PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Acil Yardım Lütfen

merttutum
27/07/2014, 00:36
Arkadaşlar aracımda amerıkan park modülü var ön sınyal lambalarım ve çamurluk parklarım da sorun yok yanı modül görevını yapıyor ama sınyal vermeye çalıştığım zaman sorun yaşıyorum. Sağ sınyalımde sorun yok sol sınyalım ön arka ve çamurluk olmak üzere çalışmıyor neden yapar acaba bılgısı olan var mı ?

atlatma
27/07/2014, 02:03
amerikan parkları yeni takıp mı hatayı aldınız yoksa 2-3 aydır kullanıyordum ama hatayı yeni mi aldınız?

merttutum
27/07/2014, 04:02
1.5- 2 ay oldu modüller takılalı arızayı yeni yaptı. Birde parklarımı kapattığım zaman hiçbir sorun yok sinyallerin çalışmasında.

atlatma
27/07/2014, 04:18
Taktığın modüllerde sorun oluşmuş olabilir. Bu ve benzeri aletlerin çok çok büyük bir kısmı çin malı ve kalitesi düşük ürünler. Bizim ki gibi can-bus iletişim sistemine sahip araçlarda bu ve benzeri hataları alma ihtimalimiz çok fazla. Bu sebeple bence modüllerindeki kondansatörlerden başlayarak bir sağlamlık testi yapılmalı. çok iş dersen çevrende aynı modülden kullanan varsa onlarla bir deneme yapıp arızanın aracında olup olmadığını anlaman.

saygılar

merttutum
27/07/2014, 19:04
Bugün elektrıkçıye gıttım denemek amaclı elınde kı modulu aracıma taktı ama sorun hala devam edıyor usta bıle bulamadı arızayı ?

byadrenalin
27/07/2014, 19:53
İstersen bir usta önerebilirim sana. Arızayı bulacağından adım gibi eminim :) Hangi semtte oturuyorsun ?

arenas
27/07/2014, 21:55
İstersen bir usta önerebilirim sana. Arızayı bulacağından adım gibi eminim :) Hangi semtte oturuyorsun ?

İyi bi elektrikçi bana da lazım,anaoılu yakasında var mı bildiğiniz?

iPhone 'dan Gönderildi...

byadrenalin
29/07/2014, 10:07
İyi bi elektrikçi bana da lazım,anaoılu yakasında var mı bildiğiniz?

Avrupa yakasında benim tanıdığım. Ama çözemeyeceği şey yok. Yanmış bir Opel Astra Sedan 'ı gözümün önünde baştan yaptı. Elektrik tesisatından koltuklarına, göğüsüne kadar.

arenas
29/07/2014, 15:20
Avrupa yakasında benim tanıdığım. Ama çözemeyeceği şey yok. Yanmış bir Opel Astra Sedan 'ı gözümün önünde baştan yaptı. Elektrik tesisatından koltuklarına, göğüsüne kadar.

Hocam paylaşırsan sevinirim,yolumuz düşer mutlaka avrupa tarafına

byadrenalin
30/07/2014, 09:18
Hocam paylaşırsan sevinirim,yolumuz düşer mutlaka avrupa tarafına

Gazi osman pasa / Kucukkoy de. Bilge Hastahanesinin az ilersi. Nasip Otomotiv. Muhammed ustayi bulup benim gonderdigimi soylerseniz hem fiyatta kolaylik yapar hem işinizi yapar :) Cagatay demeniz yeter :)

merttutum
31/07/2014, 18:10
Çok sağol hocam muhlaka uğrıcam ustaya

atlatma
02/08/2014, 02:14
Mert uğrayabildinmi arkadaşın önerdiği ustaya?