PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Puntommmm :D

Berkantonlu
29/12/2014, 23:49
Evet Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere 1 hafta kadar önce 2011 skydome evomu satmıştım..birsüre almıcam dememe rağmen bugun 3.cü puntomu almış bulunmaktayım :D arac 2013 lounge model 95 bg dizel skydome tüm paketler mevcut full+full..kaza boya değişen hasar kaydı yok 2 yıl daha garantli petrol yeşili geçiyor..resimlrde iyi çıkmyan bu renge görünce insan çok şaşırıyor :D işin garibi plaka mevzum :D evom 33 mersindi buda 01 adana oldu :D

volkan3535
29/12/2014, 23:50
kazasız belasız kullan hocam ne kadara aldın acaba?

Berkantonlu
29/12/2014, 23:55
kazasız belasız kullan hocam ne kadara aldın acaba?

teşekkürler hocam..42 bin verdim helali hoş olsun kafam rahat aractan yana en azından :)

volkan3535
29/12/2014, 23:56
kazasız belasız binersin inşallah benim araç biraz uygun gitmiş anlaşılan

klavikula
29/12/2014, 23:59
hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.

cgty2014
30/12/2014, 00:02
Hayırlı olsun hocam kazasız belasız inşallah :) Kırmızıdan sonra en sevdiğim renk gerçekten :D

Berkantonlu
30/12/2014, 00:11
teşekkürler arkadaşlar Allah razı olsunnn

halils2
30/12/2014, 00:17
Hayırlı olsun güle güle kullan.

GPEMREE
30/12/2014, 01:11
Hayirli olsun kardesim kazasiz belasiz binersin insaallah. Cok hosuma giden ve puntoya yakisan renklerden biri :)

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

alivepro
30/12/2014, 06:52
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın, keşke çiziği ve tozu kiri az belli eden bir renk alsaydınız (siyah puntodan sonra herkese aynısını diyorum :D )

arenas
30/12/2014, 07:33
Hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin

Sent from my iPhone using

byadrenalin
30/12/2014, 08:08
Hayırlı olsun kardeşim. Maşallah araç çok temiz. Alalh kaza bela vermesin :) Ayrıca bu jant modeline de bayılıyorum. Bendeki orjinal jant ile takas düşürsen ya da 16 jantlarım ile takas düşünürsen hemen varım :D

kadir07
30/12/2014, 08:18
Maşallah kazasız belasız ;)

Kadir00906
30/12/2014, 08:49
Hayırlı olsn kazasız belasız kullanasın inşallah.

EnzoRosso
30/12/2014, 09:07
Kazasız belasız iyi günlerde kullanın..Punto sevgisi böyle birşey olsa gerek :)

thevahsi
30/12/2014, 09:11
güzel araç hayırlı ugurluolsun

burak64
30/12/2014, 09:30
Güzel seçim Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Gokhan Tita
30/12/2014, 09:33
Hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler :) çok dayanamadınız puntosuz :)

ermanadakale
30/12/2014, 10:05
maşallah bu rengin ayrı bir havası var kazasız belasız.

erdiyilmaz
30/12/2014, 10:23
Hayırlı olsun, iyi günlerinde bin

cdogu
30/12/2014, 10:51
abi duramadın yine :) hayırlı olsun inşallah :)

gorillaz
30/12/2014, 11:11
Hayirli olsun hocam. Renk hariç kiskandigim seri :) Kazasiz gunlerde binin insallah

Berkantonlu
30/12/2014, 12:53
Hayirli olsun kardesim kazasiz belasiz binersin insaallah. Cok hosuma giden ve puntoya yakisan renklerden biri :)

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

çok sağol emre canlı görünce benmde çok hoşuma gitti renk :D

Berkantonlu
30/12/2014, 12:53
Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın, keşke çiziği ve tozu kiri az belli eden bir renk alsaydınız (siyah puntodan sonra herkese aynısını diyorum :D )

sağolun hocam ..arac tertemiz bu noktadada renke pek tamadım açıkçası..yazın belki farklı bir renge kaplama yaptırırım belli olmaz

Berkantonlu
30/12/2014, 12:55
Hayırlı olsun kardeşim. Maşallah araç çok temiz. Alalh kaza bela vermesin :) Ayrıca bu jant modeline de bayılıyorum. Bendeki orjinal jant ile takas düşürsen ya da 16 jantlarım ile takas düşünürsen hemen varım :D

sağol çağatayy Jantlar benimde çok hoşuma gidiyo biraz büyükler evo ya görede ve çok güzel duruyolar takas işini unut hahahah :D

Berkantonlu
30/12/2014, 12:56
Kazasız belasız iyi günlerde kullanın..Punto sevgisi böyle birşey olsa gerek :)
bu sevgi başka bir sevgi 3 oldu buradan belli değilmiii :D çok sağol hocamm

ykaya1983
30/12/2014, 12:57
Hayırlı olsun yeni aracınız.Jantlar süper.

