PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kokpit Neon Çalışmam :)

Sayfa : [1] 2

Berkantonlu
03/10/2014, 22:17
Uzun zamandır aklımda olan şeyi bugun yapmak kısmet oldu beğeninize sunulur :)

Berkantonlu
03/10/2014, 22:18
..

emrek8899
03/10/2014, 22:23
Puntoya neon yakışıyor güle güle kullan :)

Berkantonlu
03/10/2014, 22:45
Evet. Turuncu devam ettim resimlerde pek albenili durmuyor fakat gece araca binince insan şaşırıyor �� teşekkürler

okan atak
03/10/2014, 22:47
Neonlardaki madde nasil birsey arasak nediye bulabiliriz peki

byadrenalin
03/10/2014, 22:48
Çok hoş durmuş. Elinize sağlık. Şahsi fikrim vites çerçevesi etrafındaki biraz boğmuş ama.

Kullandığınız malzeme nasıl bir şey ? Nerden temin edebiliriz ? Elektriği nerden aldınız ayrıca ?

Berkantonlu
03/10/2014, 23:01
Vites çevresindeki göğüstekinden biraz fazla parlıyor doğru ama genel olarak kendini ışıltan bişey bunlar çevresine yaymıyolar ışığı o yüzden pek sorun olmadı benim için. Hocam valla iki gündür pendik sanaideyim egzos manifold conta değişti aracın ıslık sesi vardı korktuk turbo diye ama manifold çıktı rahatladık yaptırdık arac uçuyor şuan resmen :) sanaide bir aksesuarcıda denk geldi hocam 1 bucuk metee falan nakitte 25 tl aldım ikisi 50 tl. Uygulamanızı şiddetle öneririm arac en azından içeriden sınıf atladı ��

Berkantonlu
03/10/2014, 23:07
Neon kablo diye geciyor 12 volt çakmaklıktan aldım zaten oraya neler bağlamadımki vitesin içi kablo yumağı oldu resmen koltuk altı ledler torpidodaki ve kolçapın altındaki usp güc portları alayını ordan aldım :) sadece ışıklı led kapı eşiklerim tavandan çekme. 12 volt giriyosun neona ama kendi adaptörü var kendi akımı için ufak bir kutucuk.

SaLDo
04/10/2014, 00:35
On numara beş yıldız olmuş. Çağatay sana da uygulayalım bunu :D

Berkantonlu
04/10/2014, 01:36
ilgilenenler için link veriyim yanlız linkteki düz şekilde bunun birde bıcaklısı yani döşeyeceğiniz yere gömme fazlalığı olanı var :D

Neon Sese Duyarl? 1,5 mt k?rm?z? Neon Kablo GittiGidiyor'da 123896697 (https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/neon-sese-duyarli-1-5-mt-kirmizi-neon-kablo-123896697)

byadrenalin
04/10/2014, 09:04
On numara beş yıldız olmuş. Çağatay sana da uygulayalım bunu :D

Malzemeyi bulursak neden olmasın :) Senin araca bile yapabiliriz sıkıntı yok :) Benim arabanın orjinalinde var gerçi göğüste neon :)

CMasteR
04/10/2014, 13:17
Grande Puntoya uygulayan var mı acaba :)

ensmaden
04/10/2014, 13:24
çok güzel olmuş ama kapılarada devam etmeliydin bence

Berkantonlu
04/10/2014, 13:32
Hocam zaten dün kapı fitillerine doğru bşr gözüm kaymıştı devam etsemmi oradanda diye. Ama şu halliyle yeterli gibi. Fazlada abartmamak gerek :) orijinal göğüs ışığı bana göre çok yetersizdi. Bu şekilde gayet hoş oldu cidden :) tüm dostlara hayırlı bayramlar diliyorummm

ensmaden
04/10/2014, 13:45
bende belki GP ye uygulayabilirim neyle tutturdunuz neonları konsola, yani istenilirse geri sökülebilinirmi.

byadrenalin
04/10/2014, 14:21
Hocam zaten dün kapı fitillerine doğru bşr gözüm kaymıştı devam etsemmi oradanda diye. Ama şu halliyle yeterli gibi. Fazlada abartmamak gerek :) orijinal göğüs ışığı bana göre çok yetersizdi. Bu şekilde gayet hoş oldu cidden :) tüm dostlara hayırlı bayramlar diliyorummm

Malzemeyi bulamazsam sizden kargo aracılığı ile istesem olur mu acaba ? :)

Evet orjinali biraz soluk duruyor. Ona katılıyorum :)

Berkantonlu
04/10/2014, 17:25
Hocam vites çevresindeki düz boru şeklinde göğüstekinin bıcak ilavesi var. Vştestekini körüğün kenarlarına kanala hiçbir malzeme kullanmadan döşeyiverdim :) göğüsteki neon bıcaklı ye tabir ettiğim yani gömme payı var onada hiçbir madde kullanmadan montaj yaptım aslında elektriği dahil 10 dk montaj işlemi var basit yani. İstedğimde hiçbir iz bırakmazsızın 5 2 dakikada sökülebilir şekilde tabi. İnternette hazır şekilde bulabilrisn hatta yukarıds link patlaştım sese duyarlı yor ama ses modülünü iptal edip direkt bğlarsan aynı hesap benimkiyle. Yinede yardımcı olurum tabiki

byadrenalin
04/10/2014, 17:40
Hocam vites çevresindeki düz boru şeklinde göğüstekinin bıcak ilavesi var. Vştestekini körüğün kenarlarına kanala hiçbir malzeme kullanmadan döşeyiverdim :) göğüsteki neon bıcaklı ye tabir ettiğim yani gömme payı var onada hiçbir madde kullanmadan montaj yaptım aslında elektriği dahil 10 dk montaj işlemi var basit yani. İstedğimde hiçbir iz bırakmazsızın 5 2 dakikada sökülebilir şekilde tabi. İnternette hazır şekilde bulabilrisn hatta yukarıds link patlaştım sese duyarlı yor ama ses modülünü iptal edip direkt bğlarsan aynı hesap benimkiyle. Yinede yardımcı olurum tabiki

Biraz bakındım internette de tam olarak bulamadım. Yani şöyle aslında bunların bir çok çeşidi olabilir. Netten aldığım sizin uyguladığınız ile tam olarak aynı olup oraya oturmayabilir. O yüzden sizden göndermenizi rica edebilirim dedim :) Daha önce uygulayan kişinin uyguladığı malzemeyi kullanmak daha mantıklı. Hata payı sıfır :)

Berkantonlu
04/10/2014, 17:51
Tabiki Yardımcı olurum hocam sorun değil.

byadrenalin
04/10/2014, 18:46
Tabiki Yardımcı olurum hocam sorun değil.

Bayramdan sonra uygunluğunuza göre bir irtibat kurarız öyleyse :) Teşekkür ederim :)

byvirus
04/10/2014, 20:13
Emeğinize sağlık hocam

Sent from my iPhone using

Berkantonlu
04/10/2014, 21:48
Tamamdır kardeşim

SekOzzy
17/10/2014, 23:22
selam bunun aç/kapa düğmesi falan var mı?
bir de bu senin kendi kullanmış olduğun neon kabloyla gittigidiyordaki neon kablo aynı mı? bıcaklı falan demişsin de ondan yanlış iş yapmayalım :)

cdogu
17/10/2014, 23:25
selam bunun aç/kapa düğmesi falan var mı?

Tanışma başlığı açsanız daha iyi olur hocam..

Dilenirse yapılabilir,sistemin kendisinde yok mu var mı bilmiyorum

silverback
24/10/2014, 12:01
Hocam inventor kullandiniz mi yoksa Direk cakmakliktan mi aldiniz?

Berkantonlu
24/10/2014, 14:44
Öncelikle aldığım kablonun kendi invertOru zaten üzerinde direkt 12 volt girmiyor lambaya. Bunun dışında aç kapa düğmesi konulabilir tabiki fakat ben parklara bağladığım için haliyle gece yanıyor gündüz parkları kullanmıyorum çünki dolayısıyla bir aç kapa tuşuna gerek kalmıyor. İlaveten iki çeşidi var bir düz hortum şeklide birde bıcaklı diye tabir ettiğim döşeyeceğiniz yere monte için fazlalık bırakılmış şekliyle..bu bahsettiğim şekiller netteki görsellerde belli olmuyor o yüzden en sağlıklısı bir tuningçiden görerek almak ..ben pendik sanaiden bir dükkandan denk geldi almıştım ALan bikaç arkadaşımız daha oldu buradan isteyen olursa yardımcı olurum tabiki. Hatta şuan ön kapılarada beyaz mı çeksem diye Düşünmeye başladım.:)

bycene
24/10/2014, 20:30
Öncelikle aldığım kablonun kendi invertOru zaten üzerinde direkt 12 volt girmiyor lambaya. Bunun dışında aç kapa düğmesi konulabilir tabiki fakat ben parklara bağladığım için haliyle gece yanıyor gündüz parkları kullanmıyorum çünki dolayısıyla bir aç kapa tuşuna gerek kalmıyor. İlaveten iki çeşidi var bir düz hortum şeklide birde bıcaklı diye tabir ettiğim döşeyeceğiniz yere monte için fazlalık bırakılmış şekliyle..bu bahsettiğim şekiller netteki görsellerde belli olmuyor o yüzden en sağlıklısı bir tuningçiden görerek almak ..ben pendik sanaiden bir dükkandan denk geldi almıştım ALan bikaç arkadaşımız daha oldu buradan isteyen olursa yardımcı olurum tabiki. Hatta şuan ön kapılarada beyaz mı çeksem diye Düşünmeye başladım.:)

hocam aklımda olmayan şeyi aklıma soktun iyimi :D

Berkantonlu
24/10/2014, 21:26
olan değişiklik şu ; daha önce aracıma binmiş ve bu işlemden sonra yine aracıma binen kişilerin söyledikelri şeyler acaşp hoşuma gidiyor doğrusu ..bu ne böyleee çok hoşş olmuşş acaip güzel olmuşşş vs vs vs :D sahibinden de mesaj geliyor aracın içi çok hoşuma gitti nasıl yaptınız diye birkaç mesaj geldi vallahi 25 tl lik ufak bir düzenleme ama işte görselde baya hoş bir durum yarattı arac içinde :D kapıalr için beyazları araştırma ve geliştirme aşamasındayım nasıl daha iy durur olur diye bakalım belki onuda yaparım :D

Berkantonlu
24/10/2014, 21:34
Emeğinize sağlık hocam

atlamışım kardeşim çok sağolasın..

sinaga
24/10/2014, 23:05
hocam güle güle kullan. çok güzel olmuş. bir kaç soru sorum var.cevap verirsen makbule geçer.
1. ışık parlaklığı ayarlanabiliyor mu?
2- ivertörü nereye koydunuz?
3-çıkarmak istediğimizde leke kalır mı?
4-kokpit kısmına tek şerit halinde mi çektiniz yoksa 2 parça falan mı? tek şeritten bir uçtan ortaya nasıl kablo götürdünüz?

