PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puntodan vazgecemedik

Golbasi
17/09/2014, 20:56
Merhaba arkadaşlar 2011 de almış olduğumuz Punto Evo'ya bu sabah birde Grande punto 3K kardeş geldi :) yeni aracimizin 2009 Model 45.000 kmde çok şükür Hatasız. Siyah renkte. 1.4 Fire Fun. Dizel evodan sonra bu biraz çok yakıyor gibi geldi, daha önce bu araca lpgde taktirmis şu an sorunsuz kullanan arkadaşlardan Lpg Ve Ankarada montaji düzgün bir yer tavsiyeleri bekliyorum. Aklımda Atiker, lovato gibi ne çok pahali ne cok ucuz gibi isimler var. Sizin tavsiyelerinize ihtiyacım olacak. Teşekkürler.

byadrenalin
17/09/2014, 21:14
Düzgün kullanımda fire motora 35 krş civarı yaktırmanız mümkün. Lpg benim hiç önermediğim bir şey. Şahsım adına konuşuyorum etrafımda olsun nette olsun lpg li arabası olan kim varsa kesin bir sıkıntısı var. Ya beyin arızalanıyor ya tekliyor ya öksürüyor ya çekmiyor falan fistan. Hiç sıkıntısız binen kişilerde var elbette ama onlar lpg yi taktırıp 2 sene kullanıp arabanın ekmeğini yiyen kişiler kanımca. Sıkıntısını daha sonra o araca sahip olan çekiyor. Sizin aracı ne kadar kullanacağınızı bilmiyorum ama lpg yi şahsi olarak ben önermiyorum.

erenemre
17/09/2014, 21:17
dostum ne yap ne et temiz bir multijet al tüple falan uğraşma ne kadar güveli denilirse denilsin lpg li araç heran tehlikedir bende 2,5 sene lpg li palio ya bindim sorun yaşamadım hiç ama hep endişem vardı dizele geçtim ALLAH a şükür artık bir korkum yok kaza beladan başka