Berkantonlu
30/12/2014, 12:57
hepinizden Alah razı olsun arkadaşalr..şu yılbaşını atlatalım güzelleştirme adına çalışmalarım başlayacak :D

emrek8899
30/12/2014, 14:00
hayırlı olsun kazasız belasız

aozalatur
30/12/2014, 15:19
hayırlısı olsun

ilkyazgrande
30/12/2014, 16:25
hadi bakalım hayırlı olsun darısı 2007 den model yukseltmek ıcın benım basıma :)

Berkantonlu
30/12/2014, 17:40
hayırlı olsun kazasız belasız

teşekklerrr

Berkantonlu
30/12/2014, 17:42
hadi bakalım hayırlı olsun darısı 2007 den model yukseltmek ıcın benım basıma :)

teşekkür ederim :) sizde kısa zamanda alırsınız inşallah yeni puntonuzu :)

bycene
30/12/2014, 20:11
Evet Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere 1 hafta kadar önce 2011 skydome evomu satmıştım..birsüre almıcam dememe rağmen bugun 3.cü puntomu almış bulunmaktayım :D arac 2013 lounge model 95 bg dizel skydome tüm paketler mevcut full+full..kaza boya değişen hasar kaydı yok 2 yıl daha garantli petrol yeşili geçiyor..resimlrde iyi çıkmyan bu renge görünce insan çok şaşırıyor :D işin garibi plaka mevzum :D evom 33 mersindi buda 01 adana oldu :D

hayırlı olsun güzel ınsan ilk evela bi yay derım arkasından neon falan eskı düzene devam allah kaza bela vermısın ıslatalım bır ara kanka :D:gunsmilie::Ç

Berkantonlu
30/12/2014, 21:07
hayırlı olsun güzel ınsan ilk evela bi yay derım arkasından neon falan eskı düzene devam allah kaza bela vermısın ıslatalım bır ara kanka :D:gunsmilie::Ç
eyvallah kardeşim sağolasın..yay olayarına girmem biliyosun :D buna beyaz neon çekicem gibi çünki ışık paketi beyazmış bunda ..bunun dışında evoya ne yaptıysam uygulucam yavaştan bakalım ıslatırız bir ara D: şu yılbaşı geçsin iş güç kilit bende

bycene
30/12/2014, 21:09
eyvallah kardeşim sağolasın..yay olayarına girmem biliyosun :D buna beyaz neon çekicem gibi çünki ışık paketi beyazmış bunda ..bunun dışında evoya ne yaptıysam uygulucam yavaştan bakalım ıslatırız bir ara D: şu yılbaşı geçsin iş güç kilit bende

Eyvallah pasamm isik pekatinden yana sanslisin zaten beyaz sevmiyomuydun 😄

Tepetaklak ile gonderildi :)

Berkantonlu
30/12/2014, 22:12
Eyvallah pasamm isik pekatinden yana sanslisin zaten beyaz sevmiyomuydun 😄

Tepetaklak ile gonderildi :)

valla ne biliyim turuncu daha iyi gibiydi sanki ama bi koltuk altlarını beyaz ledliyimde tamamlar daha hoş durur gibi bakalım yılbaşını atlatalım başlıcam işlemlere şuanlık huyumu biliyosun :D bütün ampülleri beyazla değiştirdim :D

parola1818
30/12/2014, 22:21
Hayirli olsun neon berkant. Ayriliga fazla dayanamadin ☺

Berkantonlu
30/12/2014, 22:44
Hayirli olsun neon berkant. Ayriliga fazla dayanamadin ☺

sağolasın abi aynen bu ayrılık uzun sürmedi :D

ouzh34
30/12/2014, 22:51
hepinizden Alah razı olsun arkadaşalr..şu yılbaşını atlatalım güzelleştirme adına çalışmalarım başlayacak :D

Hocam daha neyini güzelleştiricen :) Şaka bir yana hayırlı olsun.Araç şahane.

