PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Yeniden Merhabalar...

engincantan33
23/06/2014, 04:28
Arkadaşlar uzun zaman oldu foruma gıremeyelı cok ozlemısım buraları :) askerlık gorevı nedenıyele kısa donemde olsa forumdan uzak kalmıstım eee yenı geldık ve toparlanma donemınden sonra tekrar buradayım.tabı bu sure zarfında pıyasadan oldukca uzak kaldım ve arac fıyatları korkun derecede artmıs :uzayli2:

askere gıtmeden 2011 punto almıstım ve ben askerdeyken maalesef aracı abım kullanırken bır aracın carpası sonucu sag taraftan 2 kapı ve camurluk degısmıs :( tabı kaza resımlerıne bakınca aslında degısmese olurmus ama servıslerı bılıyorsunuz sızde :(

aracım 2011 punto actıve dızel beyaz ve 30 bınde tamamen servıs bakımlı...ayrıca tramer de hasar kaydı gozukmuyor sorguladım...arac kaza yaptıgında kasko yok ıdı ve trafık sıgortası tamamını karsılamıs bundan olabılır dıye dusundum...lafı daha fazla uzatmayım

yenı bır arac dusunuyorum ve daha once sahıp oldugum arac olucak gıbı su aralar yogun sekılde bravo arastırmaktayım ve benım aracım sızce ne kadar eder?

fotobelit
23/06/2014, 11:02
Geçmiş olsun(Askerlikten dolayı)Tekrar hoşgeldin..Bence aracın 27-31 arası bir fiyata gider..(+)sı km.düşük..(-)si değişenli..Şimdiden hayırlısı olsun..