PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göğüs için kaplama önerisi

Mert34
02/12/2014, 12:05
İyi günler arkadaşlar, ön göğüsteki punto ambleminin olduğu çıtayı kaplamak istiyorum aradığım karbonuda eski bir konuda görmüştüm şimdi bulamadım arkadaşımızın dediğine göre hava geçirgenliği olan yumuşak dokulu kumaş tarzı bir karbonmuş bende 3m ler gibi çizilen nylonlardan istemiyorum dediğim kaplamayı nereden bulabilirim ? yumuşaklığı iyiyse kapı içlerinide kaplamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

amoleddarkness
02/12/2014, 16:48
Istanbuydaysaniz Aksaray'da aksesuarcilarda her bütçeye göre var

bycene
02/12/2014, 20:15
bende ön cıtayı kaplamak istiyorum evo bıyıgı diye tabir edilen bi bulamadım yapabılen bır yer valla :D

Mert34
02/12/2014, 22:37
Istanbuydaysaniz Aksaray'da aksesuarcilarda her bütçeye göre var

anadolu yakasında bildiğiniz biyer varmı bide ben pek anlamam o işten bana usta bunu yapalım demesi lazım :)

amoleddarkness
02/12/2014, 22:39
Sadece cita ise bence internetten sipariş verip kendiniz kaplayin

amoleddarkness
02/12/2014, 22:39
İnternette detaylı videoları var izleyip kendiniz uygulama yapabilirsiniz :D

Mert34
02/12/2014, 22:40
bende ön cıtayı kaplamak istiyorum evo bıyıgı diye tabir edilen bi bulamadım yapabılen bır yer valla :D

valla bende bulamadım ümraniyede bakmıştım dynamiclerin içi soluk oluyor biraz farklılık katmam lazım :)

Mert34
02/12/2014, 22:42
İnternette detaylı videoları var izleyip kendiniz uygulama yapabilirsiniz :D

ince işlerde hiç güvenmiyorum kendime :) ama söylediğim tip kaplamayı bulursam kendim deneyebilirim

amoleddarkness
02/12/2014, 22:44
ince işlerde hiç güvenmiyorum kendime :) ama söylediğim tip kaplamayı bulursam kendim deneyebilirim
İnanın sandığınızdan kolay. soran arkadaşlarada ben yaptım derken insanın göğsü kabariyor tavsiye ederim :D

Mert34
04/12/2014, 00:34
İnanın sandığınızdan kolay. soran arkadaşlarada ben yaptım derken insanın göğsü kabariyor tavsiye ederim :D

hayli büyük bir parça kaplamak istediğim çıta kaplamayıda tek parça olarak yapmak lazım doğal olarak çok zor işmiş gibi geliyor ben yine ilk aşamayı ustasına yaptırıyım ufak parçaları kendim denerim :)

cemdogu
04/12/2014, 00:49
hayli büyük bir parça kaplamak istediğim çıta kaplamayıda tek parça olarak yapmak lazım doğal olarak çok zor işmiş gibi geliyor ben yine ilk aşamayı ustasına yaptırıyım ufak parçaları kendim denerim :)
İstanbulda bildiğim yok ama cidden gerek te yok.Folyo kaplamaları ustaların şımarıklıkları yüzünden pahalı maliyetlere geliyor böyle ufak işlerde.Araç kaplansa tamam diyecem de...Toplasanız 20 lira malzeme tutacak şeye 100 lira da verilmez..

Folyoyu internetten temin edip kendiniz uygulayın bence..Uygulama için fön makinesi, sert bir kart, bir kaç temizlik malzemesi, mikrofiber bez ve bilindik hırdavat malzemeleri gerekir.

Önce yüzeyi temizleyip köşelere göre bol bıraktığınız yerleri içeri sokarak ısıta ısıta yapıştırırsınız..

Hava kanallı folyo araba kaplamalarında kullanılır.İç aksamda gereksizdir.Oracle üretir o folyoyu bulması zor.Ayrıca pahalıdır...Dokusunu beğendiğiniz herhangi bir folyo kullanabilirsiniz.

Mert34
04/12/2014, 00:53
İstanbulda bildiğim yok ama cidden gerek te yok.Folyo kaplamaları ustaların şımarıklıkları yüzünden pahalı maliyetlere geliyor böyle ufak işlerde.Araç kaplansa tamam diyecem de...Toplasanız 20 lira malzeme tutacak şeye 100 lira da verilmez..

Folyoyu internetten temin edip kendiniz uygulayın bence..Uygulama için fön makinesi, sert bir kart, bir kaç temizlik malzemesi, mikrofiber bez ve bilindik hırdavat malzemeleri gerekir.

Önce yüzeyi temizleyip köşelere göre bol bıraktığınız yerleri içeri sokarak ısıta ısıta yapıştırırsınız..

Hava kanallı folyo araba kaplamalarında kullanılır.İç aksamda gereksizdir.Oracle üretir o folyoyu bulması zor.Ayrıca pahalıdır...Dokusunu beğendiğiniz herhangi bir folyo kullanabilirsiniz.

hiç kaplamalar a bakmadım gittiğim yerlerde dediğim gibi yumuşak dokulu kaplama biliyormusunuz peki internetten almaya kalksam önerebilirmisiniz

Mert34
04/12/2014, 00:59
https://i.hizliresim.com/J7LgXn.jpg (https://hizliresim.com/J7LgXn)

kaplamak istediğim çıta bu birde far düğmelerinin üstündeki devamı tabi çizilip yıpranacak birşey olmasın diyorum

servt
04/04/2016, 00:20
sa arkadaşlar.benim aracın torpidonun üstünde yer alan kısımda bi çizik var.hem o çizik gözükmesin hemde güzel görünsün diye kaplama yaptırmayı düşünüyorum.BURSA da kaplayan yer varsa bildiğiniz numarasını yada adresini gönderir misiniz?