PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Subaru İmpreza

outlife
23/06/2014, 15:31
Dostlar uzun süredir araç arayışı içindeyim. Bana en az sorunu çıkartacak, çok performans aramadığım ama konforlu bir araç arıyorrum.

Hali hazırda

2008 Subaru İmpreza 1.5 AWD Elegance model 82bin km de doktordan servis bakımlı bir araç buldum. Stepnesi kullanılmamış. Cruıse control den koltuk ısıtmaya kadar bir çok donanım var. 4*4. İlk iş lpg taktıracağım.

Araç çok çok içime sindi. Araçla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Kullanan var mı?

Arrest
23/06/2014, 16:31
1 milyon yakiyo xd

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

tab
23/06/2014, 16:33
Beraber çalıştığım arkadaşım LPG den istenilen performansı alamadığı için aracı sattı.

byadrenalin
23/06/2014, 18:46
Subaruya biniceksen benzinle bineceksin. Birde ikinci eli asiri zayif. Sak diye aninda satamazsiniz.

CMasteR
23/06/2014, 18:50
Subaruya biniceksen benzinle bineceksin. Birde ikinci eli asiri zayif. Sak diye aninda satamazsiniz.

biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrr milllllllllllllyoooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnn !
Her aragazı diye bağırır mı ki :D

byadrenalin
23/06/2014, 19:02
biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrr milllllllllllllyoooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnn !
Her aragazı diye bağırır mı ki :D

Bilmem :D
Yalnız şunu biliyorum Japon arabasına binen kimse pişman olmaz. Şimdiye kadar bir Japon arabası kullanıpta memnun kalmayan duymadım. Yakıt hariç. Tabi yakıtta arabanın suçu yok bizim ülkemizde pahalı biraz :)

outlife
24/06/2014, 09:11
Piyasası yok kabul ediyorum ama yakıt konusunda lpg ile 20-25 kuruş şehirler arası ortalaması. forumlarda edindiğim izlenim bu. benzinle elbette binilmez, ki fabrika verileri ş. dışı 9,6 ki buna en az 1 litre eklemek lazım. yakıt tarafında lpg takıldığında korkum yok. araçta boxer motor var. ve servis bakımlı. araca bakmaya gittiğimizde hayran kaldım. tertemiz. çok kısa mesafede olsa test ettim ve konfor vs gayet tatmin edici.

beni tek sıkıntıya sokan hasbel kader bir arıza arıza verirse ustasını bulmak zor bir de acil bir durum olur satmam gerekirse hemen satamam. gerçi puntoyuda 1,5 ayda sattım.

şuan birisi abi al memnun kalırsın şahane bir araba dese gidip alacağım o dereceyim...

halils2
24/06/2014, 09:22
Abi sivik mivik alsana neden bunla uğraşıyosun. Aroadaş 2007 77 binde civiği 35500 e aldı geçwn ay araç otomatik. Bence fantazü arama

SteinGP
24/06/2014, 09:25
Abi bu tarz arabalar seni 2 gün sevindirir. 1 aldığın gün, 2 sattığın gün :)

effect1903
24/06/2014, 09:28
Araç gerçekten şahane, konforu sessizliği, simetrik 4 çekeri ve boxer motoru (sesi çok güzel) ile sürüş keyfi ve konforu süper bende düşünüyordum ancak sübapların magnezyum olduğunu ve bu nedenle lpg de sorun yaşanabileceğini duydum (30-40 bin km sonra) ama ne derece doğrudur bilmem, duyumlarım bu yönde idi. Ama parasına göre sunduğu kalite, konfor ve sürüş keyfi çok güzel.

Honor COOPER
25/06/2014, 00:09
Sübabları magnezyum olmayan kaç araç kaldıki hepsinede takıyorlar biniyorlar. Piyasada lpg siz Cruze mu var.

SaLDo
25/06/2014, 01:20
Abim için çok baktık, subaru olsun, lancer olsun.:) Ama yok baba bunlar her ne kadar uygun gibi gözüksede bence lüx sınıfına girer :D

celenlee
25/06/2014, 10:06
Tek problem çok yakması diyorlar. LPG'de dahi çok yaktığından şikayetçiler. Kolay değil 4x4 olmak :)

Ben de Bravo'ya alternatif bagajlı otomatik,
Lancer
Impreza
Mazda 3 baktım biraz fiyatları uygun ama parça fiyatları uygun olmayabilir, şimdi onlara bakacağım.

effect1903
25/06/2014, 10:43
Sübabları magnezyum olmayan kaç araç kaldıki hepsinede takıyorlar biniyorlar. Piyasada lpg siz Cruze mu var.

Özellikle yeni nesil araçlar magnezyum doğrudur, çoğuna da takılıp biniliyor ama benim demek istediğim bu değil, uzun vadede problem yaşanabileceği idi yani 30-40 bin km den sonra diye. Lpg' ciler uçağa bile takıyorlar maşallah orası malum. Alınır binilir, belki de problem olmaz, ya da daha çok dayanır belki.