PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navitech nx 145r aldım, izmirde teyp çerçevesi nereden bulurum?

sergenozmercan
25/05/2014, 21:54
herkese iyi akşamlar, kandiliniz mubarek olsun. uzun araştırmalarım sonunda navitech nx145r navigasyonlu teyp almaya karar vermiştim, bugün media markt internet sitesinden 329 liraya aldım. hepsiburadacomda 550 liraydı. baya kar ettim. sipariş verirken mağazadan teslimi seçmiştim, siparişten 10 dakika sonra ürününüz hazır alabilirsiniz dediler. bende gittim aldım ama daha kutudan çıkaramadım. izmirde teyp çerçevesini nereden bulabilirim? normal bi aksesuarcıda var mıdır? internetten mi almak gerekir? teyp bagajda duruyor. bi yardım ediverin. yakında sistemi tamamladıktan sonra fotoları atarım:)

izmirlee
25/05/2014, 23:21
Bende aynı modelden 300 e almıştım media mark dan Uckuyular da balçova çıkışındaköprününaltında aksesuarci var ben orada taktirdim teyp çerçevesi var onlarda kendileri kesiyor çerçeveyi teypin oturması için hayırlı olsun

izmirlee
25/05/2014, 23:28
bu arda aklınızda olsun gps alicsini konsolun içinde bıraktılar burdanda çeker dediler montajdan sonra kontrol ettim sinyal seviyesi çok düşüktü bende torpidonun altından çıkarıp on konsola sabitledim sağ tarafta bi boşluk var üçgen şeklindeki yere koydum

cdogu
25/05/2014, 23:38
teyp çerçevesini bulursanız elden ucuzunu bulmak için internette aramayın. Çünkü renk uyumu denen bir problem oluşuyor bu sefer de.

cemdogu
26/05/2014, 00:02
renk uyumu olmaması için, çerçeveyi teybin orjinal çerçevesiyle kaynatıp düzleyip, tüm klima paneliyle vesaire aynı renge boyatabilirsiniz çok ta hoş oluyor.

Xperia L ile Pro'dan gönderdim.Olası yazım hatalarım için Özür Dilerim...

ceyhun41
30/06/2014, 06:58
Cercevenin fiyati nedir acaba

Ziyaretçi78
30/06/2014, 09:46
Cercevenin fiyati nedir acaba

Link alttadır bakabilirsiniz.
https://www.sahibinden.com/arama?query_text=punto+teyp+%C3%A7er%C3%A7evesi

H.KURU Saygılarımla

fergan
26/01/2015, 21:46
çerçeveyi istanbul bahçelievler çivarında bulabılecegim yer vaRmı