PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk kılıfı önerisi

clubber_style
13/06/2014, 14:35
Arkadaşlar merhaba , aracıma koltuk kılıfı bakıyorum fakat basit bişey de olsun istemiyorum. Yani taktığın zaman sanki arabanın bir parçası gibi dursun emanet durması istiyorum.Haliylede fazla payalıya kaçmak istemiyorum.Öneriniz varmıdır. Nereden ne kadara bulabilirim.
Şimdiden teşekkürler.

Arrest
13/06/2014, 14:41
Çok sey istemissiniz hocam :) istediginiz renk varsa belirtin foto atayim kargoyla yollayalim. Elimizde kiliflar var. Ama arabanin bi parcasi olsun istiyosaniz döşemeciye para verip guzelce taktirmaniz lazim

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

clubber_style
13/06/2014, 14:51
Benim arabam kırmızı fakat hangi renk daha güzel gider bilmiyorum.

Chipset001
13/06/2014, 15:23
Geçen gün bende taktıracaktım rengini falan da beğendim fakat aksesuarcının 200 ama 190'a olur abi demesiyle taktırmadım. Bakalım olmadı elimiz mahkum taktıracağız..:unsure00:

Arrest
13/06/2014, 15:42
Döşemeci dort dortluk taksin ve kilif cok kaliteli olsun derseniz 150 200 arasi bi mebla gozden cikacak

tayfux
13/06/2014, 17:26
araca özel yapılıyor. bayii Aydın da.. reklam gibi olmasın ama..
Türkiye'nin Araca Özel Oto Aksesuar Alışveriş Merkezi (https://www.otoaksesuarci.com)

Arrest
13/06/2014, 17:36
araca özel yapılıyor. bayii Aydın da.. reklam gibi olmasın ama..
Türkiye'nin Araca Özel Oto Aksesuar Alışveriş Merkezi (https://www.otoaksesuarci.com)
fiyatlardan belli aeaca ozel geciriyorlar herseyi :)

zahirbaba
13/06/2014, 20:42
usta ben bursada taktırdım 150 liraya kılıfı beğeniyorsun orada senin arabana göre kesip biçiyorlar kalıp gibi oturuyor kanca ve ek yeri yokfermuarlı sistem. bide başlıklara fenerbahçe bayrağı diktiler. 3 kuruş fazla ver iyisini yaptır bir süre sonra kılıf sünüyor gevşiyor.. 1 sene oldu yaptıralı utusu bile bozulmadı

EMRE ALTINOK
16/06/2014, 19:25
sırt kısmını terletmeyen kılıf var mı? klima açıkken?

clubber_style
22/06/2014, 14:47
usta ben bursada taktırdım 150 liraya kılıfı beğeniyorsun orada senin arabana göre kesip biçiyorlar kalıp gibi oturuyor kanca ve ek yeri yokfermuarlı sistem. bide başlıklara fenerbahçe bayrağı diktiler. 3 kuruş fazla ver iyisini yaptır bir süre sonra kılıf sünüyor gevşiyor.. 1 sene oldu yaptıralı utusu bile bozulmadı

Dostum önerim için çok teşekkür ederim. Renk olarak nasıl birşey seçtin.Senin arabanda kırmızı galıba