Berkantonlu
24/10/2014, 23:21
hocam güle güle kullan. çok güzel olmuş. bir kaç soru sorum var.cevap verirsen makbule geçer.
1. ışık parlaklığı ayarlanabiliyor mu?
2- ivertörü nereye koydunuz?
3-çıkarmak istediğimizde leke kalır mı?
4-kokpit kısmına tek şerit halinde mi çektiniz yoksa 2 parça falan mı? tek şeritten bir uçtan ortaya nasıl kablo götürdünüz?

1.ışığın ayarı yok zaten çok rahatsız edici bir durum yaratmıyor hani etrafına ışık saçan bi kablo değil loş duruyor..öyle bir ayarı olsada emin ol kullanmak istemezsin :)

2.göğüsteki kablonun invertorü direkiyoun altında biyere sabitledim..vitesin ordaki vitesin altında biyerde..

3.herhangi yapıştırıcı bir maddeyle montaj yapılmadığından plastiğin ısınıp yanık lekesi yapma ihtimalide olmadığından leke bırakma durumu söz konusu değil..

4.maalesef şerit ledler gibi parçala parçala kullan durumu yok baştan sonra kadar tek parça yani kopardığınız yeri direkt çöpe atıyorsunuz :) elastik olduğu için şekle giriyor dikkat ettiysen soldan başlayıp gstergenin solundan giriyor sağından çıkıp uzayıp devam ediyor..burda biraz da el becerisi devreye giriyor :) ben göstergeye denk gelen yeri güzel bir şekilde gizledim ..hepsi bu

emrek8899
25/10/2014, 00:24
olan değişiklik şu ; daha önce aracıma binmiş ve bu işlemden sonra yine aracıma binen kişilerin söyledikelri şeyler acaşp hoşuma gidiyor doğrusu ..bu ne böyleee çok hoşş olmuşş acaip güzel olmuşşş vs vs vs :D sahibinden de mesaj geliyor aracın içi çok hoşuma gitti nasıl yaptınız diye birkaç mesaj geldi vallahi 25 tl lik ufak bir düzenleme ama işte görselde baya hoş bir durum yarattı arac içinde :D kapıalr için beyazları araştırma ve geliştirme aşamasındayım nasıl daha iy durur olur diye bakalım belki onuda yaparım :D

ben ışıklarda durdurup söylediklerini bilirim turuncu benimki orjinalmi çok güzel duruyor sonradan yapılırmı gibi :D

Berkantonlu
25/10/2014, 00:33
hocam anlamadığım seninkinde de mi böyle bir çalışma var :D anlamadım bi görselini atsan içerinin :D

krm1983
25/10/2014, 08:36
Emeğinize sağlık, güzel durmuş.

iPad 'den aracılığı ile gönderildi

Golbasi
26/10/2014, 13:44
Siyah döşemeye yakışmış ancak vitesin etrafındaki çok abartı olmuş ben olsam sokerdim

Berkantonlu
26/10/2014, 14:02
hocam gece görsen sökmekten vazgeçersin emin ol :)

emrek8899
27/10/2014, 11:42
30213

Yaklaşık 4 ay önce yapıp konuda açmıştım 😄

Yoksul
27/10/2014, 14:22
Uzun zamandır aklımda olan şeyi bugun yapmak kısmet oldu beğeninize sunulur :)

Vites topusuda isik istiyor

Berkantonlu
27/10/2014, 16:37
emre maşşallah aynı şeyleri düşünmüş yapmışız ama cidden bu şekilde göğüs baya şık duruyor sende güle güle kullan yanllız sana bir soru sorucam aracında aux kullanıyomusun ? ben neonları bağladıktan sonra aux ta düz bir sinyal sesi oldu neondan yapıyor ama neden yapıyor çözemedim

emrek8899
27/10/2014, 16:52
emre maşşallah aynı şeyleri düşünmüş yapmışız ama cidden bu şekilde göğüs baya şık duruyor sende güle güle kullan yanllız sana bir soru sorucam aracında aux kullanıyomusun ? ben neonları bağladıktan sonra aux ta düz bir sinyal sesi oldu neondan yapıyor ama neden yapıyor çözemedim

Teşekkür ederim Aux kullanmıyorum ama elektriği aldıgın yerle alakalı olabilir ben direk sigorta kutusundan aldım kontağı açınca yanıyor birde o şekilde dene istersen

Berkantonlu
28/10/2014, 00:22
onuda denedim ama kesmedi birtülü..bide teybin şasesine bakıcam aklıma geldi de bazen tam şase almıyor ondan yapıyor diye hatırlıyorum boya yüzünden bi kazıyım boyasını öyle bi yapayım bakalım sağolsın :)

sametakca1982
28/10/2014, 11:07
çok güzel bir çalışma olmuş

Berkantonlu
28/10/2014, 14:50
çok güzel bir çalışma olmuş

Teşekkürler :)

byadrenalin
28/10/2014, 17:54
Şöyle bir site buldum nette. Senin kullandığın kablodan satıyorlar. Fakat kafama takılan senin kullandığın kablo 3.2 mm mi yoksa 5 mi ? :)

https://www.neonkablo.net/Sayfalar.asp?id=26&islem=Urunler
https://www.neonkablo.net/Sayfalar.asp?id=27&islem=Urunler

Berkantonlu
28/10/2014, 18:39
ona hiç dikakt etmedim hocam ya..standartlar 3.2 olabilir ama sanırım

Berkantonlu
28/10/2014, 18:41
bu arada aldığım yere gidip bundan 10-15 adet getirtebilirmi diye sordum isteyen arkadaşımız fazlalştı neden se :) duruma göre burdan haber eder yada yerini söylerim almak isteyen arkadaşımız olursa gidip alabilsin diye

byadrenalin
28/10/2014, 18:45
bu arada aldığım yere gidip bundan 10-15 adet getirtebilirmi diye sordum isteyen arkadaşımız fazlalştı neden se :) duruma göre burdan haber eder yada yerini söylerim almak isteyen arkadaşımız olursa gidip alabilsin diye

Getirsin getirsin :) Bana da standartı 3.2 gibi geliyor ama yine de insan internete güvenemiyor ki :)

Berkantonlu
28/10/2014, 21:45
bakalım hocam getirebilirse zaten haber edicem buradan

GPEMREE
29/10/2014, 06:24
Mrb. Bunu grande puntolara uygulamak mumkun mu acaba?

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

Berkantonlu
29/10/2014, 16:31
uygun yerlerine uygulamak mümkün dün bir konuda gp ye yapmış bir arkadaşa denk gelmiştim ama şuan bulamadım konuyu..gp lerde göğüsün sağında çıkan bir çıta var o çıtayı çıkarıp yada çıtanın dibine döşeyip uygulamak mümkün

GPEMREE
29/10/2014, 18:33
Evo daki kadar guzel olacagini tahmin etmiyorum ama gorduyseniz eger sizce nasil duruyordu?

byadrenalin
29/10/2014, 19:13
Konu bu sanırım. Arkadaş göğüsün altındaki çıtanın altına uygulamış.

https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/44910-beyaz-mavi-led-calismam-proje-bitti.html

Berkantonlu
29/10/2014, 20:26
Buydu evet sağolasın çağatay.ışık sistemi düşünenler gp ciler için iyi bir konu ben bakalım kapılara niyetlendim sonunda karar verdim beyaz neon çekicem :)

yusufagcatr
06/11/2014, 14:21
Bende bu uygulamayı yapmak isteyenlerdenim ama aklıma takılan bir soru var ve sizinle paylaşmak istedim; malum şuan bile birçok kullandığımız cihazlardaki invertörlerin ortak noktası ısınması,hatta bazıları yaz aylarında el sürülmeyecek duruma bile gelebiliyor.Peki bu neonlar için kullandığımız invertörler araç içinde belli bir süre sonra sıkıntı yapar mı?

byadrenalin
06/11/2014, 15:50
Yok mu adamdan haber :)

Berkantonlu
06/11/2014, 16:40
ısınma yapmıyolar bir sıkıntı yok ama şuan çözemediğim bir durum var..bu neonları bağladıktan sonra aux menümde tiz bir düz sinyal sesi mevcut altta :D bakalım daha zaman ayıramadım halledersem güzel olucak..

emrek8899
06/11/2014, 16:46
Bende bu uygulamayı yapmak isteyenlerdenim ama aklıma takılan bir soru var ve sizinle paylaşmak istedim; malum şuan bile birçok kullandığımız cihazlardaki invertörlerin ortak noktası ısınması,hatta bazıları yaz aylarında el sürülmeyecek duruma bile gelebiliyor.Peki bu neonlar için kullandığımız invertörler araç içinde belli bir süre sonra sıkıntı yapar mı?

