PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olmadıki Şöyle Bir Aracımız

ResulNigdeli
01/07/2014, 18:48
Olmadı şöyle bir aracımız. Millet ne arabalarla geziyor nasıl bir duygudur o ya herkesin bakması benim tüylerim diken diken olurdu. Keşke böyle bir aracım olsa millete hava atsaydım :rolleyes2:

17 yaşında okula lamborghini aventador ile giden kız ; ve okuldakilerin tepkisi - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=1KsfL2r4nnM)

Ayrıca videolardan baktımda ABD'de hayat ne güzel ya. Okul çağı falan okulları bile süper çok rahat bir toplum ABD'de yaşamak isterdim.

CMasteR
01/07/2014, 19:24
vay bee :)

Honor COOPER
01/07/2014, 20:12
Şanslı doğmak bu olsa gerek.

ResulNigdeli
01/07/2014, 20:36
Aslında hikayesi şuymuş. Bu kızın babası ölüyor devlet yardım parası veriyo anneside o parayla içki kumar flan herşeyi yapıyor. Araba alcak paraları yok. Komşuları söz veriyor birgün seni güzel bir arabayla okula bırakcam diye olay buymuş. O arabanın sahibi kız olmasa bile sonuçta bir sahibi var yani ABD gibi bir ülkede millet nasıl bakıyorsa lüx arabalara alışkın türkiyede yirler onu

zhenny22
01/07/2014, 21:10
Böyle birseyi türkiyede düşünün :) nerde e36 ci sahinci doganci varsa yarışmaya çalışır asla kabullenmez yenilgiyi :))

halils2
02/07/2014, 00:04
Paramla arkadaşım olacağına ömür boyu yanlız kalayım daha iyi. Beni ben olduğum için sevsinler param olduğu için değil.

ResulNigdeli
02/07/2014, 00:14
Paramla arkadaşım olacağına ömür boyu yanlız kalayım daha iyi. Beni ben olduğum için sevsinler param olduğu için değil.

Böyle bir aracım olsun hiç arkadaşım olmasın tek gezerim :closedey:

SaLDo
02/07/2014, 02:53
Böyle birseyi türkiyede düşünün :) nerde e36 ci sahinci doganci varsa yarışmaya çalışır asla kabullenmez yenilgiyi :))

zahir baba direk kapısır bunla :pepsi000:

zhenny22
02/07/2014, 03:09
zahir baba direk kapısır bunla :pepsi000:

Benim yarışmayacağım bi gerçek :)

Evren_c
02/07/2014, 14:32
Videoyu izlemedim de, şu "keşke bende de olsa hava atsaydım" kısmına takıldım. Dumur oldum desem yeridir.

mesutt1905
02/07/2014, 14:39
Olmadı şöyle bir aracımız. Millet ne arabalarla geziyor nasıl bir duygudur o ya herkesin bakması benim tüylerim diken diken olurdu. Keşke böyle bir aracım olsa millete hava atsaydım :rolleyes2:

17 yaşında okula lamborghini aventador ile giden kız ; ve okuldakilerin tepkisi - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=1KsfL2r4nnM)

Ayrıca videolardan baktımda ABD'de hayat ne güzel ya. Okul çağı falan okulları bile süper çok rahat bir toplum ABD'de yaşamak isterdim.

Bu ne amerika aşkı kardeşim. Hayat hiçbiyerde toz pembe değil emin ol. Bedavaya hiç bir yerde köfte alamazsın. Yaş olarak gençsin herhalde o yüzden bu heyecan

ResulNigdeli
02/07/2014, 18:02
Bu ne amerika aşkı kardeşim. Hayat hiçbiyerde toz pembe değil emin ol. Bedavaya hiç bir yerde köfte alamazsın. Yaş olarak gençsin herhalde o yüzden bu heyecan

Tabiki tozpembe değil oranında fakiri var. Ama yinede yaşanılası hayatları var çok rahatlar videodan gördüğünüz gibi. Okulları bile millet arabayla gidiyo mustanglar falan böyle tatil köyü gibi okulları var. ABD gerçekten süper bir ülke aşık olmamak elde değil. Her türlü rahatlık var yolda mini etek giy kimse bakmaz ama birde burda giy :whip0000:

fatihhhh
04/07/2014, 12:37
Videoyu izlemedim de, şu "keşke bende de olsa hava atsaydım" kısmına takıldım. Dumur oldum desem yeridir.

ben de böyle bir arabaya binmeye utanırım, sıkılırım.
o bakışlar rahatsız eder.
kıskanan çok olur, arabaya ve bana zarar verebilirler.
her zaman sıradan olmayı çok daha severim.
herşeyin fazlası zarardır(para, güzellik, öfke, korkaklık, işkoliklik, tenbellik....vs herşeyin ama herşeyin fazlası zararlıdır)
bu da arabanın fazlasıdır ve zararlıdır benmi kanımca.