PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto xenon arıza lambası yardım

SeRHaTiNHo41
04/12/2014, 15:39
Arkadaslar xenon taktirmayi düşünüyorum.canbus özelliği olan xenonlarin hepsi ariza lambası yakmiyor mu acaba ona göre sipariş vereceğim internetten.yoksa sadece cok pahalı olanlar mi sıkıntısız? Görüşlerinizi bekliyorum

Arrest
04/12/2014, 16:58
Smart Eye Silver H4 Xenon Uzun Kısa «Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/smart-eye-silver-h4-xenon-uzun-kisa-pmu306)

Arıza lambası yakmıyor , garantili , şu ana kadar taktığımız puntoların hiç birinde problem yaşamadık. Çok güzel ürün. En kaliteli xenon kitidir. Hem uzunu hemde kısası xenon. Sadece kısası xenon olanlarda var dikkat edin onlar daha uygun fiyat. irbitara geçersen yardımcı oluruz 0312 394 15 10 www.kemaloto.com

SeRHaTiNHo41
04/12/2014, 17:53
Teşekkürler. Güzel ürün. Canbus özelliği olan her ürün ariza lambasını yakmaya engel olur mu? Ben bunu öğrenmek istiyorum

Arrest
04/12/2014, 18:01
Teşekkürler. Güzel ürün. Canbus özelliği olan her ürün ariza lambasını yakmaya engel olur mu? Ben bunu öğrenmek istiyorum

puntoların arıza lambası yakma yakmama kısmı canbus ile alakalı ama arıza lambası yakmayıp aracın beynini yakan xenon kitinide gördük

cemdogu
04/12/2014, 18:44
xenon tavsiye etmiyorum geçici körlüğe sebep olabiliyor yolda hahaha..cidden önünüzü göremiyorsunuz bazen.ama canbus aparatlı her xenon arıza lambası yakmayacak diye birşey yok.sonuçta elektronik aksamda ucuza kaçmamak gerek.Kemal otodaki seçeneklerin çoğu denendi uygulandı, yeri belli dükkanı belli o yüzden tercih edebilirsiniz...

SeRHaTiNHo41
04/12/2014, 19:27
Anladim.ucuza kaçarken büyük sıkıntılara neden olabiliriz.tesekkur ederim

khanunl
04/12/2014, 19:39
Takmasanız daha iyi.Karşı yöndeki araç sahipleri ve arkasından takip ettiğiniz araç sahipleri kulaklarınızı çınlatma ihtimali yüksek.Ayrıca TUV muayenesinden geçemezssiniz.Osram'ın ve Philips'in performanslı h4 ampullerinden takarsanız işinizi görecektir.