Berkantonlu
30/12/2014, 22:55
Hocam daha neyini güzelleştiricen :) Şaka bir yana hayırlı olsun.Araç şahane.

önceki puntolarımda yaptığım bazı şeyler genelde iç çalışma hepsi ..onlardan bahsedyrum :D Allah razı olsun sağolasnnn

Arrest
31/12/2014, 10:28
kardeşim güle güle kullan

emretepelioglu
31/12/2014, 11:34
Kazasız belasız kullanmanız dileği ile. Nice uzun kmlere.

Berkantonlu
31/12/2014, 21:49
kardeşim güle güle kullan

sağolsın kardeşim Allah razı olsun ..kapışma vaba göre değil :D hem motor sağır biraz açmam lazım :D

alivepro
01/01/2015, 02:56
sağolun hocam ..arac tertemiz bu noktadada renke pek tamadım açıkçası..yazın belki farklı bir renge kaplama yaptırırım belli olmaz
Aslında iyi fikir kaplama yaptırma kaça maloluyor acaba bilginiz varmı? eğer ucuza mal oluyorsa renginden dolayı fullllll sattığım puntonun arkasından ağlıycamda :(

Berkantonlu
01/01/2015, 04:06
Aslında iyi fikir kaplama yaptırma kaça maloluyor acaba bilginiz varmı? eğer ucuza mal oluyorsa renginden dolayı fullllll sattığım puntonun arkasından ağlıycamda :(

mininum 2000 tl :)

cdogu
01/01/2015, 19:31
bu renk mükemmel. sakın kaplatma derim. detaylı bir polisaj üstüne soft99 dark colour wax ile efsane parlama sağlanır.

Seronet
01/01/2015, 20:26
Hayırlı olsun, gule gule bin :)

alivepro
01/01/2015, 23:15
mininum 2000 tl :)
ozaman iyiki satmışım :D

Enisgp41
01/01/2015, 23:32
Selamlar 2014 punto 1.3 multijet manuel 90 bg secenegi yok mu sitesinde gozukmuyo ?

Berkantonlu
02/01/2015, 01:45
bu renk mükemmel. sakın kaplatma derim. detaylı bir polisaj üstüne soft99 dark colour wax ile efsane parlama sağlanır.

şuandada ayna gibi maşallah kış geçsin dediklerin yapılacak cem :) yanlız arabanın şu hantallığını bi atlatabilsem..95 bg ama çok cansız..bunu almadan önce polo kullanıyodum arkadaşın şirketten kiralık..araba 2 bin km de sıfır daha ben böyle abartıları elbette sevmem ama hakkını vereyim 2 de 3 te arkaya yapıştırıyor adamı araba...4.5 kesiliyor atmıyor kendini ama 2 -3 te resmen kafa kaldırıyor araba :D bi uzun yol yapayımda açıcam mooru bakalım :D bu arada bu arac 2 yıl daha garantili...bugun amec.park taktrmaya gtmiştim sağolsun elektrkçim uyardı garantide sıkıntı olur yapmayalım diye..bir öncekie vomda yaptığım elektronik işlemler sıkıntı oluyomu cidden garantide

Berkantonlu
02/01/2015, 01:46
Selamlar 2014 punto 1.3 multijet manuel 90 bg secenegi yok mu sitesinde gozukmuyo ?

yok hocam türkiyeye sadece 75 bg gönderiyolarmış..

cdogu
02/01/2015, 02:09
şuandada ayna gibi maşallah kış geçsin dediklerin yapılacak cem :) yanlız arabanın şu hantallığını bi atlatabilsem..95 bg ama çok cansız..bunu almadan önce polo kullanıyodum arkadaşın şirketten kiralık..araba 2 bin km de sıfır daha ben böyle abartıları elbette sevmem ama hakkını vereyim 2 de 3 te arkaya yapıştırıyor adamı araba...4.5 kesiliyor atmıyor kendini ama 2 -3 te resmen kafa kaldırıyor araba :D bi uzun yol yapayımda açıcam mooru bakalım :D bu arada bu arac 2 yıl daha garantili...bugun amec.park taktrmaya gtmiştim sağolsun elektrkçim uyardı garantide sıkıntı olur yapmayalım diye..bir öncekie vomda yaptığım elektronik işlemler sıkıntı oluyomu cidden garantide

Bir bakım gelsin,hava filtresi yağı suyu bi değişsin bakarsın açılır,benim bildiğim 95 bg punto dediğin gibi hantal değildir. birazcık bağırttırırsan sağırlığını alırsın motorun. Baktın olmuyor chip tunning ve açık hava filtreleriyle yaparsın bir şeyler.

