PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Starjet fun almak istiyorum

kalan
11/12/2014, 11:03
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım

en fazla 27000 tl bütçem var genelde 80000 km civarında starjet fun arıyorum sizce bu bütçelere göre bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim malum piyasa çok yüksek

ya da starjet fun yerine fire fun nasıl olur acaba

şimdiden çok teşekkür ederim

marineros
11/12/2014, 11:26
Eğer limitinizi zorlayabilirseniz dizel alın derim.fiat ın dizel motorları çok başarılı.benzinliden keyif alamayabilirsiniz.

CMasteR
11/12/2014, 12:10
Eğer limitinizi zorlayabilirseniz dizel alın derim.fiat ın dizel motorları çok başarılı.benzinliden keyif alamayabilirsiniz.

Neden keyif alamayabilir biraz açıklarmısınız ?

arenas
11/12/2014, 16:41
Neden keyif alamayabilir biraz açıklarmısınız ?

Pompaya yanaşma sıklığından alınan keyif olabilir mi?

Sent from my iPhone using

CMasteR
11/12/2014, 16:44
Pompaya yanaşma sıklığından alınan keyif olabilir mi?

Sent from my iPhone using
Konuyu açan arkadaş yakıt ile ilgili bir şey dememiş ki ? ayrıca diğer arkadaşta keyif alamazsın demiş starjet orj. 95bg ve 6 ileri son derece keyifli bir araçtır. ayrıca o 1.3 mjet lerinde içinden geçer. ve uzun yoldada 6. ileri vitesi olmasıyla aslında gayette ekonomiktir bence. :)

cemdogu
11/12/2014, 17:10
tjet active kadar az yakmıyor.ama performansı yerinde diyebiliriz.ben de niyetlenmiştim güzel s-jet'lere ama sonradan durum el vermedi.bu modelin temizini bulmak, fire ya da mjet bulmaktan daha kolay.Donanımlıları sahibindende geziyor.

Zamanında mehmet abiye sormuştum, lpg uyuyor mu diye, yemiyor demişti.uyumlu lpg kiti bulmak zormuş sanırım.

Honor COOPER
11/12/2014, 17:21
Güncel 500L deki motorda bu olsa gerek.