PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kemal oto yetkililerine !

SiyanInci
20/05/2014, 16:28
Merhaba ,

Saygın Kemal oto Yöneticileri ve Modaratörleri ..

Gözlemlerim ve incelemelerime göre Grande Punto ve Evo Punto konusunda kendisine Servis diyen bir çok Fiat bayinden daha profesyonel ve samimisiniz ..

Benim sorum şu;bukadar rehabet var iken neden sadece Ankarada yeriniz..
İstanbul da çevremin % 45 Punto hayranı ve bir çok çevremin çevresi Arac kullanıcısı ...
İstanbul gibi bir yerde Hem Tuning hem de Araç bakımı gibi bir yer olduğu düşünülür ise sanırım iyi bir işletme olurdu ...

Saygılarımla !

Arrest
20/05/2014, 16:30
Samimiyetiniz icin teşekkürler :)

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

KEMAL OTO
20/05/2014, 16:51
Merhaba ,

Saygın Kemal oto Yöneticileri ve Modaratörleri ..

Gözlemlerim ve incelemelerime göre Grande Punto ve Evo Punto konusunda kendisine Servis diyen bir çok Fiat bayinden daha profesyonel ve samimisiniz ..

Benim sorum şu;bukadar rehabet var iken neden sadece Ankarada yeriniz..
İstanbul da çevremin % 45 Punto hayranı ve bir çok çevremin çevresi Arac kullanıcısı ...
İstanbul gibi bir yerde Hem Tuning hem de Araç bakımı gibi bir yer olduğu düşünülür ise sanırım iyi bir işletme olurdu ...

Saygılarımla !
Öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Fiat grubunda Türkiye'de servislerde dahil olmak üzere çok büyük bir ismimiz var ve bu isme layık olmaya çalışıyoruz.
Her an tüm illerde olmayacağımız için online satış ve yardım hizmetimiz mevcuttur tüm Türkiye'ye elimizden geldiği kadar geniş ürün yelpazemizle yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat şube olarak bölünmek istemiyoruz. Amaç; kar amacı gütmeden her müşteriye aynı kalitede hizmet vermek bunu çoğalarak şubeler kanalıyla veremeyeceğimizi biliyoruz, bu yüzden tek merkez KEMAL OTO ANKARA.

İlginize teşekkür ediyoruz keyifli forumlar diliyoruz.

SiyanInci
20/05/2014, 16:57

Fiat grubunda Türkiye'de servislerde dahil olmak üzere çok büyük bir ismimiz var ve bu isme layık olmaya çalışıyoruz.
Her an tüm illerde olmayacağımız için online satış ve yardım hizmetimiz mevcuttur tüm Türkiye'ye elimizden geldiği kadar geniş ürün yelpazemizle yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat şube olarak bölünmek istemiyoruz. Amaç; kar amacı gütmeden her müşteriye aynı kalitede hizmet vermek bunu çoğalarak şubeler kanalıyla veremeyeceğimizi biliyoruz, bu yüzden tek merkez KEMAL OTO ANKARA.

Anlıyorum ...
Muhakkak !
Arz - Talep diyelim sizin ki Samimi İşini yapan insan az olduğundan rehabet çoğalınca umuyorum ki diğer illere sıçrama durumunuz söz konusu olur ..
Keyifli çalışmalar dilerim ...

" Armstrong " Elimden gelse Çiftcileri bile Holdingleştirirdim ...
Bence doğru söylemiş

Sonsuzluga
21/05/2014, 01:31
Kemaloto bende Kırşehir'deyim sitemizden alışveriş yapacağım ama bonus kartım yok :) world karta taksit imkanı Yokmu ?

💮Kırşehir.4⃣0⃣💮

GPEMREE
21/05/2014, 07:17

Yani illa Ankara ya tasinin o zaman diyorsunuz :)

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

Arrest
21/05/2014, 08:25
Kemaloto bende Kırşehir'deyim sitemizden alışveriş yapacağım ama bonus kartım yok :) world karta taksit imkanı Yokmu ?

💮Kırşehir.4⃣0⃣💮

Malesef , sadece bonusa taksit var.

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

femoli
21/05/2014, 09:26
Yani illa Ankara ya tasinin o zaman diyorsunuz :)

yok canım :D her yere elimiz kolumuz ulaşıyor isteyin yeter ;)

GPEMREE
21/05/2014, 11:06
Eyvallah :)