PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ etek kısmı boyalı...

cgzhan
22/02/2015, 22:57
Merhaba Arkadaşlar,

Sağ etek kısmı boyalıdır ifadesinde tam olarak aracın neresi boyalı oluyor?Yada etek kısmı boyalı ifadesi

gokhan demrc
22/02/2015, 23:25
kişiye göre değişir fakat bence kapının ortasındaki kuşağın altında kalan kısım herkes farklı yorumlayabilir

makko58
22/02/2015, 23:32
bir fiesta titanyum a bakacaktım etek altı boyalı dedi . neyse adamla görüştüm adamın dediği camın hemen altı ve tüm çevresi boyalı tavan direkte yokmuş. dedim sence nasıl oldu bu tabi ses yok :D etek altı çıtanın altı bel altı camın altı arkadaş öğrensinler

droid7399
22/02/2015, 23:34
Hiç sevmem galerici terimlerini. Samimi olup açıklamak lazım tam olarak ne olduğunu. Bel altı etek altı diyerek olayı masumlaştırıyorlar..

arenas
22/02/2015, 23:40
Bi de bunun bi değişiği var
"Temizlik boyası"

cgzhan
22/02/2015, 23:56
bir fiesta titanyum a bakacaktım etek altı boyalı dedi . neyse adamla görüştüm adamın dediği camın hemen altı ve tüm çevresi boyalı tavan direkte yokmuş. dedim sence nasıl oldu bu tabi ses yok :D etek altı çıtanın altı bel altı camın altı arkadaş öğrensinler

Camın hemen altı derken kapılar da giriyor mu bu kapsama? Ben sorduğumda da sağ etek kısmı derken marşpiyellerin boyalı olduğu söylendi...kafam karıştı iyice

darktiger
23/02/2015, 10:21
Bi de bunun bi değişiği var
"Temizlik boyası"

Buna bende hastayım.
birde "3 parça boyalı ama tramer kaydı yok" var.

makko58
23/02/2015, 11:15
Camın hemen altı derken kapılar da giriyor mu bu kapsama? Ben sorduğumda da sağ etek kısmı derken marşpiyellerin boyalı olduğu söylendi...kafam karıştı iyice

marşpileller boyalıysa etek altında kalır. dedim ya kapı çıtasının altı ancak her iki tarafta boyalıysa sorgularım ben yani araba bariyere mi kaldıramamı sürttü çıktı . birde fotoğrafı yokmuymuş