PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım (Çizik giderme)

CENKERR
02/09/2014, 21:26
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.. Kendini bilmezin birisi arabamı çizmiş çok derin değil 1 mm var yok uzunluğu 10 cm kadar , arabam daha 1 yaşında nokta çizik yoktu bu durum çok canımı sıktı ,İnternet üzerinden araştırdım (araştırmaz olaydım ) Nanomax isimli bi ürün aradım ve sipariş verdim yarın elime geçer dediler ama ben sipariş verdikten sonra baktımki hiç bi işe yaramıyomuş :( kredi kartı üzerinden sipariş vermedim kargoya elden ,,ürünü almamak için ne yapmam gerekiyor ? işyerine gelen şahsa burda böyle birisi yok desem mesela ? acil yardım :(

Castell
02/09/2014, 21:29
Çizik nasıl giderilir diyemi soruyorsun yoksa kargo nasıl iptal ettirilir diyemi????

CENKERR
02/09/2014, 21:31
Her ikisi içinde yardım lazım ..

Arrest
02/09/2014, 21:38
Urunu alma ama adama hem gonderme hem geri donus ucretinin yarisi (kaba olcak ama) girecek bence adamin kargo masrafini karsilayin. Boyaciya gidin rutus ve zimpara yapsin hafiften %90 azalir cizik

CENKERR
02/09/2014, 21:40
Tamam mantıklı geldi o , araştırmadan kek gibi sipariş verdim mevzu inanın para değil kazıklanma hissini yaşamak istemiyorum

Arrest
02/09/2014, 22:29
Sirf kargolar geri donuyo diye kapida odeme secenegi calismiyoruz. Lutfrn duyarli olalim

OzzY
02/09/2014, 22:56
arabanın astarı boyası zaten olsun olsun 200 mikron, 1mm demek bunun 5 katı demek. Tırnağa takılıyorsa ancak rötüş vs biraz toplar %100 kapanmaz.

arenas
03/09/2014, 08:08
adamlar yanıltıcı reklam yapıyolar.milletin gözünü boyuyolar.alma geri dönsün bence

fotobelit
03/09/2014, 10:42
Ne kalem ne pasta-cila onu gidermez ama önce pasta yapın tırtıklı bölüm ve çizik biraz aşınıcak ve gözünüze eskisi kadar kötü görünmiycek emin olun.Bu uygulama sizi tatmin etmezse,Eliniz yatkınsa çizikte düz ise çizik kenarlarına bant çekin,rötuş boyası(kaputun altında kodu yazar ona göre alın),ince uçlu sulu boya fırçası veya kulak çöpü temin edin..Ve buraya uygulayın..İlk uygulamada kapanmasa 10-15 dakika kurumasını bekleyip tekrar uygulayın..Buda sizi tatmin etmezse,yine bant çekip boyayı biraz çizikten taşırıp 1-2 gün kurumaya bırakın..Daha sonra üzerine zımpara(su zımparası 2000-2500 gibi)alıp uygulayın..En son o bölgeye cila atın..Sanırım bu işinizi görücek..Renkte beyazmış,birde opak sa işiniz kolay aslında..

thevahsi
03/09/2014, 11:24
Ne kalem ne pasta-cila onu gidermez ama önce pasta yapın tırtıklı bölüm ve çizik biraz aşınıcak ve gözünüze eskisi kadar kötü görünmiycek emin olun.Bu uygulama sizi tatmin etmezse,Eliniz yatkınsa çizikte düz ise çizik kenarlarına bant çekin,rötuş boyası(kaputun altında kodu yazar ona göre alın),ince uçlu sulu boya fırçası veya kulak çöpü temin edin..Ve buraya uygulayın..İlk uygulamada kapanmasa 10-15 dakika kurumasını bekleyip tekrar uygulayın..Buda sizi tatmin etmezse,yine bant çekip boyayı biraz çizikten taşırıp 1-2 gün kurumaya bırakın..Daha sonra üzerine zımpara(su zımparası 2000-2500 gibi)alıp uygulayın..En son o bölgeye cila atın..Sanırım bu işinizi görücek..Renkte beyazmış,birde opak sa işiniz kolay aslında..

geçmiş olsun kardeş olur böyle şeyler
Buarada bu dedigini yapacagım tesekkürler kardeş...

BoraErgun
03/09/2014, 13:56
Öncelikle geçmiş olsun
Oluşan çizik tırnağa geliyor mu ?

Kadir00906
03/09/2014, 14:03
Sirf kargolar geri donuyo diye kapida odeme secenegi calismiyoruz. Lutfrn duyarli olalim

Aynen kardeşim, aynı sorundan müzdaribiz, bizde kargo ile kapıda ödemeli anlaşmamızı kaldırdık, artık tık peşin :)