Berkantonlu
02/01/2015, 02:46
40 binde suan bakıma giricek amlum yılbaşı iş güc yoğun benim..önümüzdek hafta içi sokucam servise..sonrasında aklımda var zaten bira bğırtıp gelicem otobanda :D zamanla açılır görücez bakalım :D chip olaylarrı bana göre değil hiç bulşmam onlara

ecuadorm
02/01/2015, 08:00
Berkant hayirli olsun yeni punton :) Allah kaza bela vermesin.

Berkantonlu
02/01/2015, 13:32
Berkant hayirli olsun yeni punton :) Allah kaza bela vermesin.
sağolasın hocam :D hayırlı kandiller bu arada sana ve tüm forum dostlarımaaa

ecuadorm
02/01/2015, 13:35
sağolasın hocam :D hayırlı kandiller bu arada sana ve tüm forum dostlarımaaa
Teşekkür ederim seninde kandilin mübarek olsun. Yanliz bir nokta dikkatimi cekti. Puntodan inip tekrar puntoya bindin ve fazladan para verdin. Hadi baska marka model olsa tamam diyecegim ama bu bana biraz garip geldi :)

Berkantonlu
02/01/2015, 13:38
hocam bundan inersem yine bir puntoya binerdim sanırım :D benim olay model ve özellik yükseltmek ..ilk puntom 2009 gp active..boş sayılır...ikinciisi 2011 evo skydome nispeten full...bu ise 2013 lounge skydome en fulu arabada herşey var....ve arac tertemiz nokta hatasız ve garantili..birkaç sene binerim kısmet olursa inşallah ..

cdogu
02/01/2015, 15:49
Yazlıkta bir amca vardı. İlk arabası baba yadigarı Skoda Favorit idi. Yıllarca baktı ona. Benim gözümde Türkiye'nin en temiz Favorit'iydi. Yıllar yıllar geçti. Favorit'e veda etti ama sonra gitti Fabia aldı. O paraya daha iyi arabalar alır mıydı? Gani gani. Ama adama neden diye sorduğunda Skoda diyordu. Direksiyonda o logoyu görmek ona babasını hatırlatıyormuş. Berkant abinin Evo'yu satıp ekstra masrafla yeni Punto alması tıpkı bunun gibi bir şey. Berkant abinin forumlarda yazdığı gönderilerden rahatça anlayabiliyorum. Kendisi Punto'yu çok seviyor ve duygusal bir bağ kurmuş. Ek olarak böyle güzel renge ve Punto'nun tüm donanımlarının bir araya geldiği bu araca ek para verilir diye düşünüyorum.

Zaten bizdeki en büyük yanlış araçlara ticari gözle bakmak. Rahat satar diye boş arabaya biniyoruz Polo gibi. (Marka ve Alman fanatikliğini hiç saymıyorum bile.) Araba keyif işidir. Para harcanır.Şu hayatta keyif alacağin nadir şeylere de para harcamayacaksak,neden mesai harcayalım. Punto da özellikle imkan yettikçe keyif almak için iyi bir tercih bence. Sürüşü,dizaynı,donanımı ile çok makbul gerçekten.

Berkantonlu
02/01/2015, 16:22
Yazlıkta bir amca vardı. İlk arabası baba yadigarı Skoda Favorit idi. Yıllarca baktı ona. Benim gözümde Türkiye'nin en temiz Favorit'iydi. Yıllar yıllar geçti. Favorit'e veda etti ama sonra gitti Fabia aldı. O paraya daha iyi arabalar alır mıydı? Gani gani. Ama adama neden diye sorduğunda Skoda diyordu. Direksiyonda o logoyu görmek ona babasını hatırlatıyormuş. Berkant abinin Evo'yu satıp ekstra masrafla yeni Punto alması tıpkı bunun gibi bir şey. Berkant abinin forumlarda yazdığı gönderilerden rahatça anlayabiliyorum. Kendisi Punto'yu çok seviyor ve duygusal bir bağ kurmuş. Ek olarak böyle güzel renge ve Punto'nun tüm donanımlarının bir araya geldiği bu araca ek para verilir diye düşünüyorum.

