PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlarrrr

Berkantonlu
20/05/2014, 23:14
merhaba dostlar bir kaç merak ettiğim konuyu paylaşmak istiyorum aracım 2011 evo dynamic ön kapı kollarında turuncu aydınlatmlar var çok hoşlar fakar arka kapılarda ne yazıkki yok..arka kapılarada bu sistemden yapmamız mümkünmüdür.birde teypte cd değil media tuşu avr malumunuz basınca aux menüsü çıkmıyor henüz teybğn arkasınada bakmadım aux girişi varmı yokmu varsa menüde neden aux yok yoksa bu teypler aux suzmu ..teşekkrlerr

cemdogu
20/05/2014, 23:27
merhaba dostlar bir kaç merak ettiğim konuyu paylaşmak istiyorum aracım 2011 evo dynamic ön kapı kollarında turuncu aydınlatmlar var çok hoşlar fakar arka kapılarda ne yazıkki yok..arka kapılarada bu sistemden yapmamız mümkünmüdür.birde teypte cd değil media tuşu avr malumunuz basınca aux menüsü çıkmıyor henüz teybğn arkasınada bakmadım aux girişi varmı yokmu varsa menüde neden aux yok yoksa bu teypler aux suzmu ..teşekkrlerr

auxsuz evo teybi yok.Kablo mantığı şu, orda aktifleşmesi için iki tane pin i birbirine baplamak gerekiyor bu sayede devre tamamlanıyor ve menüde Aux çıkıyor.Alacağınız soketli kablo da bu görevi üstleniyor.arka tarafta aux varsa sorun yoktur merak etmeyin.Nadir durumlarda servise gidip açtırırsınız yazılım ile alakalıdır...

arka kapılara da tavan lambasından kablo çekilerek el işçiliğiyle yapılıyor.Yapanlar var.:)

Xperia L ile Pro'dan gönderdim.Olası yazım hatalarım için Özür Dilerim...

Arrest
20/05/2014, 23:42
Aux menusu yokmu?

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

Berkantonlu
21/05/2014, 00:02
media tuşu var kardeşim basınca da aux çıkmıyor gerçi benim de aklıma yatan aux adaptörün devreyi tamamlayıp menüyü getirmesi..delphi amrka teyp sanırım evolarda aux bloke edilmi durumda diye okumuştum ne kadar doğruysa artık..şimdi kablo sipariş edicez ama elimizde kalmasın :D

cdogu
21/05/2014, 00:21
Dogru. Devre semasi forumda mevcut olacakti. Bakarsaniz aktif etmeyi rahatlikla yaparsiniz.

LG-D802 cihazımdan gönderildi