PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto EVO USB girişi

volkan1065
31/12/2014, 19:41
Arkadaşlar merhaba;

aracımın üzerinde vites kolunun önündeki küllüğün yanında üzerinde mıcrosftyazan bir USB giriş yeri mevcut. Yalnız USB yada telefonu taktığımda hiç bir hareket yok sanki bağlantısı yok gibi. Bu giriş ne işe yarar yardımcı olabilirmisiniz.

fencolic
31/12/2014, 20:19
araç calisirken flash bellek takarsaniz icindeki mp3 muzikleri calar. Akilli telefununuz varsa bluetoothu acıp arama yaparak telefonu tanitirsaniz direksiyondaki tuslarla rehbere girip birini arayabilir ya da biri sizi aradiginda tlfu almadan direksiyondaki tusa basarak konusabilirainiz. Sesinizi algilar ve karsi tarafin sesi hoparlorsen duyulur. Tum bunlara kisaca blue & me diyoruz.

erenemre
31/12/2014, 20:58
güzel bir özellik microsoft la fiat ın güzel bir uygulaması

volkan1065
31/12/2014, 21:51
araç calisirken flash bellek takarsaniz icindeki mp3 muzikleri calar. Akilli telefununuz varsa bluetoothu acıp arama yaparak telefonu tanitirsaniz direksiyondaki tuslarla rehbere girip birini arayabilir ya da biri sizi aradiginda tlfu almadan direksiyondaki tusa basarak konusabilirainiz. Sesinizi algilar ve karsi tarafin sesi hoparlorsen duyulur. Tum bunlara kisaca blue & me diyoruz.

Anladım. Ancak bende zaten araç çalışırken telefonumu takmıştım ama telefonda hiç bir tepki vermedi. Sanki bağlı değil. Başka bir konuda birkişi serviste USB giriş yerininin çalışmadığını serviste söküp takınca çalıştığını belirtmiş. Heralde bir temassızlık var.

fencolic
31/12/2014, 21:59
Anladım. Ancak bende zaten araç çalışırken telefonumu takmıştım ama telefonda hiç bir tepki vermedi. Sanki bağlı değil. Başka bir konuda birkişi serviste USB giriş yerininin çalışmadığını serviste söküp takınca çalıştığını belirtmiş. Heralde bir temassızlık var.
Ben telefonu aux girisine takiyorum. O zaman telefondaki sarkilari caliyorum. Usb yuvasina ise flash bellek takinca teybi aciyoruz. teypten media tusuna basarak usb konumuna gelioruz. teyp acikken usb takinca algilamiyor teybi kapat-aç yapmak gerekiyor. Su an aklima gelenler bunlar.

volkan1065
04/01/2015, 13:20
Bugün iyice kontrol ettim. Teyp menüden de resetledim ancak hiç bir işe yaramadı. Sanki USB girişi bağlı değil. Bu usb girişi direk teyp e bağlı olması lazım. Teypi söktüğüm zaman arakasında bağlantı noktası bellimidir yoksa grup kablonun içindemidir bağlantı.

kristaldeniz
05/01/2015, 14:50

eğer telefonunuz windows ise tepki vermiyor, algılamıyor. önceki android telefonumda algılıyor ve ayrıca şarj ediyordu. ios'u destekleyor mu onu bilmiyorum yalnız.

volkan1065
05/01/2015, 21:07
android-ıos-windows ve normal telefon denedim. Ne şarj ediyor neden algılama sanki USB girişi bağlı değil. Bu giriş teppemi baağlı olması lazım. Arkada soketi ayrımıdır.