PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ön ve arka tampon ?

bycene
10/06/2014, 23:34
selamlar bugün bir arkadaşıma punto evo araç alıcaktık ön tampon ve çamurluğun ayrıldığı çizgiyi düşünelim BENİM BİLDİĞİM PLASTİK OLUYOR TAMPON tampon bölümünü ölçerken farklı bir rakam gösterdi ve merak ettim bu konuyu açtım ?

punto evo araçların ön ve arka tamponu plastik değilmi ?

boya ölçerde plastik tampon kısmının boyandığı belli olurmu ?

bycene
10/06/2014, 23:58
yokmu cevap verebilecek arkadaşlar: )

cemdogu
11/06/2014, 00:21
ön kısım da kaporta neyse o.sadece o siyah trimler farklı madde.Plastik değil onlar.ölçüldüğğnde farklı değerler alıyorsanız tampon boyalıdır.

C2105 cihazımdan gönderildi

bycene
11/06/2014, 00:27
ön kısım da kaporta neyse o.sadece o siyah trimler farklı madde.Plastik değil onlar.ölçüldüğğnde farklı değerler alıyorsanız tampon boyalıdır.

C2105 cihazımdan gönderildi

ne bileyim vurduğumuzda plastik sesi geliyor örneğin resimde goruldüğü yer mesela burası plastik diye biliyordum ben aslında ve ölçü makinaları ile ölçülmediğini düşünüyordum :)

fawori
11/06/2014, 00:32
plastik ölçülmez diye biliyorum ben sadece metal yüzeyde çalışır diye biliyorum o aletin

fawori
11/06/2014, 00:35
tabii ki plastik gövde rengi öndeki ek siya evo lara has parça o kadar aynı kasa ve renk bende de var plastik aet o yüzeyde düzgün sonuç veremez metal değilki belki usta anlar ama çok da önemli değil

bycene
11/06/2014, 00:42
tabii ki plastik gövde rengi öndeki ek siya evo lara has parça o kadar aynı kasa ve renk bende de var plastik aet o yüzeyde düzgün sonuç veremez metal değilki belki usta anlar ama çok da önemli değil

sadece o siyah bölümü demiyorum tamponun genelinin plastik olduğunu düşünüyorum aslında sanırım sende aynı düşüncedesin :)

gececiyiz35
11/06/2014, 01:08
Tamponlarda boyayı anlayamazsınız ne yazık ki ? o alet olçmez tamponları. Ayrıca ona pekde guvenmeyın aldatıyor benım aracımı boyattıgım yeri boyasız okudu. Boyattıgım yerde vernik ince atılmış. Buna karsılık ustaya götürün usta hemen anlar.