Bendeki invertör ısınıyor özelliklede yazın baya sıcak ama rahatsız etmiyor zaten ısınmadan çalışan bi invertör henüz görmedim neolarda ısınma söz konus değil

Gcali
09/11/2014, 16:48
Öncelikle merhaba foruma üye oldum fakat girmeye yeni nasip oldu , neon aydınlatmayı yaklasık 1 seneye yakındır aracımda kullanıyorum , çok hoş duruyor bunların daha ince fitilli olanı ve kırmızısını kullanırsanız aracın aydınlatmasıyla aynı rengi yakalarsınız kırmızı kadran rengiyle gösterge aydınlatması arası bir renk neredeyse 100 100 uyumlu turuncu bir müddet sonra açılıyor ve hoş olmuyor, yinede güle güle kullan :)

byadrenalin
09/11/2014, 20:50
Öncelikle merhaba foruma üye oldum fakat girmeye yeni nasip oldu , neon aydınlatmayı yaklasık 1 seneye yakındır aracımda kullanıyorum , çok hoş duruyor bunların daha ince fitilli olanı ve kırmızısını kullanırsanız aracın aydınlatmasıyla aynı rengi yakalarsınız kırmızı kadran rengiyle gösterge aydınlatması arası bir renk neredeyse 100 100 uyumlu turuncu bir müddet sonra açılıyor ve hoş olmuyor, yinede güle güle kullan :)

Bir de bunu temin edebileceğimiz bir yer bilsek :)

Berkantonlu
09/11/2014, 21:15

benm kullandığım renk tam olarak aracın mevcut turuncu renginin birebir aynısı hocam sonradan açılma falan öz konusu değil zaten bir renk uyumsuzluğu olsa direkt iptal ederdim bende sevmem çünki :) teşekkür ederimm senin çalışmanıda görmek isteriz bir fikir edinebilirz belki extra dan

Berkantonlu
09/11/2014, 21:18
isteyen talep eden bir hayli çok gerek buradan gerekse sahibindendeki aracın ilanından mesajlar geliyor ..arkadaşlar benim aldığım yeri söyleyim gerisi size kalsın :) pendik köprüsünden aşağaya doğru ilk sağdan sanaiye giriliyor..sağ sırada zaten birtane aksesuarcı var şafak otonun birkç dükkan yanı..içeri giriyosunuz en soldaki standlarda bu neonların rengarenk çeşitlerini görüyorsunuz :D fiyat etikette 30 tl nakitte 25 tl

Berkantonlu
09/11/2014, 23:42
benim kullandığım malzemenin aynısı budur arkadaşalar yanlız bu sadece göğüs için yani benm bıcaklı diye tabir ettiğim :D vites çevresi için bıcaksız yani düz boru şeklindekiler..

Flexible TURUNCU Tube Neon Kablo 2 Metre - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 185466782 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-flexible-turuncu-tube-neon-kablo-2-metre-185466782/detay)

Berkantonlu
09/11/2014, 23:43
elinde bundan olan varsa alan olursa anadolu yakasından özellikle alan olursa uygun birgün montajını ben yapar bir çayını içerim :D

byadrenalin
09/11/2014, 23:52
Bu linkteki seninkinin aynısı dimi kardeşim ? Eğer öyleyse hemen alacağım şimdi kredi kartıyla :)

Berkantonlu
10/11/2014, 00:03
şekil olarak aynı marka olarak farklı:D yada sen dur çağatay alma bişey şimdi ben en iyisi alığımın resmini çekeyimde onu paylaşayım daha sağlıklı olsun heyecan yapma şuan :D

Berkantonlu
10/11/2014, 00:03
renkte ton farklılığı falan filan olur simdi yanlış bişey olmasın

byadrenalin
10/11/2014, 00:05
renkte ton farklılığı falan filan olur simdi yanlış bişey olmasın

haha. Sen aldığının fotosunu nasıl çekeceksin. Sökme araçtan boşu boşuna :)

Berkantonlu
10/11/2014, 00:05
paketine bakıcam ne marka diye zaten aractakini çeksemde bi anlamı olmazki yarın bir ara gidip bakıcam hem çekerim hem getirmişmi bakarım haber ederim isteyen baya arkadaş var hayrına yapalım bari :D

byadrenalin
10/11/2014, 00:08
Süpersin valla :) Keşke buluşmaya sende katılsaydın :)

Berkantonlu
10/11/2014, 00:16
neredeki beylikdüzümü

byadrenalin
10/11/2014, 00:18
neredeki beylikdüzümü

Çorluya gittik :) Velimeşe koruluğuna. Konuyu hiç takip etmedin mi :) Güzel oldu. Yedik içtik makara falan yaptık :)

Berkantonlu
10/11/2014, 00:22
Çorluya gittik :) Velimeşe koruluğuna. Konuyu hiç takip etmedin mi :) Güzel oldu. Yedik içtik makara falan yaptık :)

biliyorum evet çorlu buluşmasını... bir ayı gecti galiba bi iş için gitme şansım olmuştu bir arkadaşımla çorluya :D benim işleirm çok yoğun oluyor özelliklede haftasonları eve bile gidemediğim oluyor birgün artık istanbulda bir buluşma olursa elbette katılmayı çok istiyorum
,
yarın ben şu neona bir bakayım bu konuyu bir karara bağlayalım alayım 10-15 tane getirirse adam da hem buluşma hem montaj birgün ayarlarız anadolu yakasında güzel olur sanki :)

byadrenalin
10/11/2014, 08:23
biliyorum evet çorlu buluşmasını... bir ayı gecti galiba bi iş için gitme şansım olmuştu bir arkadaşımla çorluya :D benim işleirm çok yoğun oluyor özelliklede haftasonları eve bile gidemediğim oluyor birgün artık istanbulda bir buluşma olursa elbette katılmayı çok istiyorum
,
yarın ben şu neona bir bakayım bu konuyu bir karara bağlayalım alayım 10-15 tane getirirse adam da hem buluşma hem montaj birgün ayarlarız anadolu yakasında güzel olur sanki :)

Aynen kardeşim. İlkbahar gibi bir buluşma düzenlemeyi planlıyoruz :)

chargen83
10/11/2014, 08:26
Arkadaşlar astra team de bunu uygulamşlar. ordaki arkadaşlar, fındıklı modacar demişti, istanbulda findikli olarak düşündüm ben modacar ın sitesinde de var, 30 tl metresi...

hoksi
10/11/2014, 18:56
Vites çevresi hariç güzel

Berkantonlu
11/11/2014, 17:45
Evet Arkadaşlar..Bugun Aksesuarcıma Gittim Ve Kullandığım Kablodan Toplu Olarak getirebileceğini yanımda toptancısını arayarak belirtti..Yarın akşam arayıp net bir sipariş vericem ve birkaç gün sonra getirtecek..Şimdi ürün35 tl olmuş öncelikle.. nakitte 30 a alacağım..bugun de bir tane vardı aldım ve akşam forumdan bir arkadaşımıza uygulamasını yapıcam bakalım :) ürün hakkında söylemem gereken birkaç şey var.öncelikle uygulamada araca verilecek hiçbir zarar söz konusu değil.kablonun ışık rengi araclarımınızın rengiyle birebir aynı..aynı zamanda göz yorulması vs vs vs söz konusu dahi değil çünki etrafına değil sadece kendini ışıltan bişey bu :D gayet loş şık bir şekilde ben buradayım diyor :)

resimlerini paylaşıyorum yarına kadar net bir şekilde isteyen arkadaşım kaç tane olursa gidip o kadar alacağım ...aldığım neyse aynen o fiyat bu konuda çok titizim yanlış anlaşılma sakın olmasın sadece ilgi görmesi ve benimde iyi niyetim ile el koyduğum bir konu haline geldi hepsi bu..istanbuldan isteyen arkadaşlarım olursa ufak bir buluşma şeklinde hem sohbet hem montaj güzel olur diye düşünüyorum yarına kadar 10-15 kişi isterse bu mesajımın altına yorum değil net bir şekilde istediğini belirtici mesaj yorum yaparsa sevinirim..bu arada 4 adet kendime sipariş vericem aynı kabloyu 4 kapıyada monte etmeye kadar verdim hafatasonu halledicem inşallah :D ürünün resimlerini ekte paylaşıyorum benim kullandığımın birebiridir..

byadrenalin
11/11/2014, 18:34
Kardeşim ben kesinlikle istiyorum :)

cdogu
11/11/2014, 19:00
Berkant abim,kapılara taktığın neonları direnç ile kısmanı tavsiye ederim. Öbür türlü ön panel ile birlikte çok fazla ışık yayacak ve rahatsız edebilecek.

Hayırlara vesile olsun bu arada,arkadaşlara ulaştırma çaban da takdir edilesi :)

Berkantonlu
11/11/2014, 21:11
Berkant abim,kapılara taktığın neonları direnç ile kısmanı tavsiye ederim. Öbür türlü ön panel ile birlikte çok fazla ışık yayacak ve rahatsız edebilecek.

Hayırlara vesile olsun bu arada,arkadaşlara ulaştırma çaban da takdir edilesi :)

Cenk Tekrar söylüyorumm D: Benim Kullandığım Malzeme Işık Yaymıyor 2 Cm Ötesini Dahi Aydınlatmıyor Kendine Hayrı var derlerya işte o hesaP :d Ama eşekkrler yinede uyarın uygulamayı farklı neonlarla yapanlar için aydınlatıcı olacaktır :D

Berkantonlu
11/11/2014, 21:13
Kardeşim ben kesinlikle istiyorum :)

Varan 1 :D Not alıyorum kardeşim yarın akşama kadar kaç tane olucak bakalım :)

Berkantonlu
11/11/2014, 22:54
Hani İsteyenler Neredee..D: bu arada forumdan cemil arkadaşımınızın aracına montajı bu akşam yaptık güle güle kullansın Gayet güzel Oldu..

fethican
11/11/2014, 23:05
Neon kablo diye geciyor 12 volt çakmaklıktan aldım zaten oraya neler bağlamadımki vitesin içi kablo yumağı oldu resmen koltuk altı ledler torpidodaki ve kolçapın altındaki usp güc portları alayını ordan aldım :) sadece ışıklı led kapı eşiklerim tavandan çekme. 12 volt giriyosun neona ama kendi adaptörü var kendi akımı için ufak bir kutucuk.

hocam resimde fark ettim bu mp3 nasıl bağladın anlatır mısın biraz lütfen bende yapmak istiyordum ne zamandır.

Berkantonlu
11/11/2014, 23:10
hocam resimde fark ettim bu mp3 nasıl bağladın anlatır mısın biraz lütfen bende yapmak istiyordum ne zamandır.

anlamadım hocam ne mp3 ü :D

fethican
11/11/2014, 23:17
anlamadım hocam ne mp3 ü :D

konunun ilk mesajındaki resimlerde gördüm tam çakmaklığın yanında yeşil olan mp3 değil mi?

