PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 Punto Evo Mylife Dualogic Aracımda Bulume var Usb yi çalıştıramadım

kemalakkan
04/12/2014, 18:58
Selamlar arakdaşlar bugun istanbuldan 2011 model 36 bin km de bir punto evo mylife dualogic araç aldım istanbuldan eskişehire getirdim genel olarak güzel temiz bir araç fakat su usb yi calıstıramadım bi türlü flas belleği takıyorum görmüyor bulu me ayarlararınıda kontrol ettim öyle özel bi ayar yok acaba ne olabilir yada nasıl calısıyor bu sistem bide telefonu nasıl senkronize ediyoruz acaba buluotutut felanmı var bu arabada ben bulamadım nasıl olduğunuda yardımcı olursanız memnun olurum

cemdogu
04/12/2014, 19:16
flash diskiniz kaç gb? ve formatı nedir? bunlar sorun yaratabilir...

Bluetooth var evet.Bağlantı için bluetooth'unuzu açıp cihaz arayacaksınız ve gördüğünüz blue&me'ye bağlanacaksınız.şifre soracaktır muhtemelen "1234" ya da "0000" olmalıdır...

arenas
04/12/2014, 19:26
Blue&me ilk senkronizasyonda göstergede bi şifre verecek,onu telefona gireceksiniz

Sent from my iPhone using

kemalakkan
04/12/2014, 19:35
saolun arkadaşlar format fat 32 flas bellekte 8 gb acaba yanlıs olan bişey olabilirmi

kemalakkan
04/12/2014, 19:41
Arkadaşlar bu mylife evoda dinamik modele bakarak baya eksiklikler var ya örneğin döşemeler olsun göğüsteki ışık olsun artı karartmalı dikiz aynasıda yok ya onun dışında dolu ASR ESP var ide Bulu/me olayı var güzel ama genel olarak

bycene
04/12/2014, 20:37
Selamlar arakdaşlar bugun istanbuldan 2011 model 36 bin km de bir punto evo mylife dualogic araç aldım istanbuldan eskişehire getirdim genel olarak güzel temiz bir araç fakat su usb yi calıstıramadım bi türlü flas belleği takıyorum görmüyor bulu me ayarlararınıda kontrol ettim öyle özel bi ayar yok acaba ne olabilir yada nasıl calısıyor bu sistem bide telefonu nasıl senkronize ediyoruz acaba buluotutut felanmı var bu arabada ben bulamadım nasıl olduğunuda yardımcı olursanız memnun olurum

Dostum ayni aractan bende var Cem'in dedigi gibi telefon blutudunu aciyorsun yol bilgisayarinda sifre cikiyor tlf ile eslestiriyorsum daha sonra ne zaman binsen kendi aktif oluyor usb olayina gelince bende oyle bi problem yok her turlu usb ile islem yapabiliyorum ayrica blue me candir super bissiy gercekten hayirli olsun gule gule kullan aracini 😊

Tepetaklak ile gonderildi :)

kemalakkan
04/12/2014, 20:48
Saolun mesajınız için başka bi usb deniyeyim bakalım inşallah olur

kristaldeniz
05/12/2014, 13:43
usb bellek için fat32 değil de ntfs formatı ile bir deneyin. kullanmakta olduğum usb ntfs formatlı ve sıkıntısız çalışmakta.

Bayram3434
06/12/2014, 22:00

Hayırlı olsun
Fiyat nedir?