Zaten bizdeki en büyük yanlış araçlara ticari gözle bakmak. Rahat satar diye boş arabaya biniyoruz Polo gibi. (Marka ve Alman fanatikliğini hiç saymıyorum bile.) Araba keyif işidir. Para harcanır.Şu hayatta keyif alacağin nadir şeylere de para harcamayacaksak,neden mesai harcayalım. Punto da özellikle imkan yettikçe keyif almak için iyi bir tercih bence. Sürüşü,dizaynı,donanımı ile çok makbul gerçekten.

inan büyük keyifle okudum yazını cem..teşekkür ederim. seninde dediğin gibi punto benim için başlı başına bir aşk..ben '' fiat '' diye değerlendirmiyorum..punto tek başına benim için dünyanın en gözde arabası oldu..bunu söylemek gerekmez zira bu 3.cü puntom oldu ve her defasında da üzerine para koyarak yeniledim..( 2009 gp 24 bin tl..2011 evo 32 bn tl..2013 punto 42 bn tl ) ..kısmetse bunu birkaç sene kullanmak istiyorum bakalım sonrasında ne mi olur belki 2015 2016 yeni bir punto :) Allah' a emanet ol kardeşim hayırlı kandiller..

Enisgp41
02/01/2015, 16:24
Konu basligi acamiyorum yeni uyeyim.Punto evo 1.3 multijet 95 bg ariyorum.Autodata.net sayfasnda 2010 dan itibaren basladgi yaziyo orta donanmli 25-30 arasi bulabilir miyim sizce ?

Berkantonlu
03/01/2015, 17:01
Konu basligi acamiyorum yeni uyeyim.Punto evo 1.3 multijet 95 bg ariyorum.Autodata.net sayfasnda 2010 dan itibaren basladgi yaziyo orta donanmli 25-30 arasi bulabilir miyim sizce ?

evolrda bu fiyata pek yok sanıyorum sahibinden arama kriterleriyle aratup bakablrsn..

Berkantonlu
03/01/2015, 17:05
bu arada dostlar aracın 40 bin bakıma girmesi gerekiyor birkaç servisten aldığım ortak fiyat 500-550 tl arası..yağ ve filtrler gurubu carbon clean ve genel kontroller adı altında..bana bu fiyat kullanılan yağı da beğenmeme ilaveten çok fazla geldi..garantiyi bozmak istemiyorum farklı bir alternatifte yok sanırım mecbur servise sokmamız gerekiyor değilmi ?

cdogu
03/01/2015, 18:52
bu arada dostlar aracın 40 bin bakıma girmesi gerekiyor birkaç servisten aldığım ortak fiyat 500-550 tl arası..yağ ve filtrler gurubu carbon clean ve genel kontroller adı altında..bana bu fiyat kullanılan yağı da beğenmeme ilaveten çok fazla geldi..garantiyi bozmak istemiyorum farklı bir alternatifte yok sanırım mecbur servise sokmamız gerekiyor değilmi ?
yeni yasayla sanırım tam teşekküllü servislerde bakım ve tamirde garanti bozulmuyor abi. Mesela Bosch servislerine yaptırabilirsin. Bir araştır derim :)

arenas
03/01/2015, 19:25
Aracı yeni aldın,sürpriz arızalara karşı garantiyi riske atma derim.dışarda yaptığın bakım fiat kayıtlarında yer almayacak sonuçta.
İstanbulda birçok yetkili servis seçeneği var,rekabete ,pazarlığa açık bi durum.

Berkantonlu
03/01/2015, 21:29
yeni yasayla sanırım tam teşekküllü servislerde bakım ve tamirde garanti bozulmuyor abi. Mesela Bosch servislerine yaptırabilirsin. Bir araştır derim :)

böyle birşey benimde aklımda ama bugun servise bundan bahsettiğimde olayın birazda vicdani olduğunu farkettim :D yani bir yolunu bulup herşekilde bozabilrler garantiyi..en iyisi yaptırıcaz bakalım..

Berkantonlu
03/01/2015, 21:30
Aracı yeni aldın,sürpriz arızalara karşı garantiyi riske atma derim.dışarda yaptığın bakım fiat kayıtlarında yer almayacak sonuçta.
İstanbulda birçok yetkili servis seçeneği var,rekabete ,pazarlığa açık bi durum.

aynen öyle hocam hatta ben bir ay önce kadar falan yine bir arkadaşa garantisini bozmaması için baya dil dökmüştüm daha 2 sene garantim var benim ne olur ne olmaz ...giricez servise artık

Berkantonlu
04/01/2015, 21:41
gecen gün hersabah kahvaltı yaptığım pastanede otururken içeriden çıkan birkaç kızdan birisisin aracı görünce tepkisi ; ayy arabaya bak rengi ne tatlııı :D bugunde bir avm de otoparkta dururken yanıma yanaşan adamın sorusu ; aracınız sıfırmı maşallahh rengi çok hoşuma gitti ne kadar kaç model vs.. :D dikkat çekiyomuş anladımki şu yağmurlu çamurlu havada bile...yazın birde tertemiz ayna gibi olunca nasıl olucak bakalım

Honor COOPER
04/01/2015, 21:58
Hayırlı olsun hocam bizim buralardan mı aldınız yoksa sadece plakamı 01 di?

