PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evo krom cam çıtası, abarth spoiler, arka difüzör nereden temin edebilirim

zyxtellow
29/12/2014, 16:36
Arkadaşlar resimdeki aracıma bu dediğim aksesuarları eklemek istiyorum nereden temin edebilirim en iyi fiyat ve güvenilirlik olarak internetten getirtmeyi düşünüyorum bu arada aracın kapı kollarınıda gövde rengi yapacağım kapı direğini kaplayacağım yazlıkları takarken çelik jant falanda alınacak uçuk fiyatlar olmamak kaydıyla bu araçlara yakışan farklı modifikasyonlar varsa önerilere açığım, sonra birde resimdeki fluence'de benim aracım onda sisler orjinalinde vardı zaten dynamique paket velhasıl resimdede görüldüğü gibi ön sisleri parklarla birlikte yakılabiliyordu ama puntonun sisleri serviste takılmış arka sislere bağlı vaziyette yalnızca farlarla birlikte yanıyor bunuda halletmek istiyorum nasıl yapılır şimdiden teşekkürler

femoli
29/12/2014, 17:01
Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com) sitesine bakabilirsiniz

khanunl
29/12/2014, 17:48
Arkadaşlar resimdeki aracıma bu dediğim aksesuarları eklemek istiyorum nereden temin edebilirim en iyi fiyat ve güvenilirlik olarak internetten getirtmeyi düşünüyorum bu arada aracın kapı kollarınıda gövde rengi yapacağım kapı direğini kaplayacağım yazlıkları takarken çelik jant falanda alınacak uçuk fiyatlar olmamak kaydıyla bu araçlara yakışan farklı modifikasyonlar varsa önerilere açığım, sonra birde resimdeki fluence'de benim aracım onda sisler orjinalinde vardı zaten dynamique paket velhasıl resimdede görüldüğü gibi ön sisleri parklarla birlikte yakılabiliyordu ama puntonun sisleri serviste takılmış arka sislere bağlı vaziyette yalnızca farlarla birlikte yanıyor bunuda halletmek istiyorum nasıl yapılır şimdiden teşekkürler

Krom aksesuarlarınızı linkini ilave ettiğim siteden satın alabilirsiniz ! Grande Punto Oto Aksesuarları (https://www.otoaksesuar.com/Fiat-Grande-Punto-Krom-Aksesuar) orjinal sis sistemi active modellerde yok.Sonradan bağlanan sisler arka sislere bağlı çalışma şekli dışında orjinal dynamic gibi bağlatma seçeneğiniz yoktur.

zyxtellow
29/12/2014, 21:17
Teşekkürler eyvallah

Punto dostu
04/09/2017, 19:51
İstanbul Aksaray da sem tuning var
Abarth spoyler astar boyalı 90 tl almıştım bir yıl önce internet sitelerinde numaraları var bayağı ilgili davranışlardı

edll
04/09/2017, 20:16
İstanbul Aksaray da sem tuning var
Abarth spoyler astar boyalı 90 tl almıştım bir yıl önce internet sitelerinde numaraları var bayağı ilgili davranışlardı

o sem tuning ten iki kere getirttim ikisinide birebir dedikleri halde yanlış gönderdiler ve para iadesinide son saniyesine kadar beklettiler. alma esnasında davranış güzel onda bir sıkıntı yok.