Evolution37
11/11/2014, 23:18
Baskan bu neonlardan bende istiyorum ozeldende ayrica yaziyorum :)

Berkantonlu
11/11/2014, 23:26
Baskan bu neonlardan bende istiyorum ozeldende ayrica yaziyorum :)

Varan 2 D:tamamdır

Berkantonlu
11/11/2014, 23:26
konunun ilk mesajındaki resimlerde gördüm tam çakmaklığın yanında yeşil olan mp3 değil mi?

he evet hocam mp3 player ama kullanmıyorum duruyor öyle orda sadece :D aux bağlantısı kullanıyorum genelde :)

Berkantonlu
11/11/2014, 23:28
Arkadaşlar bahsettiğim gibi 10-15 adete ulaşırsak haftasonu bir buluşma ayarlayıp hem montaj hem tanışma sohbet güzel bir gün geçirmek amacım..yarın akşama kadar özellikle istanbuldan isteyen arkdaşlarım belirtirlerse sevinirm

chargen83
12/11/2014, 00:16
Berkant arkadaşım linea için de oluyorsa bana da bir tane yazar misin, sanirim pendikte ikamet ediyorsun pazar günü pendikte olacağım belki montajda yardimci olursun.

Berkantonlu
12/11/2014, 00:20
hocam linea ile evo göğsü aynı diye biliyorum yeni lineada tabi..böyleyse tabiki yardımcı olurum sanada.ekliyorum senide..varan 3 :D

bycene
12/11/2014, 01:33
Hani İsteyenler Neredee..D: bu arada forumdan cemil arkadaşımınızın aracına montajı bu akşam yaptık güle güle kullansın Gayet güzel Oldu..

selam arkadaşlar bu akşam berkant arkadaşımıza uğradım saolsun gündüz 16 sıralarında aradım saat 17 de tekrar dönüş yaptı yüksek hızda ve uygulama için gerekli olan malzemen hazır hem bi çay ısmarlıyım hem neon çalışmasını yerınde yapayım dedi bayrampaşadan çıktım ataşehire geze geze hem tanısmak hem çalışmayı uygulamak için yola cıktım ve 10 dakıkalık bir çalışma ardından gerçekten bu maliyete harika bir uygulama oldu çayımızıda içtik ufaktan bir sohbet ardından tekrardan ayrıldım emeği için berkan arkadaşıma teşekkür ederım unutmadan birde yan sinyalleride beyaz ampul taktı oda süper durdu :D :)

Berkantonlu
12/11/2014, 02:48
selam arkadaşlar bu akşam berkant arkadaşımıza uğradım saolsun gündüz 16 sıralarında aradım saat 17 de tekrar dönüş yaptı yüksek hızda ve uygulama için gerekli olan malzemen hazır hem bi çay ısmarlıyım hem neon çalışmasını yerınde yapayım dedi bayrampaşadan çıktım ataşehire geze geze hem tanısmak hem çalışmayı uygulamak için yola cıktım ve 10 dakıkalık bir çalışma ardından gerçekten bu maliyete harika bir uygulama oldu çayımızıda içtik ufaktan bir sohbet ardından tekrardan ayrıldım emeği için berkan arkadaşıma teşekkür ederım unutmadan birde yan sinyalleride beyaz ampul taktı oda süper durdu :D :)

güle güle kullan güzel kardeşim her zaman her arkadaşıma yardımım dokunur fırsat oldukça..bir buluşma yaparsakta koltuk altıyla vites çevresinide hallederiz inşallah :) resimdede kötü çıkmışım ayrıca :D

chargen83
12/11/2014, 06:42
Berkant arkadaşım benim linea bir önceki kasa sizim evo göğsüyle ayni değil acaba ona nasil birsey yapabiliriz.

GPEMREE
12/11/2014, 07:29
hocam linea ile evo göğsü aynı diye biliyorum yeni lineada tabi..böyleyse tabiki yardımcı olurum sanada.ekliyorum senide..varan 3 :D

Valla GP ye de guzel bisiler yapabiliriz dersen ben de almak isterim 😊

Berkantonlu
12/11/2014, 13:05
gp nin göğsüne pek uygun değil benm kullandıüım malzeme ..farklı bir neonla bişeyler yapılabilir ama şimdi ona da girme istemiyorum açıkçsı hazır evo kalıbı varken :)

GPEMREE
12/11/2014, 13:20
İyi bakalim canin sagolsun 😊

SiyanInci
12/11/2014, 13:25

Her şey çok güzelde ,
Ben anlayamadım yahu bu icatı nasıl döşeyeceğimizi .
Hadi döşedik , nası elektrik alacak ..
Ben ses duyarlı olmasını istiyorum şahsen , sese duyarlıda herhangi bir elektirk montaj gerektirmez diyor bir kaç yerde ..
Biraz aydınlatır mısın beni lütfen Berkant ,

Berkantonlu
12/11/2014, 15:04
Her şey çok güzelde ,
Ben ses duyarlı olmasını istiyorum şahsen , sese duyarlıda herhangi bir elektirk montaj gerektirmez diyor bir kaç yerde ..

Sese duyarlıyı tavsiyE etmem hocam çok saçma durur en mantıklı montaj şekli benim yaptığım gibi ön göğüse boylu boyunca uzatmak elektriiğide çakmaklıktan parklara bağlamak Bu şekilde renkte birebir aynı olduğu için çok orijinal duruyor

Berkantonlu
12/11/2014, 15:06
Her şey çok güzelde ,

Ayrıca sipariş bekliyorum muatafa haftasonu ufak bir buluşma montaj sohbet falan istersen sanada getirtiyim birtane montajını yaparım ben basit tir montajı

Berkantonlu
12/11/2014, 15:07
Akşama kadar zaman var isteyen ve haftaosnu müsait olupta anadolu yakasına gelebilicek arkadaşlarım istediklerini belirtsinler lütfen

byadrenalin
12/11/2014, 15:34
Pazar günü olursa hem muhabbet için hemde montaj için gelebilirim :) Kendimde yaparım gerçi ama ufak bir buluşma tarzı bir şey olursa hem eğlenmiş oluruz :)

darktiger
12/11/2014, 15:53
kaçabilirsem bende uğrarım yanınıza pazar günü

Berkantonlu
12/11/2014, 16:24
O zaman Pazar Günü Pendik Sahilde Pazar Yerinin Kurulduğu Büyük Yerde Saat 12 Ne dersiniz ?

byadrenalin
12/11/2014, 19:24
Ben oraları pek bilmiyorum açıkcası. Yer uygunsa eğer açık adres yazarsan navigasyona yazar gelirim ancak :) Taner abi katılırsan süper olur :)

darktiger
12/11/2014, 22:56
Cok isterim gelmeyi. 2.kopruden gectinmi hic biryere sapmadan yolu bitiriyorsun bostanci tabelasindan e5 e baglaniyorsun yol aciksa 10 dk sonra pendik sapagindan cikiyorsun yol cok basit google mapten de bir bakarsin yine yollara pazar sabah bos olur.

Berkantonlu
12/11/2014, 23:03
Evet Arkadaşlar..Net Olalım Ona Göre Gidip Yarın Malzemeleri Sipariş Vericem Cumaya Kadar Alırım Pazarda Buluşmamızı Yaparız..Pendik Sahil Pazar Yeri..E-5 Pendik Köprüsünden Direkt Aşağaya İniyosunuz Sahil Tabelasını takip Edip..Sahile Çıktığınızda Zaten İdonun İskelesini göreceksiniz..Tuzla Yönüne Döndüğünüzde SOlda Büyük Çadırları Görmemeniz İmkansız Zaten ..Kime Sorsanız Gösterirrr :D

Bu Arada Buluşma İçin Ayrı Bir Konu Açıyorum '' Büyük İstanbul Buluşması.Ve Neon uygulaması ''

Sizlerden ricam o konu ya sadece neon istyrm ve geleceğim veya neon istemiyorum geleceğim şekince mesajları tekrar eklerlerse bende net hareket ediyim..Konu Biraz Karışık Bir Hal Aldı Takip Edemiyorum :)Neon İstemeyip Gelecek Arkadaşalrımızıda MutlkAka Bekliyoruzzzz Pazar Saaat 12 Uygun Bence..

BuluŞmadan SOnra Herkesin Aracının Ön Göğsünü Çekicem Fiat İtalya'ya Mail Atıcam Standart Donanıma Koysunlar Bir Şekilde :D

byadrenalin
13/11/2014, 08:09
Kardeşim ben yine de bana açık adres yazman da kararlıyım. Falanca sokak cadde no bilmem kaç falan diye :D Ben yol konusunda çok özürlüyüm. Kendi mahallesinde kaybolan bir adamım :D

Berkantonlu
13/11/2014, 14:51
Kardeşim ben yine de bana açık adres yazman da kararlıyım. Falanca sokak cadde no bilmem kaç falan diye :D Ben yol konusunda çok özürlüyüm. Kendi mahallesinde kaybolan bir adamım :D

Açık adresi yazıuorum. Pendik sahil yolu büyük pazar yeri istanbul :D

byadrenalin
13/11/2014, 16:01
Açık adresi yazıuorum. Pendik sahil yolu büyük pazar yeri istanbul :D

Kardeşim navigasyon öyle bulmaz :D Açık adres lazım çok açık olandan :D sokak cadde falan :D Semt :D

darktiger
13/11/2014, 17:58
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10524565_855073961203757_1448363983548957262_n.jpg ?oh=7253c5cff60c6594e49db729b1642f7d&oe=551DE8FB

byadrenalin
13/11/2014, 23:01
hahahaha :D Süpersin Taner abi :D

darktiger
13/11/2014, 23:17
Artik bulursun dimi :) saka bi yana hava güzel olursa pendik sahil bayağı renkli oluyor. Bir süru yeni kafeler açıldı adalar manzaralı kahve içmek zevkli olur

Berkantonlu
19/11/2014, 22:09
arkadaşalar..buluşma kısmet olmadı ne yazıkki :( istanbula da döndüm ve gidip neonlardan 4 adet kendime 4 adette extra aldım.yarın yada haftasonu inşallah tüm kapılara çekicem neonları...elimde 4 adet mevcut aldığım fiyattan istanbuldan isteyen arkadaşıma elden veririm..35 tl normal fyatı nakitte 30 a aldım...isteyen arkadaşlarım bana mesaj atsınlar iyi akşamlar

Berkantonlu
20/11/2014, 01:32
kaldı 3 adet D:

halils2
20/11/2014, 01:36
bunların her biri 1 kapıya mı yoksa 4 kapıya da yetiyor mu???

ecuadorm
20/11/2014, 07:37
Bir paket ön konsol icin yeterli mi? Eğer yeterliyse bende bir paket almak isterim sizden istanbuldayim.

Berkantonlu
20/11/2014, 14:54
Bir paket ön konsol icin yeterli mi? Eğer yeterliyse bende bir paket almak isterim sizden istanbuldayim.

1 adet yeterli hocam ön göğüs için. Pazar günü birkaç arkadaşla buluşucaz o gün anadolu yakasında sececeğimiz yere gelebilrsen montajınıda yapmış oluruz. Birtane sana ayırdım

Berkantonlu
20/11/2014, 14:55
bunların her biri 1 kapıya mı yoksa 4 kapıya da yetiyor mu???

Hepsi tek kuLlanımlık hocam. Yani her kapı için ayrı ayrı lazım 4 adet. Göğüs için 1 adet yetiy

ecuadorm
20/11/2014, 14:56
1 adet yeterli hocam ön göğüs için. Pazar günü birkaç arkadaşla buluşucaz o gün anadolu yakasında sececeğimiz yere gelebilrsen montajınıda yapmış oluruz. Birtane sana ayırdım
Teşekkür ederim. Ücretini isterseniz hesabiniza havale/eft yapabilirim. Pazar günü planim yok. Onemli bir durum olmaz ise yanınızda olacagim. Mekani biliyorum.

Iletisim bilgilerini mesaj attim size.

Berkantonlu
20/11/2014, 21:59
2 adet kaldı arkadaşlar..buluşma günü olarak pazar saat 2-3 civarı ümraniye meydan real ikea sizlere uygunmudur ? Şuan 4 -5 punto olduk :) neonların montajını ve cemil kardeşimin koltuk altı led montajını gönülden yapıcam size :) yanlız biriniz gelirken bi termos getirsin çaysız sohbetiz kalmayalım orada :D farklı montaj fikirleri işleri olan arkadaşalrada yardımcı olmaya çalılıcam

ecuadorm
20/11/2014, 22:01
2 adet kaldı arkadaşlar..buluşma günü olarak pazar saat 2-3 civarı ümraniye meydan real ikea sizlere uygunmudur ? Şuan 4 -5 punto olduk :) neonların montajını ve cemil kardeşimin koltuk altı led montajını gönülden yapıcam size :) yanlız biriniz gelirken bi termos getirsin çaysız sohbetiz kalmayalım orada :D farklı montaj fikirleri işleri olan arkadaşalrada yardımcı olmaya çalılıcam
Saat ve mekan bana uygun, lakin evde büyük termos yok sadece termos bardak var :)

Berkantonlu
20/11/2014, 22:06
çay işin şakası mesut bey oradan hallderiz :D pazar görüşmek üzere 1 neon sizde bir neon çağatayda ..kaldı 2 adet ..

bycene
20/11/2014, 22:48
konu dısında olucakta ne yaptın berkant kapı neonlarını halletinmi bi goreım merak ediyorum :D

Berkantonlu
20/11/2014, 22:59
konu dısında olucakta ne yaptın berkant kapı neonlarını halletinmi bi goreım merak ediyorum :D

yok kardeşim pztesi kuaföre vericem gördün kılıflar leş gibikapılar özellikle :D adam gibi bi kuaförü yapıldıktan sonra haftaiçi birgün halledicem bakalım senin ledleride pazar gelirsen halledelim bitsin :D

Berkantonlu
20/11/2014, 23:41
arkadaşlar pazar saaat 3 te bahsettiğim yerde olacağım bu benim numaram gelecek arkadaşlrım o gün bu nodan bana ulaşablirler 532 420 36 21 görüşmek üzere

Next41
21/11/2014, 00:07
Güle güle kullanın.

Berkantonlu
21/11/2014, 13:34
Güle güle kullanın.

teşkekrlerr.

Berkantonlu
21/11/2014, 13:36
2 adet neonn boşta arkadaşlar gelmek isteyen gelipte neon isteyenler belirtsin lütfen pazar saaat 2-3 ümraniye meydan avm ikea real falan olduğu yer..bekelrizz. :D

Berkantonlu
21/11/2014, 14:03
1 neon kaldı arkadaşlar

darktiger
21/11/2014, 14:30
berkant kardeşim bir aksilik olmazsa 5 dk da olsa yanınıza uğramaya çalışıcam ama pazar günü seninde bildiğin üzere meydan avm çok kalabalık oluyor otoparkta nasıl yerbulucaz?

Berkantonlu
21/11/2014, 15:16
berkant kardeşim bir aksilik olmazsa 5 dk da olsa yanınıza uğramaya çalışıcam ama pazar günü seninde bildiğin üzere meydan avm çok kalabalık oluyor otoparkta nasıl yerbulucaz?

haklısınız hocam kalabalık oluyor düşündümde bunu...ama alt otaparkta yer buluruz mutlaka olmadı kapalı otoparkta biryer buluruz merak etmeyin :)

jreet
21/11/2014, 15:53
süper yakışmış 1 haftadır tekrar tekrar bakıyorm fotolara kısmet olursa bi yaptırm diyorum :)

Berkantonlu
21/11/2014, 16:00
süper yakışmış 1 haftadır tekrar tekrar bakıyorm fotolara kısmet olursa bi yaptırm diyorum :)

ist olsaydın haftasonu seninkini de hallederdik kardeşim..

ecuadorm
21/11/2014, 16:02
Hocam bu arada ben vites kısmı içinde istemistim. Bana 2 tane mi ayirdiniz? Yoksa vitesin malzemesini ayrica mi alacaksınız? O kismin malzemesi farkliydi çünkü.

Berkantonlu
21/11/2014, 16:10
Hocam bu arada ben vites kısmı içinde istemistim. Bana 2 tane mi ayirdiniz? Yoksa vitesin malzemesini ayrica mi alacaksınız? O kismin malzemesi farkliydi çünkü.

göğüsünki fitilli vtes fitilsiz sizden haber bekledim gündüz ama dönmeyince kaldı yarın gidip bakıcam var ise bir tane alırım hem vites hem göğüsü pazar hallederiz olurmu hocam

ecuadorm
21/11/2014, 16:11
Ben size hemen mesaj yazmistim sanirim görmediniz.

Mesaj kutunuza bakabikir misiniz?

Birde onun ucreti ne kadardi acaba bilginiz var mı?

Berkantonlu
21/11/2014, 16:41
Ben size hemen mesaj yazmistim sanirim görmediniz.

Mesaj kutunuza bakabikir misiniz?

Birde onun ucreti ne kadardi acaba bilginiz var mı?

mesaj attım hocam gittimi gitmedimi çözemdim azıyım dedim fiyatı aynı onunda istersen yarın gidip bakım varsa alırım pazar ikinide hallederiz

Berkantonlu
21/11/2014, 17:03
arkadaşlar 1 adet kaldı elimde...pazar saat 2- 3 gibi ümraniye meydan avm de olucaz neon isteyen istemeyen herkesi bekliyoruz...muhtemelen ikeanın kapalı otoparkına giricez :) rahat rahat sohbetimizi montajımıızı yaparız görşmekk üzeree

jreet
21/11/2014, 17:17
ist olsaydın haftasonu seninkini de hallederdik kardeşim..

kısmet artık teşekkür ederim yinede

chargen83
21/11/2014, 18:13
Berant arkadasim 2008 linea var bende eski göğüsten ama ona takabilir miyiz acaba eger olursa bende ordayim kaldı ki yine ordayim pazar 1 de linea fun bulusmamiz var ümraniye mesire alaninda ama benim araca gore uydursak çok güzel olur

Berkantonlu
21/11/2014, 18:23
Berant arkadasim 2008 linea var bende eski göğüsten ama ona takabilir miyiz acaba eger olursa bende ordayim kaldı ki yine ordayim pazar 1 de linea fun bulusmamiz var ümraniye mesire alaninda ama benim araca gore uydursak çok güzel olur

hocam şimdi bu neonda kes biç kullan olmadığı için eski kokpitte evodaki gibi durmaz heralde ama bi şekil düşünür uydururuz illaki son birtaneyi sana ayırıyorum o zaman ...daha isteyen olursa yarın gün içine kadar gidip alabilirmde var ise arkadaşlar..

chargen83
21/11/2014, 19:08
hocam şimdi bu neonda kes biç kullan olmadığı için eski kokpitte evodaki gibi durmaz heralde ama bi şekil düşünür uydururuz illaki son birtaneyi sana ayırıyorum o zaman ...daha isteyen olursa yarın gün içine kadar gidip alabilirmde var ise arkadaşlar..

Tirnakli olmasindan dolayi sanirim biraz sıkıntı olur, normal olsa direk bir şekilde yapıştırırız.

Berkantonlu
21/11/2014, 22:06
Tirnakli olmasindan dolayi sanirim biraz sıkıntı olur, normal olsa direk bir şekilde yapıştırırız.

yapıştırmaya olmaz hocam ama denemeden de karar vermeyelim bence :D görüp birşeyler uyudurulabilinir kanımca

byadrenalin
22/11/2014, 08:28
2-3 gibi değil de şunu 4 falan yapsak. Ben bu gece nöbetçiyim. Sabah 8 de gidicem eve. En azından birazcık uyayım :)

Berkantonlu
22/11/2014, 14:24
2-3 gibi değil de şunu 4 falan yapsak. Ben bu gece nöbetçiyim. Sabah 8 de gidicem eve. En azından birazcık uyayım :)

sen 4e doğru gel kardeşim en son seninkini yaparız o zaman telim konuda mevcut ulaşırsın gelmeden..

