PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 punto lounge veya 2010-12 evo multiair dynamic arıyorum

YMG
03/04/2015, 22:28
merhaba arkadaşlar

yaklaşık 1 ay önce arabamı satıp yeni araba aramaya başladım ne yazıkki kafama yatan bi araba bulamadım

sattığımdan beri punto takip ediyorum

aradığım araçlardan biri 2010-12 ara multiair dynamic evo
bu araçların opsiyon donanımı farklı farklı olduğundan kafama yatan bi tane bulamadım
cam tavan dahil en dolusu (ses sistemi, güvenlik paketi, cruisekontrol paketi vs.) veya cam tavan olmasa da olabilir.

2. ihtimal ise 2013 sonrası içi makyajlı olan 1,3 lounge dizel 95 ps model
bu da en dolusu olsun istiyorum cam tavan olabilir de olmayabilir de

istediğim kriterlere gelince
araçta değişen olsun istemiyorum ( plastik aksam hariç) boya da çok fazla olmamak koşuluyla 1-2 parça da lokal boya olabilir

max 60-70 bin km

satmak isteyen olursa konu altına yazsın mesajlaşalım

YMG
30/05/2015, 14:29
arkadaşlar arayışım devam etmekte
cam tavanlı full model 1.3 95 ps punto lounge arıyorum

feyzullah
30/05/2015, 15:26
Kolay gelsin bu kritelerin hepsini bir arada bulmak pek kolay olmayacaktır. Ama bulabilirseniz gerçekten süper olur :)

sahra
30/05/2015, 17:02
bence cam tavandan vazgeçme içi çok aydınlık ferah yapıyor değmez satıştaki o rakam farkına

Berkantonlu
30/05/2015, 22:18
yunus kardeşim aradığın arac bende bana ulaş konuşunurz 532 420 3621

gorillaz
30/05/2015, 22:35
arkadaşlar arayışım devam etmekte
cam tavanlı full model 1.3 95 ps punto lounge arıyorum
Yunus kardeş, Berkant hocanin arabasi takip ettigim kadariyla tam aradigin ozelliklere sahip bir araç. Hatta renk haric (zevk meselesi elbette) kiskandigim araclardan biri idi. Umarim gönlüne gore bir arac bulabilirsin. Hayırlısı ile inşallah.

Berkantonlu
30/05/2015, 23:06
salih kardeşim teşekkür ederim :)bilen biliyor aracımıama ben yinede yazıvereyim

2013 S& S Lounge 95 Bg Dizel

Gövde Rengi Tampon Ve Kapı Kolları -Start Stop -Hız Sabitleme-Hillholder ( Yokuş Kalkış Desteği )-Abs-Asr-Esp-Edr-Bas-Ebd

Skydome Komple Cam Tavan- 4 Cam Otomatik ( Kumandadan Açılır Kapanır )- Spor Göstergeler-Spor Koltuklar_

Deri Vites Ve Direksiyon-16 Spor Jant 195 Lastikler- Beyaz Işık Paketi-Gündüz Ve Ön Arka Sis farları-İsofix-Arka Kapı Çocuk kilitleri

Yağmur Sensörü-Otomatik Kararan Dikiz Aynası - Koyu Zeminli Ön Far Ve Stoplar -Sürücü Yolcu Ve Perde Hava Yastıkları

Tam Ekran Yol Bilgisayarı-Elektrikli Logo Açmalı Bagaj Kapağı -Yükseklik Derinlik Ayarlı Elektrikli Direksiyon (City)

Arka cam buğu çözücü...elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar..Fabrika çıkış spor egsoz..Aydınlatmalı torpido ve bagaj

60/40-60/20 Katlanır Arka Koltuklar-American Çizilmez Cam Filmleri-Vites Değiştirme Uyarısı_Viraj İçi Aydınlatma Sistemi

Kapı altları aydınlatmaları-Otomatik Kapı Kilidi ( Arac Hareket Ettikten sonra otomatik Kapanır ) Ön Kol Dayama

