PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Puntolarda kaç seri var arkadaşlar 1.3 dizellerde

yunusaybak
19/06/2014, 02:43
hangi serileri tercih edmeliyiz dolusu boşu hangisi

katip onur
19/06/2014, 10:33
Benim bildiklerim; abs, klima, city direksiyon, ön cam otomatik, elektrikli ayna, alçaklık yükseklik ayarlı koltuk standart olarak tüm paketlerde var. Opsiyonel olarak sunroof&cam tavan, ses sistemi, esp&asr ekletiliyor. En boşu active diye biliyorum, daha sonra dynamic geliyor (digital klima, sis farı, mp3 çalar, deri direksiyon, deri vites topuzu), en full donanımlısı da Emotion diye biliyorum. Artık Allah ne verdiyse :) abs, digital klima, esp, asr, 4 cam otomatik, orjinal subwoofer lı ses sistemi, döşeme farkı, mp3 çalar, sis farı, deri direksiyon, deri vites topuzu, yokuş kalkış desteği, elektrikli bel desteği vırt zırt kem küm :)

Gorky
19/06/2014, 22:47
active -en boş. abs airbag dışında hiçbişey yok. vites topuzu bile şahine benziyor. koltukları komple siyah kötü duruyor. kapı kollarında boya yok. sis farı yok. hele bide griyse tam şirket arabası çok sıkıcı çok kötü :)
dynamic - aslında 2 kola ayrılıyo ama isimleri yok. kolçaklı jantlı esp ve asrli , 4 cam otm. vs. dolu dynamiclerde var ama jantsız kolçaksız sadece dijital klima olanlarda.
emotion - en dolusu. orijinal woofer falan bile var bagajda :D
fun - buna ne dolu ne boş diyebiliriz ortada kalmış. spor seri desek biraz doğru olur çünkü 16" jant ve karartılmış far-sis standart.

Arrest
19/06/2014, 23:02
Dynamicin activeden farki

4 cam otm.
Gövde rengi kapi kol ve aynalar
Dijital klima
Kolcak
Sis farlari
Celik jant
Mp3 calar ( activede track )

Hatirlayamadigim ozellik farki olabilir..

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

tayfux
19/06/2014, 23:16
motor olarak 90 lık ve 75 lik var başka motor seçeneği yok..donanım olarak da yukarıda arkadaşlar yazmış zaten..

yunusaybak
19/06/2014, 23:47
saolun arkadaşlarrrr

Arrest
20/06/2014, 00:06
Evet 5 ileri 75 hp ve 6 ileri 90 hp ozelligide var ama. 5 ileri 75 hp sehir ici daha seridir ve daha az yakar.

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "