PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anahtar Açmama - Body Computer Sorunu

serkandikici
03/06/2014, 15:09
Arkadaşlar hepinize merhabalar..

Bugün aracımı İzmir Merkez Servise anahtarın kapıları açmama şikayeti ile bıraktım ben anahtar bozuldu sanırken meğer sorun beyindeymiş:) Anahtar beyin tanımaması nedeniyle Merkez servis aracın body computerini istanbula göndermek üzere söktü teşhis için bakalım 3-5 güne geri gelir dedik.

Buna benzer bir sorun yaşayan ve çözüme ulaşan arkadaşlar var mıdır varsa nasıl maliyetler çıkmıştır foruma bi danışalım dedik :) Evo da benim gibi beynini yedi iyi mi:)

Herkese keyifli forumlar

halils2
03/06/2014, 16:11
Eğer arızanız kesinlikle bodyde ise ve arızanızı servis aracılığı ile yaptırırsanız ve sadece tamir yoluna gidilirse yani body değişmezse yaklaşık size 400 500 tl masrafı çıkar ki tamir için garantiniz yoksa sizden onay almak zorundalar. Garanti varsa ücret ödemezsiniz, ama tamir olmuyor yenisi derlerse 1500 1800 civarı bir masrafı göze almanız gerek. Verdiğim fiyatlar yaklaşık 4 ay önce arıza yapan bodyğm den dolayı öğrendiğim fiyatlardır. Benim body de kumanda uzaktan almıyor aracın dibinden çekiyor uygun bir zamada ben de söküp tamire gönderecem.

serkandikici
03/06/2014, 16:48
Teşekkür ettim bilgilendirme için. Servisten geri dönüş yaptıklarında ben de bilgilendireceğim fiyat, değişim, tamir vs diğer arkadaşlar da yaşarsa aynı sorunu bilgilendirme olsun diye. Garanti yok malesef o yüzden günahı neyse boynumuza :)

20121755
27/07/2020, 12:12
hocam ayni sorunla karsi karsiyayim anahtarda sorun yok bazen aciyo bazen acmiyor. sonuc hakkinda bilgilendirme yaparsiniz . gerci 6 sene gecmis ama😀