Blue&Me: Direksiyondan kumandalı Bluetooth teknolojisi hands kontolleri,USB portlu MP3 çalar ve SMS okuyucu Usb ve Aux
Sesli Komut Sitemi ( Telefon Aramaları Müzik Oynatıcı vs ..)

ilaveten forumdan da bilindiği üzere aracımda kendi extralaım var..koltuk altı aydınlatmalar..ışıklı kapı eşikleri.neon göğüs ve vites cevresi.ses ssitemi ( 1000 jbl bass magnat comp takım..hifi amfi )

Dosta gider bir aractır forum ve face tende paylaştığım üzere bilader ev önünde duvara vurdu buna bağlı tampon değişti..trafik kazası boyası vs yok dosta gider bir aractır..

ozgur61
30/05/2015, 23:47
2012 Punto evo dynamic 75 bg. Metalik beyaz. 60 bin km. Orjinal, boyasız. Cam tavan.

YMG
31/05/2015, 00:30
salih kardeşim teşekkür ederim :)bilen biliyor aracımıama ben yinede yazıvereyim

2013 S& S Lounge 95 Bg Dizel

Gövde Rengi Tampon Ve Kapı Kolları -Start Stop -Hız Sabitleme-Hillholder ( Yokuş Kalkış Desteği )-Abs-Asr-Esp-Edr-Bas-Ebd

Skydome Komple Cam Tavan- 4 Cam Otomatik ( Kumandadan Açılır Kapanır )- Spor Göstergeler-Spor Koltuklar_

Deri Vites Ve Direksiyon-16 Spor Jant 195 Lastikler- Beyaz Işık Paketi-Gündüz Ve Ön Arka Sis farları-İsofix-Arka Kapı Çocuk kilitleri

Yağmur Sensörü-Otomatik Kararan Dikiz Aynası - Koyu Zeminli Ön Far Ve Stoplar -Sürücü Yolcu Ve Perde Hava Yastıkları

Tam Ekran Yol Bilgisayarı-Elektrikli Logo Açmalı Bagaj Kapağı -Yükseklik Derinlik Ayarlı Elektrikli Direksiyon (City)

Arka cam buğu çözücü...elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar..Fabrika çıkış spor egsoz..Aydınlatmalı torpido ve bagaj

60/40-60/20 Katlanır Arka Koltuklar-American Çizilmez Cam Filmleri-Vites Değiştirme Uyarısı_Viraj İçi Aydınlatma Sistemi

Kapı altları aydınlatmaları-Otomatik Kapı Kilidi ( Arac Hareket Ettikten sonra otomatik Kapanır ) Ön Kol Dayama

Blue&Me: Direksiyondan kumandalı Bluetooth teknolojisi hands kontolleri,USB portlu MP3 çalar ve SMS okuyucu Usb ve Aux
Sesli Komut Sitemi ( Telefon Aramaları Müzik Oynatıcı vs ..)

ilaveten forumdan da bilindiği üzere aracımda kendi extralaım var..koltuk altı aydınlatmalar..ışıklı kapı eşikleri.neon göğüs ve vites cevresi.ses ssitemi ( 1000 jbl bass magnat comp takım..hifi amfi )

Dosta gider bir aractır forum ve face tende paylaştığım üzere bilader ev önünde duvara vurdu buna bağlı tampon değişti..trafik kazası boyası vs yok dosta gider bir aractır..

hocam pm attım

onurdmr8901
17/07/2015, 22:39
Allah hayirli bir arac nasip etsin kardesim bende multiair kirmizi full var istersen gorusebiliriz..189557278. Bi bak istersen allah gonlune gore versin

sezerism
18/07/2015, 22:20
Merhaba kardeşim benim aracım 2012 Model 1,4 105 Hp multiaır araçta ne istersen hepsi var. Her şey orijinal 17 Jant ,cam tavan vs,,,