Berkantonlu
04/01/2015, 22:15
Hayırlı olsun hocam bizim buralardan mı aldınız yoksa sadece plakamı 01 di?

hocam mersindesin sanırım..bir önceki evom 33 tü adanadan birkaç arac bakıp trenle mersine geçip oradan almıştım evomu...:D bunu bursadan aldım plaka 01 denk geldi bişey çekiyor o tarflardan beni ama anlamadım :D teşekkürler

kemalakkan
04/01/2015, 22:41
Hayırlı uğurlu olsun berkant bende adanalıyım adana arabaları iyidir bakımlıdır adanalı kullanıcılar titizdir arabaları için ölebilirler bile onun için iyi bir araba almışsın renk olayıda gerçektenden kaliteli bir seçim olmus güle güle kullan hemen kar lastiği tak kara kış bastırdı ben eskişehirde aracı garajımdan bile çıkarmıyorum

Berkantonlu
04/01/2015, 22:58
Hayırlı uğurlu olsun berkant bende adanalıyım adana arabaları iyidir bakımlıdır adanalı kullanıcılar titizdir arabaları için ölebilirler bile onun için iyi bir araba almışsın renk olayıda gerçektenden kaliteli bir seçim olmus güle güle kullan hemen kar lastiği tak kara kış bastırdı ben eskişehirde aracı garajımdan bile çıkarmıyorum

sağolasın abi..kullandığım yollar ana haltermi şaltermi ne deniyor artık :D olduğu için sıkıntı çekmiyorum..bunun dışında aracın ilk sahipleri adanalı bir amca teyze :D dolayısıyla kör bir motora sahip arac yola gidicem bakalım çarşamba bakıma girsin arac sonra rotam izmir kısmetse biraz bağırtıcam arabay izmire kadar bakalım açarız daha atak olur inşallahh :D

Berkantonlu
05/01/2015, 17:23
Bugun pendik alper otoda 40 bin bakımı yaptırdım. Mazot hava yağ polen filtresi yağ değişimi ön balata değişimi carbon clean far ayarı rot ayarı işçilik 700 tl ! Garantidende arka sağ cam motoru değişti. Sanırsın mercedes soktuk servise :D

kemalakkan
05/01/2015, 17:25
o nasıl bir rakammış öyle ya 700 tl çok ya valla bizim komşu da ford fiesta vardı 750 tl bakım yaptırdım 20000 km bakımı ona cok dedim ama yanılmışım valla

Berkantonlu
05/01/2015, 19:12
o nasıl bir rakammış öyle ya 700 tl çok ya valla bizim komşu da ford fiesta vardı 750 tl bakım yaptırdım 20000 km bakımı ona cok dedim ama yanılmışım valla

40 bin bakımı öyleymiş abi. Her servisin fiyatı aynı ortalama 500-550 arası. Balatalarda girince işin içine böyle oldu. Bidahaki bakım 200 civarı dedlier

Berkantonlu
07/01/2015, 19:15
selamlar dostlar..eşik siparişimin de gelmesiyle birlikte eksik olan bir işi daha tamamlandı... ışıklı led kapı eşiğim :D montajı biraz uğraştırdı ama olsun .sırada yarın gelecek ses siteminin montajıyla şuanlık aracı biraz rahat bırakıcam yaza doğru güzelleştirmelere devamm :D

Berkantonlu
08/01/2015, 22:23
bugün ses sistemininde montajını yaparak şimdilik güzelleştrme çalışmalarına ara veriyorum :D bahara doğru dış modifiyelere başlıcaz inşallah :D

Berkantonlu
11/01/2015, 22:46
arkadaşlar..araca yan ayna kapakları ve abart şerit için rengi önerisi olan ? :D

Berkantonlu
12/01/2015, 01:51
arkadaşlar..araca yan ayna kapakları ve abart şerit için renk önerisi olan ? :D