Evolution37
22/11/2014, 17:13
Benim neonum hazirmidir acep :))

Berkantonlu
22/11/2014, 18:39
Benim neonum hazirmidir acep :))

Hazır hocam zaten bitti galiba :D 5324203621

Benim numaram..biraz erken gidebilirsem kapalı otoparkta yer tespiti yapıcam boşbiryer bulucam iletişime gecelim.neon şart değil katılmak isteyen atkadaşlarımızıda bekliyorzz :) Yarın görüşmek üZeree

Evolution37
22/11/2014, 19:22
Hazır hocam zaten bitti galiba :D 5324203621

Benim numaram..biraz erken gidebilirsem kapalı otoparkta yer tespiti yapıcam boşbiryer bulucam iletişime gecelim.neon şart değil katılmak isteyen atkadaşlarımızıda bekliyorzz :) Yarın görüşmek üZeree

Tamam abicim kaydettim numarani bende sana numarami yazmistim zaten en gec 3:30 gibi katilirim size. Anadolu yakasini bir gram olsun bilmiyorum navigasyona yazip gelicem erken cikarim yola ama kaybolma ihtimalim oldugu icin en gec 3:30 diyorum :) yarin gorusmek uzere herkese hayirli aksamlar :)

Berkantonlu
22/11/2014, 19:56
Tamam abicim kaydettim numarani bende sana numarami yazmistim zaten en gec 3:30 gibi katilirim size. Anadolu yakasini bir gram olsun bilmiyorum navigasyona yazip gelicem erken cikarim yola ama kaybolma ihtimalim oldugu icin en gec 3:30 diyorum :) yarin gorusmek uzere herkese hayirli aksamlar :)

Ümraniye ikea. Zaten koca anadolu yakasında bitane var ona göre adresini gir Ben sana yine söyliyim en basiti 😄 ikinci köprüden bu tarafa gectikten sonra ümraniye sapağı değilde şile tabelasından girdimmi zaten sağında görüceksin 😄 Buyaka avm real ikea mediamrkt alayı burada hahahah

Görüşürz kardeşimm

byadrenalin
23/11/2014, 09:07
Aşırı yorgun ve uykusuzum :) Şimdi yatıyorum. Eğer bir aksilik olmaz ve uykuya yenik düşmez de kalkabilirsem geleceğim :) Gelemezsem de neonu mu ayır kardeşim :) Numaram: 0538 371 24 46

Ben her iki türlü de haber vereceğim. Gelirsem de gelemezsem de. Haydi iyi geceler :D

Berkantonlu
23/11/2014, 12:20
Aşırı yorgun ve uykusuzum :) Şimdi yatıyorum. Eğer bir aksilik olmaz ve uykuya yenik düşmez de kalkabilirsem geleceğim :) Gelemezsem de neonu mu ayır kardeşim :) Numaram: 0538 371 24 46

Ben her iki türlü de haber vereceğim. Gelirsem de gelemezsem de. Haydi iyi geceler :D

Tamam bitane ayırdım kardeşimm

arenas
23/11/2014, 20:24
@Berkantonlu
Hocam tanıştığımıza memnun oldum,bi dahakine benim puntoya bişeyler yaparız belki.
Arkadaşların evoları çok güzel oldu.

Berkantonlu
23/11/2014, 21:48
@Berkantonlu
Hocam tanıştığımıza memnun oldum,bi dahakine benim puntoya bişeyler yaparız belki.
Arkadaşların evoları çok güzel oldu.

bende çok memnun oldumm.tabi elimizden geldiğince yardımcı olurum her konuda :)

Berkantonlu
23/11/2014, 21:54
küçük ama keyifli buluşmamızan kareler :D bugun 2 puntoyu daha neonladık birtanesini ledledik :D kendi aracımmmış gibi hoşuma gidiyor vallahi yapıpta o halini görmek :D herkes güle güle kullansın elimde 1 adet daha kaldı daha da isteyen kardeşim olursa gider alır müsait bir zamanda montajını yaparız inşallahh..

bycene
24/11/2014, 00:48
küçük ama keyifli buluşmamızan kareler :D bugun 2 puntoyu daha neonladık birtanesini ledledik :D kendi aracımmmış gibi hoşuma gidiyor vallahi yapıpta o halini görmek :D herkes güle güle kullansın elimde 1 adet daha kaldı daha da isteyen kardeşim olursa gider alır müsait bir zamanda montajını yaparız inşallahh..

başkan ıyı oldu ıyı : )) ledler harbi güzel oldu ben bunca zaman kara zindanda kalmısım valla :D

Berkantonlu
24/11/2014, 01:29
başkan ıyı oldu ıyı : )) ledler harbi güzel oldu ben bunca zaman kara zindanda kalmısım valla :D

karanlıktan aydınlığa :D bencede çok güzel durdu güle güle kullan kardeşimm

bycene
24/11/2014, 20:22
karanlıktan aydınlığa :D bencede çok güzel durdu güle güle kullan kardeşimm

eyvallah dostum ama bişi diyim mi dondum dondummm :D :D

ecuadorm
24/11/2014, 21:26
eyvallah dostum ama bişi diyim mi dondum dondummm :D :D
Hocam 8 derece havada incecik montla gelirsen olacağı bu :)

Berkantonlu
24/11/2014, 21:32
[QUOTE=bycene;941631]eyvallah dostum ama bişi diyim mi dondum dondummm :D :D[/QU

sende benim gibi bagajında herzaman bir şapka bir atkı extra bir mont bulunudurcaksın kardeşim ozaman :D

bycene
25/11/2014, 20:33
Hocam 8 derece havada incecik montla gelirsen olacağı bu :)

hocam haklısın aslında ama gerçekten butarafta okadar soguk yoktu yoksa tedarıklı gelirdim :D

bycene
25/11/2014, 20:33
[QUOTE=bycene;941631]eyvallah dostum ama bişi diyim mi dondum dondummm :D :D[/QU

sende benim gibi bagajında herzaman bir şapka bir atkı extra bir mont bulunudurcaksın kardeşim ozaman :D

gerek yok senın aractakılerden kullanırız alıştık artık :D :D :w00t2000:

Berkantonlu
02/12/2014, 22:03
neonlu puntocular neredeeee :D

bycene
04/12/2014, 12:04
neonlu puntocular neredeeee :D

👆+1 😄😄

ecuadorm
04/12/2014, 14:48
neonlu puntocular neredeeee :d
+1903 :)

Berkantonlu
04/12/2014, 17:21
selam dostlar neoncularrr :D bugun aklımda kalan kapı neonlarını hallettim ama zamanım olmadığı için ön kapıları yaptım biraz zaman alıyor ama değdi açıkçası fotoğraflarda çok renkli parlak vs gibi görünüyor fakat gerçekte gördüğünüzde öyle loş öyle tatlı duruyorki :D beğeninize sunulur...

byadrenalin
04/12/2014, 17:25
Arabanın üstünde aktif halde foto çekmedin mi kardeşim :) Bıçaklı mı kullandın yine ? Bir de kabloyu nerden kapının içine attın :)

Berkantonlu
04/12/2014, 17:27
hazır kapıalra girmişken döşemeleride sonax temizleyici ile temizledim tertemiz oldu..

Berkantonlu
04/12/2014, 17:28
Arabanın üstünde aktif halde foto çekmedin mi kardeşim :) Bıçaklı mı kullandın yine ? Bir de kabloyu nerden kapının içine attın :)
yüklüyordum sen yazarken :D fitilli kullandım yine ve üstteki gümüş çıtayı biraz kastırarak içeri soktum biraz uğraştıyor ama güzel oldu yükledim resimleri bitmiş hallerinide

byadrenalin
04/12/2014, 17:30
Canlı görmek lazım ama biraz boğmuş gibi geldi bana kardeşim :) Ben yaparsam sadece o çıtanın altına yapmayı düşünüyorum :) Kısa olarak :) Adam bolca getirmiş mi malzemeden :D

Ellerine sağlık bu arada :)

ecuadorm
04/12/2014, 17:33
Hocam eline sağlık cok güzel olmuş. Elektriği alma yerini konuştuğumuz sekilde mi yaptin?

Berkantonlu
04/12/2014, 17:35
Canlı görmek lazım ama biraz boğmuş gibi geldi bana kardeşim :) Ben yaparsam sadece o çıtanın altına yapmayı düşünüyorum :) Kısa olarak :) Adam bolca getirmiş mi malzemeden :D

Ellerine sağlık bu arada :)

resimlrde abatrı duruyor fakat araç içine binince bi başka havası var...şuan ellemedim ama duruma göre aklımda alt taraftaki tüm yarısını iptal edip kokpitten gelen neona üstten hizalamayı düşünüyorum ..neon varmış sıkıntı yok getirtiyo adam :D sağolasın ..

Berkantonlu
04/12/2014, 17:37
Hocam eline sağlık cok güzel olmuş. Elektriği alma yerini konuştuğumuz sekilde mi yaptin?

aynen öyle yaptım fikrin için teşekkür ederimm uğraşmamış oldum :)

byadrenalin
04/12/2014, 17:38
resimlrde abatrı duruyor fakat araç içine binince bi başka havası var...şuan ellemedim ama duruma göre aklımda alt taraftaki tüm yarısını iptal edip kokpitten gelen neona üstten hizalamayı düşünüyorum ..neon varmış sıkıntı yok getirtiyo adam :D sağolasın ..

Bir hafta sonu kopup geleceğim o zaman yanına :) Ben farklı yerlere yapmak istiyorum. Örneğin farın hemen altına ya da benim arkadaki pandizotun bir kısmına falan :) Senin kapı içlerini de görmüş olurum o zaman :) Elektriği cam düğmesinden aldın dimi ?

