PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo Fire 1.4 dinamik dualocig Aracımı aldım

kemalakkan
16/08/2014, 10:24
Selamlar öncelikle

Punto aracıma kavustum istanbul bostancı sanayi sitesinde fiat servsisinde 160 tl karsılığı detaylı expertiz yaptırdım.Aracı incelediler raporu verdiler ön tampon değişmiş kaputta boya var bide sol arka camurluk ve kapıda az bi boya var km felan orjinal 50 binde felan lpg landirenzo serviste takılmıs istanbuldan eskişehire geldim cok az yaktı fakat bu arabada far sensörü varmı onu anlayamadım ya bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

halils2
16/08/2014, 11:30
Hayırlı olsun güle güle kullanın yeni aracınızı

byvirus
16/08/2014, 13:26
Hayırlı olsun Kemal bey iyi ve kazasız günlerde kullabın

kemalakkan
16/08/2014, 13:40
saolun teşekkür ediyorum valla inanın peugeot 308 i hiç aramadım araba konforlu ve güzel bi araba ayrıca arkadaşlar trafik sigortasını yaptırdım...Ben eskişehirde ikamet ediyorum ama istanbuldan aldığım için araba 34 plakalı idi trafik sigortası 608 tl cıkıyordu 26 plaka olduğunda 380 tl olucak dediler bir kac sigörtaya baktım herkes farklı fiyat söyledi ama en iyi fiyatı AK sigorta acentelerinde aldım 34 plaka olduğu için 390 tl ye yapıldı 26 plakaya döndüğünde 290 tl ye düşücek yani sigorta yaptırmadan önce ciddi arastırma yapılmalı

Kadir00906
16/08/2014, 14:12
Hayırlı olsun aracınız,kazasız belasız kullanınız,bildiğim kadarıyla far sensörü yok aracınızda.

fotobelit
16/08/2014, 14:41
Öncelikle hayırlı olsun..Allah kaza bela vermesin..Umarım uyguna almışsınızdır..Ön tamponun değişmesi çok önemli değil ama kaputun boyanması ile alakalı ise birazdaha itinalı baktırırdım araca..

kemalakkan
16/08/2014, 16:05
park halindeyken vurulmuş şaşide bişey yok 2010 model 27500 tl ye aldım daha 50 binde fiat servisinden detaylı expertiz yaptırdım sonra eskişehire geldim bakımlarını felan yaptım ön diskler değişti balatalar yağı ve filitreleri değişti ayrıca LPG li lpg ninde filitresini değiştirdim.Memnun kaldım istanbuldan eskişehire geldim kullanımı güzel umarım ilerde sıkıntı yaşamam ayrıca bişey sormak istiyorum aracta alarmda var fakat kapıları kitledikten sonra camları kontaktan nasıl kapatıyoruz bulamadım doğrusu

byvirus
16/08/2014, 17:55
park halindeyken vurulmuş şaşide bişey yok 2010 model 27500 tl ye aldım daha 50 binde fiat servisinden detaylı expertiz yaptırdım sonra eskişehire geldim bakımlarını felan yaptım ön diskler değişti balatalar yağı ve filitreleri değişti ayrıca LPG li lpg ninde filitresini değiştirdim.Memnun kaldım istanbuldan eskişehire geldim kullanımı güzel umarım ilerde sıkıntı yaşamam ayrıca bişey sormak istiyorum aracta alarmda var fakat kapıları kitledikten sonra camları kontaktan nasıl kapatıyoruz bulamadım doğrusu

Kemal Bey anahtarın üzerindeki kilit düğmesine basılı tutun modül var ise 3 saniye sonra camları da kitleyecektir. Araca binmeden camları acmak için de kumanda dan açma tusuna basılı tutuyorsunuz hepsi bu kadar :)

kemalakkan
16/08/2014, 18:10
Denedim ama olmadı ya sanırsam modül yok alarm felan takılmış orjinal ama camları kuandadan kapatamadım..