduğunda Karabükten gelip en iyi araç alabileceğin kenttir burası.

volkan1065
15/04/2015, 17:17
Konu sahibi arkadaş aslında BURSALI bana göre bursadan daha rahat bulur. Ben bursadan aldım ve kafam rahat. :)

Hymhym
15/04/2015, 17:25
Valla diyorum ya.
Aracın ilan nosunu yazdım.
Şasi sorguladım kaza yok.
Tramerde 800 tl lik lokal boya görünüyor.
Değişensiz ve kazasız bir araç 2 parça lokal çizik boyası mevcut , km orjinal 74 bin.
İlk sahibi 7 sene binmiş ve aile içerisinde bir satış gerçekleştirilmiş , şuanki sahibi almış.
Fiyat olarak en son 26.5 diyor aracına güvenerek dolayısıyla , en azından fiyatı yorumlasanız benim için yeterli ben şuan için araca okeyim. ?

gorillaz
15/04/2015, 17:34
Geçen sene 2011 1.4 fire lpgli skydome 35000km de aracimi 27500den 27ye düşürdü nuh dedi peygamber demedi. Haa Allah'i var arabanin kötü birseyi cikmadi ve arkasindan hic kötü konusmadim satıcının. Ama şu da var piyasa su an cok yüksek. 1.5-2 lira indirim sizin kariniz olur. Su an ki fiyat piyasa kosullari yüzünden sizin şansınız olur.

alidemir
15/04/2015, 20:36
bende samsunlu biri olarak ve ankaradan araç almış biri olarak diyeceği o ki..
az evvel salih pala hemşerimin dediği gibi entirika yapacak adam her yerde var . Allah onları islah etsin . bu yüzden alışverişin ayıbı olmaz , satıcıya her ne kadar saygı çerçevesinde güvensen bile araştırmanı tam yapacaksın kanaat ketireceksin , kafana yatacak öyle adım atacaksın. size üstüste denk gelmiş şanssızlık , umarım bu tür tahlihsizlikler yaşamazsınız umarım.

emrek8899
15/04/2015, 21:02
bende samsunlu biri olarak ve ankaradan araç almış biri olarak diyeceği o ki..
az evvel salih pala hemşerimin dediği gibi entirika yapacak adam her yerde var . Allah onları islah etsin . bu yüzden alışverişin ayıbı olmaz , satıcıya her ne kadar saygı çerçevesinde güvensen bile araştırmanı tam yapacaksın kanaat ketireceksin , kafana yatacak öyle adım atacaksın. size üstüste denk gelmiş şanssızlık , umarım bu tür tahlihsizlikler yaşamazsınız umarım.
Hemserim gerekli aciklamayi yapmis Ankara dan selamlar :)

Hymhym
15/04/2015, 22:40
Fiyat ile ilgili yorum alabilecek miyim :)