Berkantonlu
04/12/2014, 17:43
Bir hafta sonu kopup geleceğim o zaman yanına :) Ben farklı yerlere yapmak istiyorum. Örneğin farın hemen altına ya da benim arkadaki pandizotun bir kısmına falan :) Senin kapı içlerini de görmüş olurum o zaman :) Elektriği cam düğmesinden aldın dimi ?

müsait bir zamanda buyur gel :) cam düğmesinden almadım kapı açma kolundaki mevcut lambanın elektriğinden aldım bir dost tavsiyesi ile :D

byadrenalin
04/12/2014, 17:47
müsait bir zamanda buyur gel :) cam düğmesinden almadım kapı açma kolundaki mevcut lambanın elektriğinden aldım bir dost tavsiyesi ile :D

Cam düğmesine giden elektrikte onla aynı zaten fark etmezdi :D Arka kapılarda o ışık yok yalnız :D Onu da servisten parça koduyla temin edip montajlayan arkadaşlar vardı forumda. Arka kapılara da bu neonu yaparken o parçayı da bence temin edip montajlayabilirsin :)

Havaların iyi olduğu bir gün de geleyim :D Ya da kapalı otopark seçelim bu sefer kardeşim :D

Berkantonlu
04/12/2014, 18:02
Cam düğmesine giden elektrikte onla aynı zaten fark etmezdi :D Arka kapılarda o ışık yok yalnız :D Onu da servisten parça koduyla temin edip montajlayan arkadaşlar vardı forumda. Arka kapılara da bu neonu yaparken o parçayı da bence temin edip montajlayabilirsin :)

Havaların iyi olduğu bir gün de geleyim :D Ya da kapalı otopark seçelim bu sefer kardeşim :D
arka kapıalrı hiç açmadımm belkide sadece lambası ek tesisat vardır :D aklımda orasıda şu aralar işelrim baya yoğun işim gereği haftasonlarım extra bir yoğun ama uygun bir gün haberleşip buluşurz kardeşim

bycene
04/12/2014, 21:10
tabiyaa hayırlı olsun yapmışsın yakından gormek lazım başkann :D

kemalakkan
04/12/2014, 21:25
mükemmel bir çalışma valla bende isterim yapmak

Berkantonlu
04/12/2014, 21:49
mükemmel bir çalışma valla bende isterim yapmak

teşekkürler kemal bey ürün belli biryerden temin edebilirsiniz montaj hakkındada gerekli bilgiler bu konu içerisinde mevcut hem stress atmak hem aracınızı güzelleştirmek adına iyi bir meşgale olur ist olsaydınız elbette yardımcı olurdum fakat eskişehirdeymişsiniz

ecuadorm
04/12/2014, 23:23
arka kapıalrı hiç açmadımm belkide sadece lambası ek tesisat vardır :D aklımda orasıda şu aralar işelrim baya yoğun işim gereği haftasonlarım extra bir yoğun ama uygun bir gün haberleşip buluşurz kardeşim
Arka kapilari cam otomatiginden alabilirsin. On kapi lambalari arkayada oluyor. Ayni malzemeyi alabilirsin.

Berkantonlu
04/12/2014, 23:38
bi açıp bakayım ne var ne yok orada ona göre bir servise gidiyim malzemeyi sorayım en akdar falan işçiklik kolay mesut hocam :D fikirlerin için teşekkrüler ayrıcaaa

GPEMREE
05/12/2014, 15:01
hazır kapıalra girmişken döşemeleride sonax temizleyici ile temizledim tertemiz oldu..

Uçak olmuş uçak. Emeğine sağlık çok güzel olmuş.

Berkantonlu
05/12/2014, 16:01
Uçak olmuş uçak. Emeğine sağlık çok güzel olmuş.

Teşeklürler :) kokpitteki bu çalışmalarım uçak sevdamdan olsa gerek :) ışıl ışıl olsun istiyorum heryer :D

byadrenalin
05/12/2014, 17:50
Teşeklürler :) kokpitteki bu çalışmalarım uçak sevdamdan olsa gerek :) ışıl ışıl olsun istiyorum heryer :D

Arabayı şey evine çeviricen bu gidişle sen :D

ecuadorm
05/12/2014, 18:35
Pavyona döndü dimi :D

Berkantonlu
05/12/2014, 18:37
Hahahahahah. Yanlız bir ayrıntıyı belirteyim bayanlardan iyi tepkiler aldım haberiniz olsun :D

ecuadorm
05/12/2014, 18:47
Hahahahahah. Yanlız bir ayrıntıyı belirteyim bayanlardan iyi tepkiler aldım haberiniz olsun :D
Tahmin edebiliyorum boyle şeyler dikkat cekici.

bycene
05/12/2014, 20:33

Ne tesaduf ayni tepkiler banada geliyor hahaha 😄😄

Tepetaklak ile gonderildi :)

Berkantonlu
06/12/2014, 14:55
Ne tesaduf ayni tepkiler banada geliyor hahaha 😄😄

Bycene :D

bycene
06/12/2014, 14:57
Bycene :D

Biyirr 😄😄

Berkantonlu
06/12/2014, 15:01
Rahat dur :D

bycene
06/12/2014, 15:01
Rahat dur :D

Cok rahatimm kanka 😄😄

Berkantonlu
06/12/2014, 15:05
:D

kemalakkan
06/12/2014, 16:00
Mükemmel olmuş eline sağlık umarım bende yapabilirim ya

Berkantonlu
06/12/2014, 19:24
Bira merak biraz uğraş birazda beceri ile yapılamayacak iş değil :)

byadrenalin
06/12/2014, 20:24
Biraz elektrik elektronik tarzı şeylerle ilgili yeteneğiniz yoksa bence denemeyin derim :) Kabloları birbirine temas ettirince şase yaptırabilirsiniz. Sigorta atabilir. Bir kaç yeri söküp takarken kırabilirsiniz. Biraz bu işlere meraklı olan bir insan olmak gerek :)

kemalakkan
06/12/2014, 20:40
Berkant Önlü Arkadaşa çok çok teşekkür ediyorum gerçekten de profesyonellere taş çıkarıcak bir çalışma olmuş ben eskişehir de ikamet ediyorum.İkinci sayfada bir link vermiştiniz (Flexible TURUNCU Tube Neon Kablo 2 Metre - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 185466782 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-flexible-turuncu-tube-neon-kablo-2-metre-185466782/detay)) bu sizinki ile aynı ürünmü acaba ben almak istiyorum arı son bişey sormak istiyorum ürünü göğüse döşeyince kablo ucunu nereye bağlıycaz acaba sayfalardan birinde çakmaklığın oralardan bi yer den demiştiniz ama tam çözemedim ayrıca kapılara yaptığınız neonlarda elektiriği orda tam olarak nerden aldınız size zahmet olucak eğer yazabilirseniz sevinirim eğer elinizde varsa bende almak isterim yoksa o sahibinden ilanından alıcam saygılar

Berkantonlu
06/12/2014, 21:12
Çağatay doğru söylüyor el yatlınlığı yok ise bulaşmamak gerek daha fazla sorunlar çıkabilir. Bunun dışında o malzemenin renk uyumu nedir bilemiyorum ayrıca fittillide değil galiba ben temim ederim size montajıda gayet kolay ve basit uzaktan yardımla halledebiliriz Kemal bey. İstanbulda çağatayda dahil bazı arkadaşlarımızım aracına uygulamasını yaptım umarım memnundurlar :) Ayrıca ilandaki ürün pahalı ben nakitte 30 tlye alıyorum ve araclarımızın mevcut turuncu rengiyle birebir uyumlular

kemalakkan
06/12/2014, 21:50
Çok teşekkür ediyorum saolun ben bir adet alıp denemek istiyorum.

parola1818
07/12/2014, 01:10
berkant kardeşim selamlar.
çalışman on numara olmuş.bende heves ettim ve önerdiğin neon kablodan aldım.fakat işte bizim araç gp olduğu için henüz montaj yapamadım.merak ettiğim şey bu neonun parklarla birlikte yanması için ne yapmam gerek? ve nasıl yapmam gerek? sen artık bu işin piri olmuşsun.hiç gp ye neon döşedin mi?
bu arada benim aracın içi ekteki dosyadaki gibi.

Berkantonlu
07/12/2014, 05:23
hocam malum evodaki göğüste boydan boya uzanan belli bir yapı var gp deki gbi kesik ve çok kıvrımlı değil..bi dostumuz lineası ile gelmişti bir ufak buluşmamıza ama evodaki gibi döşeme şansımız olmadı..burda önerebileceğim şey siz nasıl nerede durmasını istiyosanız o şekilde monte etmeniz ..mesela klima teyp ve orta havalandırmanın olduğu o kare bölümü çevreleyebilirsiniz..vitei körüğünü çıkarıp çakmaklık girişinden sarı ve siyaha bağlantı yaparsanız parkları açtığınızda oda yanacaktır..arac farklı belki renklerde farklı olablr bağlantıda deneyerek görürsünüz zten

byadrenalin
07/12/2014, 11:08
Benim size tavsiyem Murat bey siz neonu teyip ve klima çerçevesinin etrafına döşemeniz. Hoş görüntü yakalayacaksınızdır. Digital klimanın hemen altında bir kapak var o kapağı çıkartıp kabloyu ordan geçirerek vites körüğünü söküp kabloyu ordan alıp çakmaklığın altında bulunan kablolara bağlayarak parklar ile yanmasını sağlayabilirsiniz. Gp nin göğüste pek boşluk olmadığı için bizimkine benzer bir şey yapmanız zor gibi görünüyor. Ama dediğim gibi yaparsanız hoş görüntü olacaktır kesinlikle :)

byadrenalin
07/12/2014, 11:09
Berkant kardeşimle aynı cevabı vermişiz :D hahaha

Berkantonlu
07/12/2014, 13:48
Berkant kardeşimle aynı cevabı vermişiz :D hahaha

:D

parola1818
07/12/2014, 14:35
Simdi calismaya basladim sizin dediginiz gibi yapmaya calisacagim bakalim olacakmi
Vites brandasini actim kulluk kablosunu cikardim ama birde kapak var konslun hemen altinda o kapakla bogusuyorum 2 tirnak cikti gerisi cikmiyor ☺

Berkantonlu
07/12/2014, 14:40
Hocam mümkün oldukça sert mümkün oldukça nazik davranarak çıkartmaya çalışın tırnaklar kırılabilir dikkat edin İş bittikten sonra bi resimle görmek isteriz :)

byadrenalin
07/12/2014, 18:45
Tamamen çıkmıyorsa zorlamadan arasından kastırarak geçirmeye çalışın kabloyu :)

bycene
07/12/2014, 19:35
Hocam mümkün oldukça sert mümkün oldukça nazik davranarak çıkartmaya çalışın tırnaklar kırılabilir dikkat edin İş bittikten sonra bi resimle görmek isteriz :)

kanka ordan iyi gozukuyormu :D

Berkantonlu
07/12/2014, 21:33
güzel olmuş vallahi be :D

bycene
07/12/2014, 21:34
güzel olmuş vallahi be :D

Yakisirrr 😄😄

parola1818
07/12/2014, 21:35
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.
gp ile ilgili yeni bir konu açmak daha doğru olur diye düşündüm.

