PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anahtar Bagajda Kaldı?

biancoangelo
08/06/2014, 15:05
Arkadaşlar şuan Afyon/Emirdağ ilçesindeyim. Aracımın kontak anahtarı bagajda kaldı. Çilingirler açamayız dedi.

Fiatı aradım 444 lü no. Araç garantili olduğu için acil yol yardımı gönderdiler. Bu hizmetin araç garanti kapsamında olduğundan ücretsiz olduğumu 2 kez teyit ettim. Dün gece yol yardımı geldi. Ancak arabanın kapısını açamadı. Heralde dead lock (ölü kilit: iki kez üst üste kitleme yapmak) yaptığım için.

Ancak yol yardımı (Fiatın yetkili serv) 60 Tl ücret istedi. Üzerimde yok diye vermedim. Daha sonra eft yaparım dedim. Fiatı tekrar aradım yine hizmetin ücretsiz olduğunu söylediler. Sizce bu 60 Tl yi ödemelimiyim.

Yedek anahtarım evdeydi. Tee Kayseriden otobüsle gönderilecek. Yani anahtar sıkıntısı kalmadı gibi. Bugün 06:00 civarı elime ulaşır ümidindeyim.

:sweatingbullets:

tayfux
08/06/2014, 15:19
Kubilay kardeşim geçmiş olsun..bence verme bu parayı..zaten zorunda olsalardı merak etme çatır çatır alırlardı senden o parayı..keyfi bir para bana sorarsan..

halils2
08/06/2014, 15:26
Tayfun hocama katılıyorum. Neticede müşteri hizmetleri size ücretsiz demiş servis ne derse desin. Ayrıca o parayı almak zorunda olsalardı başınızdan ayrılmazlardı.

SaLDo
08/06/2014, 20:06
Nasıl açamazlar anlamadım. Ayrıca ücretsiz açmaları gerekir. Merak ettim kaskonuz yok mu ? Aynı durumda ben de arabalı vapurun içinde mahsur kalmıştım. Kasko gönderdi çilingirciyi, 3 dk içinde açtı.

kadir1982
08/06/2014, 21:42
bende anahtarı bagajda unutmustum çilingir catır catır açmıştı 5 dakikada

biancoangelo
09/06/2014, 21:15
Kaskoyu aramadım. 444 lü fiat çağrı merkezini aradım.

fawori
10/06/2014, 01:08
Geçmiş olsun benimde hep aklımda olur asla elimden bagaja koymamaya çalışıyorum ve bagaj açıkken kilitlemiyorum aracı.