Berkantonlu
07/12/2014, 21:37
Yakisirrr 😄😄

birde yan şerit yap bak :D sato topal arrest topal diye bi vatandaş D: vardı sesi soluğu çıkmıyo göremiyorum pek nedense :D ondan iste bide sticker göndersin

Berkantonlu
07/12/2014, 21:38
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.
gp ile ilgili yeni bir konu açmak daha doğru olur diye düşündüm.

montj bittiyse görmek isteriz :D

bycene
07/12/2014, 21:41
birde yan şerit yap bak :D sato topal arrest topal diye bi vatandaş D: vardı sesi soluğu çıkmıyo göremiyorum pek nedense :D ondan iste bide sticker göndersin

Baskan ustmu altmi yapsam diye dusunuyorum yani seninki gibi etek abarth yazimi yoksa yukerimi yapayim bilmiyorum rengte onemli tabi uste yapmiatim daha evel pek hos durmadi acikcasi ve siyahti aslinda dusunuyorum 😄 sticker olayina gelince anlattim durumu sana alttakini sokemiyorum iz kalicak altinda filmden dolayi gunes izi hesabi 😄

parola1818
07/12/2014, 22:44
montj bittiyse görmek isteriz :D

Actim hocam 😉

Berkantonlu
07/12/2014, 22:51
Actim hocam 😉
gördüm elinize sağlık gp sine uygulamak isteyenlere ön ayak olursunuz artık :)

sinaga
08/12/2014, 00:21
arkadaşlar ışık rengini nasıl seçiyorsunuz?

sinaga
08/12/2014, 00:23
arkadaşlar ışık rengini nasıl seçiyorsunuz?

veya şöyle sorayım. arabam beyaz, döşemeler kırmızı, hangi renk önerirsiniz?

bycene
08/12/2014, 00:23
veya şöyle sorayım. arabam beyaz, döşemeler kırmızı, hangi renk önerirsiniz?

Tavsiyem gosterge panel rengindir tabi secim yinede senindir 😊

sinaga
08/12/2014, 00:28
Tavsiyem gosterge panel rengindir tabi secim yinede senindir 😊

gösterge panelinin rengi daha mantıklı. zaten gece karanlıkta döşemenin rengi falan görülmez.

bycene
08/12/2014, 00:29
gösterge panelinin rengi daha mantıklı. zaten gece karanlıkta döşemenin rengi falan görülmez.

Mantikli dusunursek evet oyle mesela bendese var panel turuncu neonda turuncu 😊

Berkantonlu
08/12/2014, 01:12
neon berkannt :D invertörlerden hafif tiz ses geliyor ama yapacak bişey yok bu zevke değer :D

Berkantonlu
10/12/2014, 00:07
Eskişehirde bir puntoyu daha neonladık sayılır :D neonlanan puntolar resimleri atarlarsa seviniriz..bu arada bugun gittiğimde adam 10 dan fazla getirmiş yine isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum yine

kemalakkan
11/12/2014, 16:52
Arkadaşlar bugun aracımın kokpitine neon ışığımı yerleştirdim berkant arkadaş saolsun istanbuldan gönderdi valla hakkını ödeyemem bugun hallettim çok hoş oldu ayrıca parklarımada led ampul taktım tabi direnç bağlatmama rağmen arıza ışığım sönmedi ve far ampullerimide değiştirdim philips extreme plus taktım cok kaliteli bir ampulmüş tavsiye ederim

Berkantonlu
11/12/2014, 17:51
Arkadaşlar bugun aracımın kokpitine neon ışığımı yerleştirdim berkant arkadaş saolsun istanbuldan gönderdi valla hakkını ödeyemem bugun hallettim çok hoş oldu ayrıca parklarımada led ampul taktım tabi direnç bağlatmama rağmen arıza ışığım sönmedi ve far ampullerimide değiştirdim philips extreme plus taktım cok kaliteli bir ampulmüş tavsiye ederim

güle güle kullanım hocam gayet şık olmuş :)

kemalakkan
11/12/2014, 19:52
saolun saolun sayenizde yapabildim valla gerçekten saolun hersey için

Berkantonlu
11/12/2014, 22:01
saolun saolun sayenizde yapabildim valla gerçekten saolun hersey için

güle güle kullanın

ehveniser
12/12/2014, 00:05
Cok begendim,su anki aracımda olmasa da Tjet sahibi olduğumda mutlaka yapacagım.

Berkantonlu
12/12/2014, 00:27
inşallah ..bekleriz punto ailemize :)

2012punto54
12/12/2014, 03:12
Çok şık olmuş acaba sadece o led çizgiler için de direnç bağlamak gerekiyor mu? Birde işçiliği nasıl zor mu kendimiz yapabilirmiyiz

kemalakkan
12/12/2014, 09:39
konuyu başında incelerseniz detaylı resimler ve detaylar var görebilirsiniz direnç bağlamaya gerek yok işçilik cok basit göğüste araya giriyor zaten

Berkantonlu
12/12/2014, 14:38
Çok şık olmuş acaba sadece o led çizgiler için de direnç bağlamak gerekiyor mu? Birde işçiliği nasıl zor mu kendimiz yapabilirmiyiz

Ürünün montajında herhangi bir ek eleman kullanılmıyor yapıştırıcı direnc vs gibi. Tabi bunu evo göğüs ler için diyebilirim. Montajıda gayet basit ortalama 10 dakika :)

Berkantonlu
12/12/2014, 23:02

hocam bu arada led parkalrın arıza ışıpğının sönmesi için amerikan park taktırmayı deneyebilrsin muhtemelen sönücektir hemde extra güzel bir görüntü alıcaktır arac :)

kemalakkan
13/12/2014, 10:07
valla bilmiyorumki arastırıyorum hala olmassa öyle yaparım ama amerikan parkında arıza ısığı yaktığını söylediler

Berkantonlu
15/12/2014, 16:59
manisa dan bir dostumuzun puntosunuda neonluyoruz bakalım resimleri bekliyoruz gürkan :)

gdurak
21/12/2014, 09:15
manisa dan bir dostumuzun puntosunuda neonluyoruz bakalım resimleri bekliyoruz gürkan :)

merhabalar berkant hocam sayenizde benim puntoyuda neonladık çok teşekkürler, görenler hayretler içinde kalıyor. tekrar çok teşekkür ederim Allah razı olsun. böyle değişiklikler sayesinde insan biraz daha ısınıyor aracına sanki yeni almış hissi verir gibi.

Berkantonlu
21/12/2014, 16:01
merhabalar berkant hocam sayenizde benim puntoyuda neonladık çok teşekkürler, görenler hayretler içinde kalıyor. tekrar çok teşekkür ederim Allah razı olsun. böyle değişiklikler sayesinde insan biraz daha ısınıyor aracına sanki yeni almış hissi verir gibi.

güle güle kullanın hocam birhayli puntoyu neonladık bakalım :)

byadrenalin
21/12/2014, 17:04
Yakında benim kapıları da yapmak lazım :)

kurt1116
21/12/2014, 20:18
arkadaşlar bu neon çalışmasını bursada yapan yok mu acaba

Berkantonlu
22/12/2014, 00:32
Yakında benim kapıları da yapmak lazım :)

çağatay sen olayı biliyosun yaaprsın :)

Berkantonlu
22/12/2014, 00:33
arkadaşlar bu neon çalışmasını bursada yapan yok mu acaba

vallahi ben zevkime göre yaptım olay buralara geldi benim gibi yapan biryer de duymadım yani ancak parça olarak satışını yapıyolar..profsyonel yapan yerlerde vardır muhakkak ama fiyatıda ona göredir biz 30 tl ye alıyoruz 5 dk da montajını yapıyoruz :D sende yapabilrsin basittir montajı..

byadrenalin
22/12/2014, 07:57
çağatay sen olayı biliyosun yaaprsın :)

Havalar biraz toparlasın. Kendim yapacağım zaten de toplanıp hoş beş ederek yapmak daha zevkli olur :)

Berkantonlu
22/12/2014, 18:21
Havalar biraz toparlasın. Kendim yapacağım zaten de toplanıp hoş beş ederek yapmak daha zevkli olur :)

puntosuz katırılırım artık ksımet olursa aracı sattım bugun

parola1818
22/12/2014, 20:18
puntosuz katırılırım artık ksımet olursa aracı sattım bugun
Hayirli olsun. Yeni puntonla gelirsin artik buralara.

Berkantonlu
22/12/2014, 20:23
sağolasınnn biraz ara vermek zorundayız ama bellide olmaz punto aşk bende dayanamayıp alırım bitane daha hatta bugun kozyatağındaki ismi lazım değil :D bayiden fiyatta aldım 2014 punto en fulu aklına ne gelirse var 55 bin tl istedi boya koruma ilk yardım çanta koltuk koruma hediyesi :D koltuklrı çok hoşuma gitti ama kenarları şişmeli falan..puntom olmasada hep buradayım zaten...sohbete yardımlaşmaya devam :)

byadrenalin
22/12/2014, 22:16
Hayırlı olsun kardeşim :) Bir an da satmışsın. Hayırdır ? :)

Berkantonlu
22/12/2014, 22:45
biranda değil kardeşim ya birkaç aydır ilanı vardı ancak kara verdim satıyım dye ve sattım

cemdogu
23/12/2014, 00:29
Hocam servisin yaptığı korumaya kanmayın.bu iş servisin kullanacağı malzemelerle olacak şey değil.Motor koruma koltuk koruma diye kullanılan ürünlerin çoğu market ürünler.Bir detailing studioya gitsen o ürünleri sadece rafta satışta görürsün, kullanılmaz.Koltuk koruma özellikle kumaş koltuklarda çok özel malzemeler isteyen işler.Kaportada zaten 0 araca pasta yapılmaz, kil atılır ardından nano ya da normal bir uygulamayla cila atılır.Siz siz olun, hediye de olsa aracınıza bu eziyeti yapmayın...

Berkantonlu
23/12/2014, 01:10
:D yok cem ben zarf attım adama bakalım bişeyler yapacaklarmı diye eğer alırsam... öyle döküldü yoksa bende farkındayım söylediği saçmalıkların adamın :D

ecuadorm
23/12/2014, 10:42
:D yok cem ben zarf attım adama bakalım bişeyler yapacaklarmı diye eğer alırsam... öyle döküldü yoksa bende farkındayım söylediği saçmalıkların adamın :D
Berkant hayirli olsun kaca gitti araç?